Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Samotność jest straszna...

Polecane posty

ja też jestem u nas dziś dzień pidżamowy, herbatka, książka, pogaduchy, pieszczochy, dobre jedzonko - czyli generalnie tzw nicnierobienie :-) uderzyła mnie śmierć Cohena :-( wczorajszy wieczór spędziłam z The Voice of Poland - to była taka uczta dla duszy :-) leżałam dziś (od niepamiętnych czasów) w łóżeczku do 10-tej i dalej spać mi się chce :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Wspomnienie" Północ, żadnego dźwięku z chodnika. Czy księżyc stracił pamięć? Uśmiecha się w samotności. W świetle latarni zeschnięte liście zbierają się u moich stóp A wiatr zaczyna jęczeć. Wspomnienie! Całkiem sama w świetle księżyca mogę marzyć o dawnych czasach. Życie było wtedy piękne. Pamiętam czas, gdy wiedziałam, czym jest szczęście. Pozwólmy wspomnieniu odżyć raz jeszcze. Każda uliczna latarnia zdaje się wybijać fatalistyczne ostrzeżenie, ktoś mamrocze, a latarnia uliczna migocze i niedługo nastanie poranek. Światło dnia, muszę czekać na wschód słońca, muszę myśleć o nowym życiu i nie mogę się poddawać. Kiedy świt nastanie, ta noc też będzie wspomnieniem i nowy dzień się rozpocznie. Wypalone resztki przydymionych dni, stęchły, chłodny zapach poranka. Latarnia uliczna zamiera, kolejna noc minęła, kolejny dzień wstaje. Dotknij mnie, tak łatwo mnie opuścić. Całkiem sama ze wspomnieniem moich słonecznych dni. Jeśli mnie dotkniesz, zrozumiesz, czym jest szczęście Popatrz, nowy dzień się zaczął…

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bhikhk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nbhfhf

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak ...... zrobiło się nastrojowo ebasiu :-) niedziela była cudownie nudna i rozlazła :-) a dziś nastał kolejny poniedziałek - niech moc będzie z nami :-) nowy tydzień, nowe pomysły, nowe możliwości, nowe siły :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haralda1
cześć Dudzia , pomagam przepchać trrrtrtttr.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haralda1
pięknie to zrobiłam , cieszę się ze mnie :) wczoraj dzień lenia, dziś kto może ten ma cd... ja muszę Co ja muszę ! nic nie muszę , kawę wirtual zapodaję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć haralda :-) wpiję z Tobą kawkę z przyjemnością tutaj są chyba same dinozaury, że taka cisza i pustka :-D ja dziś przyszłam do pracy - nie to że musiałam - po prostu lubię ją :-P myślisz, że ktoś się dziś nadal byczy? eeeeee aż takich starych emerytów tu my tu nie mamy chyba :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ebasia1
Cześć w nowym, samotnym dniu :) Jedyny plus, to to że po księżycowej nocy nastał słoneczny dzień. Miłego dnia Wam życzę i przepraszam za przedwczorajsze małe smuteczki.. (czasem nie dopadają...) Dudziu, Efciu, dzięki za listy, wczoraj zajrzałam na @, dziś lub jutro postaram się odpisać. W takie zdołowane dni, które mnie czasem dopadają to lepiej żebym Wam na poczcie nie marudziła, bo macie swoje problemy. Był u mnie kilka dni syn, teraz jestem "krawcową" dla sąsiadów i mam kilka zameczków do wszycia w ciepłe ubranka i muszę się śpieszyć, bo u nas zimę zrobiło.. Przynajmniej jeszcze na coś się przydam na tej kuli ziemskiej. Zostawiam Wam "miłego dnia" Samotnicy :) Haralda, dzięki za propozycję napisania na @, w wolnym czasie napiszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też życzę miłego dnia, słonecznego i pełnego energii. Wczoraj nie zaglądałam, bo miałam gości, a dziś poczułam się zobowiązana do podpisania obecności. Też zaraz spadam do pracy, niby wtorek wolny, ale mam i apel i posiedzenie więc z leniuchowaniem mogę się pożegnać. Jutro też siedzenie w kozie bo kolejne szkolenie, żebym po tych tegorocznych szkoleniach się nie przeuczyła- już trzecie od września :) Trzymajcie się cieplutko. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haralda1
cześć dziewczyny , podpisuję listę obecności , zapodaję rzodkiewki i sałatę , trzeba no raczej ja muszę schudnąć , niedługo święta a kiecka ciągle za mała :D na dworze szaro , zimno , wieczory stanowczo za długie ! nikomu nic się nie chce , tylko ja mam powera i chce mi się , więc przywołuję lato !! ale najpierw andrzejki zabalujemy ?! prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć, jak tam żyjecie? Mam nadzieję, że humorki chociaż trochę dopisują? Ja w każdym razie przesyłam każdej z Was, a jeśli się pojawi któryś pan, to też każdemu z Was, po kawałku optymistycznego nastawienia. :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×