Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Samotność jest straszna...

Polecane posty

Gość Slovenka
hej Maxx-to łopata i poodsniezaj sasiadom wejscia do klatki! I bałwana prosze zrobic i wyslac mi fotke! Co do M-juz nawet młody sie z tego smieje i to ... wzbudza jego jeszcze wieksza podejrzliwosc. Ale to nie wszystko-zadzwoniła inna kolezanka, a ja akurat pranie na kaloryferach przewieszalam. Skonczylam na dole, poszlam na gore. No i znow-tajemnice. Do tego ten jutrzejszy wyjazd. A naszykowalam sobie taaaakie ciuchy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Slovenka
Dudzia-ja robie rozne zapiekanki, chcesz na maila Ci wysle kilka przepisow, na takie proste i smaczne. A mi ciasto chodzi po glowie, ostatnio" pieklam" takie bez pieczenia-z kasza manna, czekolada i herbatnikami i mysle, czy znow by dzis nie zrobic, albo chate baby jagi. M kupil sernik, ale juz pozostal wspomnieniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj Slovenka, cała nadzieje w Maxxie z tym bałwanem bo ja już jednego miałam i do tej pory się pozbyć nie mogę więc sorki -drugiego na podwórko nie wpuszczę :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Slovenka
Dlatego teraz tak ochoczo odsniezasz, zeby znow jakis bałwan sie nie pojawil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ze mną jest taki problem, że dużo rzeczy nie lubię - a tu akurat były same pyszne składniki :-( ja mam dwa nowe przepisy na pączki - podobno oba super i teraz dopiero mam problem bo jak nasmażę tych pączków na tłusty czwartek to chyba bramą będę wychodzić i trzeba będzie kupić większe autko :-D i mam jakiś przepis na bułkę czosnkową - ponoć wymiata, jeszcze nie sprawdziłam bo nie było kiedy, ale jak wyjdzie tak jak obiecują to się podzielę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i ogrodzenie pod prądem :-P i teraz mam zagwozdkę - czy ja tę łyżeczkę Maxxowi aby na pewno oddałam czy kłamię tak publicznie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Maxx Dudzia spoko. I z łyżeczką bym sobie poradziła. Ale jak tak piszecie o tym śniegu to zaczynam się zastanawiać czy przez przypadek nie wyemigrowałam do Slovenki, bo u mnie pół cm rozjechanego co jakiś czas na drodze leży, a i to "coś" jakieś marne, jakby trochę przeterminowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odśnieżone juz dawno (padało w nocy ) rano ok 6 zbudził mnie traktorek do odśnieżania i musiałem przymknąć mikrowentylację w oknach tak hałasował firma od zieleni ma baze zaraz obok i w zimie odsnierzają osiedle to zaczynaja odemnie . a bałwana już ulepiłem a raczej pomogłem bo maluchy ulepiły ogromne kule i nie mogły poskładac a wracałem z zakupów to im pomogłem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DUDZIA2002 Coś w tym jest tylko ja nazywam tego bałwana troszkę inaczej to jedzą -wampirem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Slovenka
Magda-u mnie nawet rozjechanego, nawet wspomnienia po sniegu nie ma. Kwiaty szaleja w ogrodku i na drzewach, prawie codziennie mam mala, ale czerwona truskawke w ogrodku. U nas najczesciej schodzi zapiekanka pasterska, albo taka warzywna z miesem i sosem serowo-czosnkowym. My z M lubimy tez z kielbasa i ziemniakami, dzieci mniej. A paczki, to oprocz przepisu na te proste, co Magdzie podawalam mam tez na tradycyjne, do tego robie oponki serowe i faworki. I juz nie moge sie doczekac. A teraz chyba zrobie te stefanke, bo dzieciom ochoty narobilam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to zapodaj mi proszę kilka na maila - ale bez ryby, bez sera koziego, pleśniowego czy fety i bez szpinaku ;-) faworki też smażę, ale na ostatki póki co odgrzałam chińszczyznę bo ciemno się zrobiło, a Magdy nie ma - chyba w zaspę wpadła :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jadę, jadę. Ale musiałam wrócić po łańcuchy na koła, bo ja jak drogowcy nie byłam przygotowana na "aż taką zimę".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a w tej zapiekance nie było czasem cukinii i pomidorów bo taka kiedyś jadłem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no bo najczęściej do kompletu jest cukinia, ale to było coś innego i raczej nie pomidory (choć by pasowały bo dałyby wodę dla ziemniaków) bo nie pamiętam żeby kroił jakieś pomidory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja na cukinię to mam oko bo dziadek mojego męża kiedyś pasjami ją uprawiał i cały sezon nie jedliśmy nic innego - chyba pobiliśmy wtedy rekord wymyślania ilości potraw z tym składnikiem i od tamtej pory ..... no cóż ..... nie jestem już fanką cukinii ani kabaczków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie było mnie tu jakiś czas i nawet nie mam ochoty czytać wcześniejszych postów. Chcę się za to podzielić moim smutkiem, rozpaczą, żalem.... Najgorsza samotność jest wtedy, kiedy najbliższa osoba odchodzi na zawsze wbrew Twojej, ale i swojej woli :( tego doświadczyłam i powiem Wam, że nic nie boli bardziej....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuję dziewczyny... mam taką huśtawkę emocjonalną. Gorsze i... mniej gorsze momenty... będę się tu wyżalać, aż mnie będziecie mieć dosyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Slovenka
Pchełko-pisz, wygadaj sie, moze Ci ulzy. Ja zniknelam na chwile, musiałam pomatkować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Slovenka
Dobry wieczór! szkoda, ze juz koniec weekendu :( ps. mielismy snieg, a raczej sladowe ilosci. Zawdzieczam to Dudzi, ktora wyslala mi troche wraz ze zdjeciami. Zaczelo sypac w nocy, a rano juz wlasciwie bylo to wspomnieniem. Az budzik nastawilam, zeby dzieci zobaczyly. Nawet troche sie sniezkami porzucali, ale o balwanie czy sankach nie bylo co myslec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×