Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Samotność jest straszna...

Polecane posty

oj Takaanka masz super:) i fajnie, że mogłaś i chciałaś odpocząć:) czasem jest jakieś przesilenie organizmu i trzeba dać mu czas na zregenerowanie:) a my jutro do Warszawy:) ... kiedyś Kurs Funta napisała, że samo czekanie jest już bardzo emocjonujące i to jest prawda, a im bliżej tym emocje większe...:) właśnie zobaczyłam za oknem duży pomarańczowy księżyc:) fajnie wygląda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kurs funta
Zosiulku,tez właśnie patrzę na ten piękny księżyc :) macham do Ciebie :) Wrażenia mam od dzisiaj,a teraz po prostu zasypiam na stojąco... Dudzia-ale byłby numer jakbyś spotkała exa :) Anka- odpoczywaj,spij,niech ten weekend będzie udany :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kursik jeszcze nie w samolocie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to spotkanie to przeciez sciema :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór ☺ Gościu jeżeli odpowiada Tobie ta wersja to ok a my się jutro widzimy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurs masz rację...niefajnie tak się spotkać eks+ eks, chociaż kto wie co w tej sytuacji mogłoby się zadziać:)? może wielki powrót:)? czasem tak się dzieje u niektórych:) u mnie to niemożliwe, więc mam spokój:) mój księżyc se polazł gdzieś z mojego okna... RjakR już masz wolne do jutra? ciekawe jak ze spaniem u Ciebie dzisiaj:):):)? Kurs śpi Takaanka śpi Margaret, Scarli, gość po 30, gośćA, Maja, Maxx wsiąkli gdzieś..../jeżeli zapomniałam kogoś wymienić to przepraszam, może napiszę tak gdzie Wy wszyscy jesteście....::)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ciekwawi cie spanie rjar ale pytasz z kim spi czy jak długo:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Takaanka
Zosiu, Kursiku, aż wyszłam na balkon zobaczyć ten księżyc ale u mnie go niestety nie ma :( Niebo czarno - szare, ani gwiazdki nie widać, pewnie chmur dużo i wszystko zasłoniły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Takaanka
Ja zosiu nie śpię. Senna byłam ale nie kładłam się. Tak sobie chodzę po necie i głównie czytam wiadomości o Ukrainie. Kurcze co z tego będzie, aż strach pomyśleć jak się ten konflikt może rozwinąć. Straszne są wszelkie wojny, a najstraszniejsze te blisko naszych granic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem już w domu :) I wreszcie pisze z normalnego kompa :) Wolne już mam do poniedziałku :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Takaanka staram sie nie myśleć co by było gdyby...co nie oznacza, że nie interesuje mnie to, po prostu ostatnio obejrzałam wywiady z ludźmi, którzy uciekli do nas, o ich dylematach, a podziałach rodzinnych, które wynikają z wyjazdów, o tym jak młody mężczyzna został uratowany od rozstrzelania.... to straszne mam na jakiś czas w głowie wystarczająco dużo w tym zakresie. nie widać księżyca? szkoda u mnie był super:) RjakR to do poniedziałku odpoczniesz, bo to cały weekend :) a ja chyba pójdę spać, bo rano trzeba wstać:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobranoc Miłych snów Zosiu :) Od pracy odpocznę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Takaanka dziś Ja zosiu nie śpię. Senna byłam ale nie kładłam się. Tak sobie chodzę po necie i głównie czytam wiadomości o Ukrainie. Kurcze co z tego będzie, aż strach pomyśleć jak się ten konflikt może rozwinąć. Straszne są wszelkie wojny, a najstraszniejsze te blisko naszych granic. x Wybacz Takaanka ale pieprzysz głupoty. Ponieważ każda wojna jest zła bez względu na to przy jakiej granicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przeciez napisala, ze wszelkie wojny sa straszne:) nie masz sie czego czepić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Takaanka
gościu 21:42, o co ci chodzi? I czemu tak nieładnie do mnie? Ja nic nie pieprzę, a jeśli nie potrafisz czytać ze zrozumieniem to pierw popracuj nad tym. Tak jak napisał gość zaraz po tobie, uważam że wszystkie wojny są złe i straszne (przeczytaj jeszcze raz to co napisałam wcześniej) jednak dla mnie (i pewnie dla każdego) najstraszniej jest gdy toczą się one blisko Polski. Jeśli ty uważasz inaczej to twoja sprawa, ja uważam właśnie tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Takaanka
To było do gościa 23:04 oczywiście, pomyliłam godziny. A teraz życzę spokojnych snów, dobranoc 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćA
im wojna bliżej, tym większe zagrożenie.. chociaż czasem wystarczy być w samolocie... Tym straszniej, bo traci się poczucie bezpieczeństwa. Nie pokazywałam się, bo trochę zwaliło mi się na głowę, a wtedy mam odruch zamknięcia.... Pochowałam kotkę, która po trzech tygodniach walki z nowotworem rozpoczęła kolejne ze swoich żyć. W pracy same trudne tematy - nic nie może po prostu się dobrze układać, zawsze jakiś kamyk w bucie. A dodatkowo pomagam samotnej osobie w zbieraniu pieniędzy na spłatę długu. Sprawa bardzo poważna, a żadna instytucja typu MOPS czy Caritas nie pomoże. Więc to takie trochę żebranie w necie.... bardzo przykre. Nie wiem skąd mam jednak całkiem dobre samopoczucie :) Może liczę na dzisiejsze 30 mln zł :D A może takie newsy Sąsiadka zebrała 300 tys. funtów dla niepełnosprawnego 67-latka http://wyborcza.pl/1,75477,17346730,Sasiadka_zebrala_300_tys__funtow_dla_niepelnosprawnego.html dodają nadziei. Chociaż dzisiejszy o samobójstwie kasjerki z banku jest właśnie przerażający - jeżeli winna to nie potrafiła udźwignąć swojej winy i nikt nie pomógł. Miłego weekendu wszystkim i udanego spotkania!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) Proszę wstawać już 11 szkoda dnia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie grono już na spotkanie pędzi a ja czekam na relacje ;) miłej soboty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Max jeszcze sporo czasu to jeszcze nikt nie pędzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to o której zaczynacie . a Dudzia kontaktowała się bedzie z wami ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) ...no właśnie, jak Max pisał....czekamy na relacje... ;) A ja po kawce i życze miłego dnia, a osobom na spotkaniu niesamowitych wrażeń :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to fajnie .Dudzia to wspaniała i wyjatkowa kobieta , zobaczycie jak wciągają takie zloty ale wam zazdroszczę muszę konczyć mały nie daje pisać i sam chce :D baja i baja ale wole sie z nim pobawić na bajkę bedzie czas później

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To świetnie :) Mam nadzieje że na następnym już Będziesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×