Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Kupiłybyście 16 letniej córce kozaki na szpilce 10cm?

Polecane posty

Gość gość

Moja córka od dawna mnie męczy i chyba w końcu się zgodzę. Mają to być kozaki i koniecznie ma metalowych szpilkach tak z 10cm. Bo podobno koleżanka z klasy ma metalowe i one są niezniszczalne. Gdzieś na forum przeczytała jak to dziewczyny kopniakami w takich szpilkach cegły dla rozrywki roztrzaskują na kawałki i teraz ona innych nie chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Waliłaby po chodniku jak szwadron kawalerii po bruku. Zależy, jak by wyglądały i jak ona by w nich wyglądała. Jeżeli "zdzirowate" - nie kupiłabym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
młotek jej kup, jeszcze lepiej cegły rozbija

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie,nie kupilabym,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
trenują do akcji w przyszłości z rodzicami czy rówieśnikami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kiedyś musi się nauczyć chodzić a 16 lat do dobry wiek. A że dzieciaki mają jeszcze wtedy głupie pomysły (np. to kopanie w cegły albo bieganie) to stalowe nawet lepsze. Bo zwykłe plastikowe by połamała i zaraz byś musiała drugie kupować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kupiłabym, ale na pewno nie do szkoły na co dzień. A co do metalowych to wszystko jedno, jeśli są trwalsze to czemu nie a i na flekach oszczędzisz bo plastiki się strasznie szybko ścierają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kupiłabym! Sama pamiętam jak miałam 16 lat chciałam buty na szpilce a mama że NIEEEEEEEEEEEEE MA MOWY. I wiecie co? Pożyczałam od koleżanki na randki z chłopakiem. I dla wrednych: nie puszczałam się !!! Z tym właśnie chłopakiem jestem już 10 lat ! Kozaki chciałam bo mi się podobały i podobałam się sobie w lustrze. mama nie kupiła - pozyczyłam a I TAK W NICH CHODZIŁAM Więc rada - kup jej te kozaki zanim zacznie kombinować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak. To odpowiedni wiek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gosc 12:45 te buty są oblesne. A na 10 cm to ona jest za młoda. Jesli obcas to o polowe mniejszy. W takich duzych szpilach mlode dziewczyny wyglądają zdzirowato. Ale to moje zdanie zrobisz jak uwazasz. Ja noszę szpilki 12 cm ale mam lat ... 32

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a te metalowe to nie będzie za duży obciach? Tyle dobrego że trwałe będą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś na ja też uważam że są conajmniej nieładne, ale ona się upiera jak głupia na te metalowe. Mówi, że i tak będzie do spodni wsunięte nosiła więc tragedii wizualnej nie będzie. W ramach kompromisu chyba jej coś kupię, ale spróbuje zwykłe (nie metalowe)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kurwa mać znowu ten zbok od metalowych szpilek i rozwalania cegieł, nie nabierajcie sie na to ludzie, koleś zaklada tu setki takich tematow i wali do nich konia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrze ze nie czternastolatka zboczencu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś o co ci chodzi człowieku? to pierwszy temat jaki tu założyłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może to te tematy jakie czytała Twoja córka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś nie wiem co czytała, nie patrzyłam jej w monitor, ale coś musiała bo sama by tego nie wymyśliła. gość dziś a dziękuję, lecz sama jestem po psychologii więc nie skorzystam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To gratuluje corki ktorej imponuja tematy zboczenca I taaa na pewno to Twoj pierwszy temat, dziwne tylko ze od kilku dni jest wysyp tematow o metalowej szpilce 10cm ktora dziewczyny rozwalaja drzewa, cegly czy kałuże, juz sie nie pogrążaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś tyle że o szpilkach to ona mi wspomina z przerwami od roku co najmniej. Chociaż temat metalowych doszedł niedawno, jak wróci to się spytam gdzie to przeczytała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zamiast kupować szpilki lepiej corce nakladz oleju do głowy. I to nie jest złośliwe. Uwaza sie za dorosłą aby nosic szpilki a zachowuje się jak gowniara rozwalajac obcasami cegły? Czy to jest normalne zachowanie nastolatki? Powiedz jej ze jak chce byc dorosła to niech tez tak się zachowuje. Naprawdę dziwie się niektórym dziewczynom co one mają w głowach? Ja na twoim miejscu kategorycznie odmowilabym zakupu takich butów. Buty są do chodzenia! Najwyzsza pora porozmawiac z nastolatką aby nie wpadla w kłopoty bo po tym co piszesz cos z głową nie halo. A psycholog nie tragedia w dzisiejszych czasach to normalne aby normalnie zyc. I nie mowie ze jest nie normalna byc moze robi cos pod presją rówieśników badz szpanuje a to konczy się problemami z prawem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie. Za smarkata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Waliłaby po chodniku jak szwadron kawalerii po bruku. x Otóż to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 13:52 Takie młode pannice jeszcze nie dorosłe ale już nie dzieci maja największy z sobą problem. Pewnie chciała zaimponować kolegom tymi szpilkami i tym jak ona potrafi kopniakiem cegłę rozwalić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kupiłabym, bo tak jak ktoś napisał wyżej, jak Ty nie kupisz to ona sobie sobie po kryjomu kupi, albo od koleżanki będzie pożyczać. A waszym relacjom to na pewno nie pomoże. Kup tylko pod warunkiem, że nie będzie chodzić w nich do szkoły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Waliłaby po chodniku jak szwadron kawalerii po bruku. x x pewnie o to właśnie jej chodzi - chce zwrócić na siebie uwagę. Naucz ją zwracać uwagę czymś lepszym niż roztrzaskaną cegłą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kup jej i powiedz, ze za 10 lat bèdzie chodzic w ortopedycznych sandałach, jak stara babcia. Młode dziewczyny nie zdają sobie sprawy, ze bardzo wysokie obcasy nosi siè okazjonalnie. Tez lubiłam i lubiè chodzic w obcasach, ale nie tak wysokich, a poza tym, zmieniam ze trzy razy dziennie obuwie na inne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×