Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Samotność jest straszna...

Polecane posty

Gość Xxl

Czuję się samotna, chociaż w wieloletnim związku... Jesteśmy razem ale i osobno. Od kilku lat tzw. białe małżeństwo. Mąż stał się impotentem. I to mnie najbardziej martwi. Odmawia pójście do seksuologa.Marze żeby się z nim pokochać. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cichy

Gość wózkowy.

Co ja myślę o ludziach częściowo ułomnych i kalekich ?

Myślę że każdy w pewnym sensie jest ułomny . Każdy ma jakieś kalectwo. Nikt nie jest idealny. 

Twoje jest jedynie bardziej widoczne dla innych, no i tobie bardzo utrudnia codzienne życie. 

Dla mnie jesteś równie wartościowym człowiekiem jak każdy inny. Szanuję każdego człowieka puki sam się w moich oczach tego szacunku nie pozbawi. 

Pragniesz tego co każdy człowiek. Myślę że przez to że masz więcej czasu na przemyślenia oraz to w jakim stanie jesteś sprawia że twoje pragnienia są jeszcze silniejsze. Zdajesz sobie sprawę z tego że tobie szczególnie trudno będzie znaleźć tę jedyną. Życie wcale nie jest sprawiedliwe. Wyobrażam sobie jak bardzo chciałbyś pozbyć się tej swojej ułomności. Pewnie często ze złością patrzysz na ludzi którzy nie szanują swojego życia i zdrowia , ty wiele byś dał żeby być zdrowym.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć Effka...Nadal myślisz że tu zostane???HaHa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Witam wszystkich. Nie będę ukrywał w grudniu kończę 29 lat, od urodzenia choruję na DZIECIĘCE PORAŻENIE MÓZGOWE 4 KOŃCZYNOWE, jestem ze wsi i mam świadomość bycia wyrzutkiem społeczeństwa. Mimo to bardzo chciałbym kochać i być kochanym. Moje życie to mieszanka monotonii i pustki. Sąsiedzi mówią mi - Tobie to dobrze rentę masz i robić nie musisz. Natomiast ja wiem, że żadne pieniądze nie zastąpią mi widoku uśmiechu ukochanej o poranku, wspólnych chwil bliskości i czułości oraz bycia razem na dobre i złe. CO MYŚLICIE O KIMŚ TAKIM? Tylko szczerze. Do hejtu też jestem przyzwyczajony.

Jprdl 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ojej biedactwa, może się którąś zaopiekować? Mam piękne mieszkanie z kamienia naturalnego w pełni wyposarzone, 20koła miesięcznie, 4 letnie bmw, lubię gotować, prać, biegać po lesie, zakupy i egzotyczne wycieczki Uwielbiam gdy kobieta znęca sie nade mną  psychicznie, wtedy przeważnie daje sie zdrapać, poklucimy się, a potem całą noc przepraszam w pocie czoła i kwiaty. Półdupek lat 31, 180cm, 75kg, 20cm fi40 na co dzien przedsiębiorca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pari
 

Ojej biedactwa, może się którąś zaopiekować? Mam piękne mieszkanie z kamienia naturalnego w pełni wyposarzone, 20koła miesięcznie, 4 letnie bmw, lubię gotować, prać, biegać po lesie, zakupy i egzotyczne wycieczki Uwielbiam gdy kobieta znęca sie nade mną  psychicznie, wtedy przeważnie daje sie zdrapać, poklucimy się, a potem całą noc przepraszam w pocie czoła i kwiaty. Półdupek lat 31, 180cm, 75kg, 20cm fi40 na co dzien przedsiębiorca

Nie kłam, bo potem będziesz gryzł ławkę w kościele jak nie dostaniesz rozgrzeszenia😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Nie kłam, bo potem będziesz gryzł ławkę w kościele jak nie dostaniesz rozgrzeszenia😄

Hehe, no dobra😁 tak na prawdę to się nie zaopiekuję😋😁 no mam 176cm wzrostu i nie lubie jak się kobieta pastwi psychicznie😋 wszystko reszta to prawda, a co do rozgrzeszenia to w każdym miesiącu pracuję po kilka godzin w kościele tak więc księdza mam urobionego😁😉 hehe ciekawy jestem za to czy tobie by dał😋😎 Pozdrawiam Półdupek😋

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pari
 

Hehe, no dobra😁 tak na prawdę to się nie zaopiekuję😋😁 no mam 176cm wzrostu i nie lubie jak się kobieta pastwi psychicznie😋 wszystko reszta to prawda, a co do rozgrzeszenia to w każdym miesiącu pracuję po kilka godzin w kościele tak więc księdza mam urobionego😁😉 hehe ciekawy jestem za to czy tobie by dał😋😎 Pozdrawiam Półdupek😋

Do kościoła od dawna nie chodzę, jeśli nie muszę😄 Dalej ci nie wierzę, intuicyjnie czuję, że nadal nie powiedziałeś całej prawdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Do kościoła od dawna nie chodzę, jeśli nie muszę😄 Dalej ci nie wierzę, intuicyjnie czuję, że nadal nie powiedziałeś ca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Do kościoła od dawna nie chodzę, jeśli nie muszę😄 Dalej ci nie wierzę, intuicyjnie czuję, że nadal nie powiedziałeś całej prawdy.

No dobra w tym roku bmw ma w tym roku 5 lat i luty slaby miesiac mi wyjdzie 18800 teraz co Ci powie intuicja? 😋

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To że całej prawdy nie powiedziałem to chyba logiczne😁 zycie mam bogatsze niz te kilka pierdółek słodziaki 😉 poza tym to nie o mnie sie rozchodzi, a tamten mój pierwszy post był raczej ironią chodź niewiele przekolorowaną😙 dodam ze mieszkam w szwajcarii moze łatwiej będzie pojąć. A do koscioła wcale nie musisz chodzić jak wierzysz, a za to jak nie wierzysz to co dzień możesz chodzić, a i tak Cię piekło pochłonie😙

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pari
 

No dobra w tym roku bmw ma w tym roku 5 lat i luty slaby miesiac mi wyjdzie 18800 teraz co Ci powie intuicja? 😋

Już wiesz, ile wyjdzie ci w lutym? Przecież to jeszcze prawie 2 tygodnie😋 Oj, nie ładnie tak Grzesiu kłamać😄

Ciebie piekło pochłonie, jak w nie wierzysz😎

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Już wiesz, ile wyjdzie ci w lutym? Przecież to jeszcze prawie 2 tygodnie😋 Oj, nie ładnie tak Grzesiu kłamać😄

Ciebie piekło pochłonie, jak w nie wierzysz😎

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

😁zaleta umiejętnosci planowania i liczenia! I teraz nie żebym chciał Cię wkur##ć tylko tak po prostu jest😁 z czyściutkim sumieniem😙

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

😁zaleta umiejętnosci planowania i liczenia! I teraz nie żebym chciał Cię wkur##ć tylko tak po prostu jest😁 z czyściutkim sumieniem😙

Gdybym nie wypił wczoraj calego wina to bym nie napisal tego komenta 😅 i dzis nie musiałbym sie glupio tlumaczyć hehe, ale żeby bylo śmiesznie to ten miesiąc bylem chory i dokladnie wiem ile co i jak(bez pracy😉) To najslabszy miesiac i suma wynika jedynie z podstawy nie uwzgledniajac pracy w kosciele i reszty interesów. Kiedys pracowalem na myjni za 975zł, ale zycie mnie tak wydymalo, że w odwecie odjeba##m to co odjeb##em i mam to co mam, bo sobie na to zasłużyłem. Kosztowalo mnie to dużo zdrowia, ale teraz wiem ze można jak sie chce i nie odpuszcza pomimo miliona klęsk po drodze. Napisal bym ci więcej nieco, ale po co mam cię denerwować😙 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pari
 

Gdybym nie wypił wczoraj calego wina to bym nie napisal tego komenta 😅 i dzis nie musiałbym sie glupio tlumaczyć hehe, ale żeby bylo śmiesznie to ten miesiąc bylem chory i dokladnie wiem ile co i jak(bez pracy😉) To najslabszy miesiac i suma wynika jedynie z podstawy nie uwzgledniajac pracy w kosciele i reszty interesów. Kiedys pracowalem na myjni za 975zł, ale zycie mnie tak wydymalo, że w odwecie odjeba##m to co odjeb##em i mam to co mam, bo sobie na to zasłużyłem. Kosztowalo mnie to dużo zdrowia, ale teraz wiem ze można jak sie chce i nie odpuszcza pomimo miliona klęsk po drodze. Napisal bym ci więcej nieco, ale po co mam cię denerwować😙 

Luzik i zdrowia życzę🙂 Możesz pisać 😄 Tak w ogóle to ciężko mnie zdenerwować:classic_rolleyes:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Luzik i zdrowia życzę🙂 Możesz pisać 😄 Tak w ogóle to ciężko mnie zdenerwować:classic_rolleyes:

Tobie rowniez dużo zdrowia, ale ja się zmywam bo i tak już za dużo napisałem. Czasem ludzie popełniają błędy. Wyszło że się przechwalam oo i chu# 😅 ach to wino... bywajcie👋

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pari
 

Tobie rowniez dużo zdrowia, ale ja się zmywam bo i tak już za dużo napisałem. Czasem ludzie popełniają błędy. Wyszło że się przechwalam oo i chu# 😅 ach to wino... bywajcie👋

Tak, wino rozwiązuje języki😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×