Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Samotność jest straszna...

Polecane posty

Maxx to Ty odważny facet jesteś:) jeśli tak otwarcie swoje zdanie do kobiety wyrażałeś, aż policja przyjechała:) Po rozstaniu chyba każdy albo większość szuka jakiegoś sposobu by dowiedzieć się czy ze mną jest coś nie tak czy coś innego się dzieje. Kiedy są problemy w związku i jakaś osoba to wykorzystuje to możesz mieć rację, że ma 50% szans na rozbicie związku. Są jeszcze takie osoby, które będąc w związku szukają wrażeń, same wyszukują osób na wypady różne, nigdy nie są dość szczęśliwe. Czyli są dwa rodzaje wampirów emocjonalnych: tzw. przyjaciel/przyjaciółka domu i partner/partnerka też może być wampirem emocjonalnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miałem pecha spotkałem się z nią 4-5x podobała mi się i dopiero dowiedziałem się przypadkiem że jest mężatka , masakra czułem się jak szmata co robi komuś coś takiego co mnie spotkało mam spaczenie na tego typu kobiety staje się chamski wredny itp sa dla mnie 0 kompletnym nic nie usprawiedliwia ich . jak nie kocha można odejść zakończyć małżeństwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maxx nie dziwię się, że źle się z tą sytuacją czułeś. Sam powinieneś zdecydować w jaki układ chcesz wejść, a w jaki nie. masz rację, najpierw się powinno zakończyć jeden związek, żeby wejść w drugi. Różnie to bywa. Z różnych plotek zasłyszanych okazuje się, że większość ludzi chciałaby zjeść ciasteczko i mieć ciasteczko. I być w związku i mieć relacje poza związkiem. I z tego co słyszę to i mężczyźni i kobiety też tak postępują. A na wszelkich wyjściach to są super małżeństwa. Wniosek z tych sytuacji taki, że lepiej w związkach robić co się chce a na zewnątrz udawać, że jest super, niż rozwodzić się. Dlaczego taki wniosek? bo przyjaciele i znajomi nie znikają, bo ma się z kim pójść na oficjalne imprezy, bo nie trzeba zmieniać ew, miejsca zamieszkania albo spłacać exa i inne takie, tak to oto wychodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale jest coś co jest na plus decyzji o rozstaniu jeśli się jest w chorym układzie...jest szansa, ze może jednak uda się stworzyć normalny fajny związek:):):) a jeśli nie to trudno, nic na siłę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość po 30
Witam wszystkich:) max zgadzam się z Tobą..jeśli 3 osoba trafi na "odpowiedni" moment kiedy w związku zawiało monotonią, pojawił się nawet malutki kryzys wtedy jest duża szansa na rozwalenie go. Niestety u mnie tak było "chwila" w której dla niego było zwyczajnie...była chwilą kiedy pojawiła się ona..coś nowego, zupełne przeciwieństwo mnie, nowe emocje i ..i tyle wystarczyło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość po 30 na pewno każde rozstanie jest trudne pod wieloma względami, moja historia jest raczej podobna do sytuacji Scarli, z tego co zrozumiałam po jej krótkim opisie. Wampirem emocjonalnym był mąż. Fakt są sytuacje jak Twoja gościu po 30 i Maxa, że ktoś wkroczył, a u mnie nie do końca winię kobiety, bo tak natura stworzyła łonego /w sensie męża, od słowa on/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość po 30
zosiu ja nie winie kobiety która weszła jako 3 bo to on był ze mną to on będąc w związku zaczął "niewinny" flirty a od tego sie zaczyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Scarli
Mimo wszystko staram się jak najmniej myśleć o tym co było, z nadzieją patrzę w przyszłość i planuję by moje" tu i teraz" było przyjemne i owocne w nowe znajomości i drobne przyjemności. To przez co przeszłam uświadomiło mi jaka jestem silna psychicznie. Uśmiecham się często i zaczynam nawet planować , czego przez ten okres nie potrafiłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość po 30
Scarli dobrze ze czujesz sie silniejsza i planujesz:) Pozytywne nastawienie to dużo.Ja choć tez czuje sie silniejsza juz nie planuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Scarli gość po 30 ja też staram się myśleć o przyszłości, sprawiać jakieś drobne przyjemności, a dołączenie do Was to nowa sytuacja dla mnie, nowe znajomości fajnie. Scarli nie wiem czy to nie jest zbyt wścibskie pytanie, jeśli tak to nie odpowiadaj i juz przepraszam za nie, ale to ważne po jakim czasie dochodzi się do takie stanu w jakim Ty jesteś. ile czasu minęło od Twojego rozstania? gość po 30 dlaczego już nie planujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość po 30
zosiau nie planuje nic "dużego" bo z takimi sprawami różnie bywa....planuję drobie rzeczy, wyjście gdzieś, zrobienie czegoś ale nic poważnego.Staram się czerpać radość z tego co mam i jest ok. Mimo wszystko wierzę, że przede mna tylko to co dobre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Scarli
Myślę, że u każdego to będzie inny okres czasu, wiem bo pytałam kilku osób, mnie zajęło to rok by znów cieszyć się życiem. Rozstałam się z już ex-mężem półtora roku temu wooow jak ten czas leci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość po 30 już rozumiem, Scarli pewnie masz rację, że u każdej osoby inaczej przebiega ten czas... ciekawe jak Margaret i Kurs Funta ze zdrówkiem, bo jutro czas do pracy, mam nadzieję, że jest lepiej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Scarli
Mariolka jest na TVP2 ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość po 30
Scarliw oglądam dlatego zaproponowałam tez wam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hasbterptalract1977onmie
Witam ..no ładne mi uroki choroby... Życze zdrówka ...a samotność...nie wiem czy do tego mozna sie wogóle przyzwyczaić... ,,Przyjaciel to ktoś kto zna Twoje wady, a i tak Cię lubi" gg.23064287 Jasne http://eis.cx/42w6

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tiobelgori1975opgyu
zdecyduj sie o czym piszesz bo w jednym zdaniu udalo ci sie zawrzec dosc sprzeczne tresci Jasne http://ref.pw/MMT

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anges
Witajcie Kochani:) Przeczytalam rzutem na tasme kilkanaście stron, nie bylo mnie tu dawno, ale wzielam sobie na głowę remont domu, teraz już jest po i powracam, czy ktos mi może dokładnie podac, date, godzine i miejsce spotkania i wszystkie inne rzeczy ? Moze dam rade:) Choc to dla mnie daleko bo z dolnośląskiego jestem, pozdrawiam Wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Agnes :) Spotkanie jest 7 lutego w Wa-wie to jest sobota a szczegóły to na @ Napisz do mnie na rjakr@vp.pl Pozdrawiam a teraz do pracy uciekam Miłego dnia dla Wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kurs funta
Dzien dobry! Dzieki Zosiu,ze pytasz jak tam ze zdrowiem, jest lepiej :D mam nadzieje,ze u reszty chorowitkow rowniez! Anges- czyli masz teraz pieknie wyremontowane u siebie, zmeczona jestes tym wszystkim czy poszlo w miare bezbolesnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inatnide1971vnojw
zdecyduj sie o czym piszesz bo w jednym zdaniu udalo ci sie zawrzec dosc sprzeczne tresci Jasne http://rz.tl/c

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry:) Anges rzeczywiście z dolnośląskiego jest dość daleko, ale fajnie, że chcesz przyjechać:) gość po 30 dzięki za link:) dziewczyny trochę zdrowsze:) to dobrze, ciekawe jak Margaret ... miłego popołudnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To super Margaret, że jesteś zdrowa:) jednak stare sposoby /bańki/ dały najlepsze rezultaty:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×