Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość KasiaSlowik

Porodówka w Gamecie Rzgów

Polecane posty

Gość Janina27
Krem do pupy raczej należy wziąć. Jeśli chodzi o sztućce czy kubek to ja nie brałam, korzystałam z gametowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Janina27 a ogólnie jesteś zadowolona z pobytu? Poród naturalny czy cc? Korzystałaś ze znieczulenia? Ja mam termin na koniec lipca i już się boję, Pobolewa mnie brzuch tak jak na okres i robi się twardy ale nic więcej się nie dzieje- mam nadzieję że będę wiedziała że to już.?! Już by mogło się coś ruszyć bo te gorączki mnie wykończą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Janina27
Rodziłam w lutym, naturalnie, bez znieczulenia (nie było potrzebne), nie byłam też nacinana. Przy porodzie był mąż. Jestem bardzo zadowolona zarówno z przebiegu porodu jak i opieki po. Mam porównanie że szpitalem państwowym. Jak zaczęły się skurcze to zadzwoniłam na porodówke żeby się upewnić czy już mam jechać, bo miałam jeszcze dwa tygodnie do terminu i nie byłam pewna czy to już ( poprzedni poród rozpoczął się od odpłyniecia wód a skurcze były dopiero po paru godzinach). Położna przez telefon udzieliła konkretnych wskazówek. Szczerze polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam czy sa tu mamy które beda miec cc w środę lub czwartek w następnym tygodniu? Lub chociażby termin porodu naturalnego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam termin na 29 lipca na cc Mam nadzieje ze dotrwam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość kiniolek
Witam. Mam termin porodu na 28 lipca. Wizyta u lekarza na 29 - mam jeszcze mieć USG i jeżeli mały będzie duży to cc chyba że coś się ruszy bo od wczoraj coraz bardziej pobolewa brzuch. Czy zabieracie mężów na poród? Bo mój miał iść ale teraz coś widzę że się wycofuje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój mąż bardzo by chciał być przy porodzie ale niestety przy cc to niemożliwe :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam termin na 30 lipca, nastawiam się na poród sn.Mąż nie planuje być ze mną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobietki czy po przyjezdzie do Gamety kieruje sie na izbe przyjec czy odrazu na 2 pietro na porodowke? (ze skierowaniem)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam miec cc 30 rano dziewczyny ktore mialy cc trzeba sie zglosic do szpitala ile godzvprzed cc i ile godz przed mozna jesc****ic lekarz. Nie udzielil mi informacji na ten temat i gdzie trzeba sie kierowac odrazu po przyjsciu do szpitala? Bardzo proszę o wpis dziew ktore sie orientują co i jak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej przyszle Mamy :) czy porod w Gamecie jest platny czy na NFZ? Jesli platny to ile? Pozdrawiam i z gory dziekuje za odpowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na NFZ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zszokowana123
Niepozytywnie zaskoczona czyżby zaczęli "selekcję" ? Tak dużo mają pacjentek że sobie wybierają no no robi się ciekawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Maja ograniczona liczbe lozek to raz. Dwa - renoma i prestiz nie pozwala na trzymanie pacjentyk na korytarzu jak w panstwowym szpitalu! Poza tym w panstwowym szpitalu robia selekcje juz na poczatku albo w dniu porodu odsylaja do innej placowki z braku miejsc...to chyba dobrze ze od razu mowia i nie robia nadzieji. a jakby sie czula kobieta ktora ma prowadzona ciaze (leczy sie) w Gamecie i nie moze skorzystac z porodu bo przyjmuja inna pacjentke, ktora sie tam nie leczyla? To oczywiste ze pierszenstwo ma pacjentka kliniki. Powinny byc tylko prywatne kliniki i nie powinni pobierac skladek na panstwowe szpitale bo to wstyd w jakich warunkach rodza tam kobiety!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dokładnie tak- ja ciażę mam dzieki in vitro w Gamecie,cała ciaza i wszystkie badania prowadzona u nich i nie wyobrazam sobie zeby nie było dla mnie miejsca bo przyjeli pacetki " z nikad"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niepozytywnie zaskoczona
Rozumiem, że pacjentki, które prowadziły ciążę w Gamecie mogą czuć, że poród im "się należy". Natomiast nie zmienia to faktu, że dla prawie każdej kobiety poród jest niezwykle istotnym wydarzeniem, łączy się z określonym lękiem i strach o przyjęcie do szpitala, kiedy poród się już zacznie, nie jest czymś co "rodzeniu po ludzku" sprzyja. Szkoda, że nigdzie na stronie Gamty oraz innych miejscach w sieci, gdzie znajduje się opis Szpitala (np. rodzić po ludzku.pl , gdzierodzic.info) nie ma takiej informacji, że aby zakwalifikować się na poród i móc tam rodzić lepiej jest prowadzić ciążę już w szpitalu od początku. Wręcz przeciwnie- szpital zaprasza do poródów właśnie u nich, prowadzi bardzo dobry marketing w mediach społecznościowych, tym samym zachęca do tego by się zgłaszać. Wystarczyłoby napisać, że preferują prowadzenie ciąży u lekarzy pracujących w szpitalu. Uważam, że każda kobieta ma prawo do porodu w godnych warunkach i naturalnym dla mnie jest wybór miejsca, które ma pozytywne opinie w zakresie komfortu porodu i profesjonalizmu opieki okołoporodowej. Jasny przekaz "rodzisz na NFZ ale leczysz się prywatnie" pozwoliłby na bardziej świadomy wybór i brak rozczarowania kiedy jesteś już po 36 tygodniu ciąży, tym bardziej, że na stronie jest opis, żeby to właśnie wtedy się zgłosić i wg. mnie jest to mylące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oczywiscie masz rację, ale trzeba przyjąc do wiadomosci fakt ze szpital nie jest z gumy i w przypadku duzego obłozenia liczyc sie z tym ze cie odesla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sad85
Tas81 co tam u ciebie czujesz ze porod sie zbliża czy raczej jeszcze nie? Do 30 zostało zaledwie 5dni wiesz już kiedy masz się zgłoś ic do szpitala?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość majacy cc 29lipca o które j masz sie zglosic na izbe i czy wieszbo której będziesz miałacc czy lekarz udzielil ci informacji.do której można jesc****ic poprzedniego dnia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tas81
sad85 zaczyna pobolewac mnie brzuch wiec chyba mlody sie szykuje powoli.we wtorek jade na ktg i wizyte do gamety.a jak u ciebie?zglaszasz sie 30 na cesarke na okreslona godz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ta ktora ma cc 29 lipca. Mam się zgłosić na godz 8.00 na czczo. Myślę że we wtorek lekka kolacja i to wszystko. Koło 10 ma być po wszystkim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sad85
Tas81 tak mam sie zglosic na 8rano 30 ja jestem tydz przed terminem a juz mam boleści w dole brzucha od 2tyg nie moge sie dobrze wyprostować czasami, może się spotkamy jak będziesz wszystko u cb w terminie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gosc29majacy cc to jest twoje pierwsze cc mialam miec cc 29ale zmieniony mam termin poniewaz 29jest duzo cc, stresuje sie juz strasznie wiesz kto bedzie wykonywal ci cc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny co bierzecie zazwyczaj do szpitala dla dziecka rożek czy kocyk bo pakuje torbę i nie wiem co spakować proszę o radę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 29 lipiec
To jest moja 2 cesarka 1 miałam w CZMP Nie wiem kto bedzie mi wykonywał cc Bylam kilka wizyt u dr Baś Budeckiej i ona mnie kwalifikowala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Ola
Ktoś wyżej napisał że to niemożliwe żeby przy cc był mąż ale to nieprawda chyba że coś się zmieniło bo ja w lutym rodziłam w Gamecie przez cc i mój mąż był od początku do końca przy mnie , jak mnie cieli siedział obok i trzymał za rękę ( nie było go na chwile tylko momencie wkłucia w kręgosłup i podania znieczulenia)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To mnie tez ta pani kwali.... Napisz jesli bedziesz w stanie wieczorem 29jak poszlo ok to moja pierwsza ces i tak naprawdę nic nie wiem pewnie bedziesz wvszpitalu bo ja 30mam miec cc wiec moze sie spotkamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To mnie tez ta pani kwali.... Napisz jesli bedziesz w stanie wieczorem 29jak poszlo ok to moja pierwsza ces i tak naprawdę nic nie wiem pewnie bedziesz wvszpitalu bo ja 30mam miec cc wiec moze sie spotkamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 29 lipiec
Pytalam na wizycie kwalifikacyjnej o obecnosc meza przy cc i mi odp ze nie moze byc. Jesli bede na silach to odp jak mi poszlo Nie stresuj sie tak Bedzie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gosc ola po ilu godz każą wstać po cc? I czy odrazu po tym jak wstaniesz musisz sama zająć się dzieckiem? Czy zadowolona byłaś z opieki w gamecie? Po ilu dniach wyszlas do domu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×