Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Samotność jest straszna...

Polecane posty

u mnie na wsi też nie ma lodowiska, muszę jechać ze 20 km najgorzej to się zebrać i wyjść z domu ale jak to przełamię to już jestem zwycięzcą u nas też wczoraj mocno wiało, a ja się bardzo wiatru boję, ale dałam radę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdus
Dzień dobry w niedzielne słoneczne przed południe:-) Podaję kawę, kto ma ochotę? Miłego dzionka życzę:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ cos tu pusto ostatnio ,umnie była wichura w nocy aż kilka razy sie budziłem tak wiało . czas na obiadek robic bo sam się nie zrobi a szkoda jakos mi sie niechce gotowac dla siebie samemu :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Flower82
Dobry wieczór :-) kiedy Was poznałam byłam bezrobotna i samotna. pracuję,ale niestety nadal jestem bardzo samotna... pozdrawiam Wszystkich życzliwych ludzików :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Flower - co za niespodzianka w poniedziałkowy ranek !!! sprawiłaś mi wielką radość pracujesz - to już bardzo dużo !!! dziękuję, że napisałaś - często o Tobie myślę :-) życzę Wam i sobie siły na ten tydzień u nas ferie, młody jedzie do tatusia, a ja mam w planie nadrobić zaległości towarzyskie - zaczynam ostro od dziś :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Slovenka
czesc Flower! nie znamy sie, ale mam nadzieje, ze bedziesz czesciej wpadac, to sie poznamy! Dudzia-to w ramach nadrabiania, zapraszam do mnie! My juz po imprezie, ta wczorajsza nawet taniej mnie kosztowala niz zakladalam, w dodatku nigdy tak bezstresowo to nie mijalo, jak wczoraj. Dzis od rana na nogach, mloda wyciagnela mnie na plac zabaw, a ze wieje i pada, to wolalam sie ruszac niz patrzec jak ona sie bawi. Pozniej jeszcze do kina po bilety dla chlopakow skoczylysmy, małe zakupy i w koncu mam chwile na kawe. Chce ktos? Na obiad jedziemy do maka donaka, a potem pracuje. Takze poki, co-zero obowiazkow, mam 2 godziny laby. O ile nic nieplanowanego nie wyniknie. Dudzia, a młody sie cieszy, ze jedzie do taty? Albo inaczej-tatus sie cieszy,ze syn przyjedzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćchlujek
Dobry wieczur. Jak jakieś imprezy towarzyskie to ja też się łapę na to. Gdzie j kiedy??? Może być u mnie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DUDZIA2002
hej, nie wiem jak Wam minął wieczór, ale mnie cudownie - tak cudownie, że straciłam poczucie czasu, do domu ściągnęłam o nieprzyzwoitej porze i dziś jestem ledwie przytomna. pogoda mi też nie pomaga bo ponuro i mocno wieje chyba dziś przyspieszę porę kawusi miłego dnia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Slovenka
Dudzia-niech żyje wolność! Chlujek-z ta impreza, to niestety...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dokładnie - dziś znów mam spotkanko i mam zamiar poznać nowych fajnych ludzi - tak więc bardzo proszę - kto jutro pierwszy wstanie ten niech zaparzy dużo kawy ;-) lodowisko nam zaczęło płynąć więc nie chodzę się poślizgać, ale tak po prawdzie to i tak nie znalazłabym na to czasu :-( w środę trzeba smażyć pączki na Tłusty Czwartek - mam chyba 4 nowe przepisy i koniecznie każdy muszę sprawdzić :-P zatem nockę pewnie spędzę w garach więc na czwartek rano też zamawiam kawę :-P powiem tak - ta wolność jest cholernie męcząca :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Slovenka
Ja smażę w czwartek, z dziecmi,jak wrocimy. Paczki,oponki,faworki. Teraz strzele sobie kawę,bo wróciłam jakaś padnieta. A co Ty za ludzi poznajesz? Jakieś rande w ciemno?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ni nie nie, nic z tych rzeczy mnie takie zabawy nie kręcą lubię poznawać nowych ludzi i dziś będę miała taką okazję na dodatek w pięknych okolicznościach przyrody - żeby się dostać do miejsca zbiórki muszę przejechać przez czarny dziki las ze 2-3 km - już łapię adrenalinę bo ja straszny cykor jestem, ale nie jadę sama i z dwoma telefonami to jakoś damy radę :-P w czwartek to dla mnie za późno na robotę bo by mi wyszło świętowanie czwartku w piątek :-D no i ja na Tłusty Czwartek tylko pączki a chrust na wtorek na ostatki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Slovenka
u nas to juz taka tradycja, ze w czwartek cala rodzina sie w to bawimy. Co Ty taka tajemnicza jestes? Licze, ze zdasz relacje!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no bo jak napiszę, że jadę na meeting AA lub DDA to zaraz się znajdą specjaliści od mojego życia co rozdmuchają temat, że nie dość, że palę i chodzę bez majtek to jeszcze piję i ćpam :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Slovenka
Dudzia, jakie AA? przeciez napisalas, ze to klub ze striptizem i jakies pokoje do swingowania. Stad ci nieznajomi. Ale czad! kto wie, moze na siebie trafimy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Slovenka
wszyscy!!! i tym razem znow mozesz nie miec majtek!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Flower82
hej . Dudzia,bardzo mi miło że jeszcze o mnie pamiętasz. ja o Tobie również. nie raz chciałabym popisać z Wami,ale nie potrafię wyrzucić z siebie tego co mnie boli,a tu na forum raczej nie przełamie się. gdyby ktoś mnie wyśmiał,zaatakował,kpił...zupełnie bym się zamknęła w sobie. boję się ludzi,w pracy męczę się psychicznie,bez przerwy mam obawy że coś źle zrobię,za każdym razem gdy podchodzi do mnie kierownik w mgnieniu oka mam czarne myśli,jeszcze nic nie powie a ja się trzęsę,zawsze myślę o najgorszym,zawsze czekam na najgorsze ... oczywiście staram się to ukrywać na tyle ile jestem w stanie.ale później,gdy już jestem sama wszystko ze mnie wychodzi. boli mnie żołądek,płaczę. dużo mnie kosztuje noszenie tej "maski pozorów",że nic mi nie jest,że wszystko w porządku,że odpowiada mi takie życie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Flower - ja już tak dostałam w dupę od życia, że przestało się dla mnie liczyć zdanie, słowa osób, które nic dla mnie nie znaczą. a Ty wiesz, że zawsze możesz napisać - niekoniecznie publicznie :-) na ile zdołasz uważam, że Tobie jest potrzebna fachowa pomoc bo sama tego nie przeskoczysz - ale nie będziemy o tym rozmawiać w tym miejscu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Slovenka
Flower-tym sie nie przejmuj, ja po prostu jak widze, ze pomaranoczwy anonim pisze, opuszczam. Raz sie wypowiedzialam do nich i na tym skonczylam, naprawde-wcale nie chce wiedziec, co im znow po glowie chodzi. A forum jest wlasnie dla takich ludzi, ktorzy w realu nie bardzo maja komu, albo nie maja odwagi powiedziec o swoich bolączkach. Dudzia-napisz jutro co tam pobzykalas i czy majtek nie zgubilas (dlatego radze,idz bez). A jak sie spotkamy, udam,ze Cie nie znam. Jutro pracuje od samego rana, czyli dla mnie jeszcze nocy, wiec moze wejde wczesniej i do sniadania poczytam relacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, majtki jednak założyłam bo strasznie u nas wieje i by mnie za bardzo poczochrało ;-) było super, sympatycznie, twórczo, z humorem i refleksją - no jak to w klubie AA - nie byłaś nigdy? to idź - fajnie jest, tylko napić się nie można niczego poza kawą, herbatą i wodą :-P wybieram się dziś po pracy na te Córki Krowy - jutro postaram się napisać swoje zdanie - a jak wiecie moja opinia jest jedyna słuszna :-D pozdrowionka czas na kawę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Slovenka
he he, mowisz, ze by Cie poczochralo? a my tam w AA pijemy, pod latarnia najciemniej. Koniecznie napisz o tym filmie, bo to, co przeczytalam, brzmialo zachecajaco, ale nikt jeszcze nie widzial. Ja wlasnie tez kawke sobie strzelilam, kolejna pije u kolezanki, bo jade do niej wieczorem. Obiad mam od wczoraj, po poludniu chwile pracuje, wiec w sumie fajny dzien mi sie zapowiada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny i chłopaki, a szczególnie witam Flower :-) Flower świetnie, że znalazłaś pracę :-) Pamiętaj szef też człowiek, a jego „spacery” to terapia anty-żylakowa :P , a nie efekt tego, że źle pracujesz. Forum nie rozwiązuje problemów, ale zapewnia „inny punkt siedzenia”. Czasami pomoc nie polega na daniu rady, ale na możliwości zmiany tematu. Myślę, że stąd to pisanie o gotowaniu (kalafior też sukces ;) ), muzyce i innych zwykłych rzeczach. Nie wiem jaki jest Twój problem. Nie musisz o nim pisać, ale może czasami opowiesz nam o jakimś kawałeczku swojego życia. Może uwielbiasz kwiaty, a może bieganie. A na dobry wieczór może: https://www.youtube.com/watch?v=2NzeEQCJ4aM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Slovenka
Magda, nie wiem, albo za bardzo wyluzowalam (wrocilam z mini ostatkow), albo cos mi jest, ale czytam Twojego posta i sie smieje. A w sumie sama prawde napisalas. Co tam u Ciebie? Dudzia-jak film?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć to chyba impreza się udała. Ale dlaczego się śmiejesz? Choć powinnam się cieszyć, że przyniosłam komuś trochę radości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×