Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Samotność jest straszna...

Polecane posty

odkąd zachorowałam to zdecydowanie lekkie, nie ambitne, najlepiej z humorem, nutką romantyzmu, cieniem przygody, a to wszystko w podróży dookoła świata z mnóstwem kulinariów w tle :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haralda1
cześć dziewczyny :) Dudzia jak to sobie zaaplikowałaś masaż ? jesteś kobieta guma ? Efka ja dziś tak jak Ty - odpoczywam , wygniatam kanapę przed tv :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak serio to nie mam ulubionego gatunku - generalnie moja miłość do książek jest tak ogromna, że z przyjemnością czytam niemal wszystko - wszystko o Italii, jeszcze więcej niż wszystko o kulinariach, seria Millennium, Dziewczyna z pociągu, Pilipiuk, Shantaram, Kalicińska, Wilczyńska, Cygler, Pilchowie, Wharton, Chmielewska, Szwaja i całe mnóstwo innych jak widzisz - totalny miszmasz nie lubię fantastyki, wojennych czy typowo historycznych, ale niektóre biografie czy wspomnienia to chętnie najlepiej żeby to było wplecione w jakąś opowieść jak np. Kamienica przy Kruczej Ulatowskiej na temat książek i jedzenia to ja mogę bez końca :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć haralda no jasne, że jestem kobieta guma i kobieta chłop i przede wszystkim zła kobieta :-D kiedyś dostałam fotel do masażu - ot cała tajemnica :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haralda1
bosze Dudzia , już się z Tobą koleguję (nie mam takiego fotela ) ale wibrator jest :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiesz haralda !!! to ja myślałam, że Ty mnie lubisz ot tak po prostu, a Ty materialistka jesteś !!! :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lubisz książki? Może pikantne? Polecam "Za sceną" dostępna w necie do pobrania w pdf kto wie? Może się zarumienisz .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OBIAAAAAAADDDDDDDDDD podaję dziś zupa z dyni na ostro i placuszki z dyni na słodko migusiem myć ręce i do stołu bo stygnie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dudziu daj przepis na te racuchy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie chcecie to nie strzelam focha, zabieram piwo i wychodzę koleżanka ma doła więc trzeba ją pocieszyć :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haralda1
pędzę , zostało coś jeszcze ? lubię Cię , ale fotela nie mam ! :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haralda1
no i zapchałam , brrrrr....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
brrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haralda1
Hilfe !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dgsdh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haralda1
no nie ! dalej zapchane a tak bym popisała , lenia mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zapchało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haralda1
12

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haralda1
13,14,15 no dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i udało się. A ja myślałam że nikogo nie ma tu dzisiaj, a tu tylko zapchane. Pisz haralda1 pisz, chętnie poczytam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, ja właśnie wróciłam zupa jeszcze jest choć właśnie młody się dosiadł więc nie wiem czy coś zostanie natomiast placuszki poszły ino mig - zabrałam ze sobą do znajomych pyszniutkie były :-) ktoś prosiło przepis - to taki mój - na bogato: surową dynię kroję w kostkę i blenderuję na mus, dodaję jajka, mąkę zwykłą i trochę ziemniaczanej, szczyptę soli, troszkę proszku do pieczenia, trochę jogurtu naturalnego, odrobinę cynamonu i już :-) ilość poszczególnych składników zależy od ilości i soczystości dyni - ma wyjść ciasto średniej gęstości - nie kit oczywiście można zrobić wersję podstawową czyli dynia, jajko, mąka i sól. ja posypuję je cukrem pudrem, ale można z konfiturą czy same

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też bym chętnie pogadała bo miałam rozlazłą niedzielę, ale również uznałam, że nikogo nie ma skoro tak głośno na obiad wołałam i nikt nie przyszedł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za to zrobiłaś dobry uczynek, pocieszyłaś zdołowaną koleżankę obecnością i plackami, a to też się liczy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ebasia1
Cześć Dziewczyny i każdy kto zajrzy... @ - posłałam przed chwilą. Dołek mnie dopadł, czuję bezsens. Rozmyślam nad swoim pochrzanionym życiem, dlaczego tak się wciąż nie układa? Szukam przyczyny.. Może ktoś wie gdzie jest ten cholerny przycisk "samotność", chce go wyłączyć............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A racuchów z cukinii nie jadłam na słodko, muszę spróbować. Ja dodaję kefir, czosnek, kminek, pieprz i sól i jem na pikantnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haralda1
hej kawa jest mleka brak :) pijemy bez ebasiu co się dzieje ? poszukajmy razem tego przycisku , chcesz pogadać daję namiary na siebie melasurej@wp.pl pisz , wszystkie możecie pisać , może kiedyś zrobimy zlot i się wybeczymy za wszystkie czasy. Ennio Morricone uwielbiam go dziś idę pierwszy raz na rehabilitację ze skierowania , jak mnie połamią to nie wiem co :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam mlecko !!! ledwie wstałam, ale jednak wstałam więc jest sukces :-) już 2 sprawy dziś załatwiłam więc zaczynam w te sukcesy obrastać :-P dobrego dnia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×