Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość KasiaSlowik

Porodówka w Gamecie Rzgów

Polecane posty

Gość gość
a o Magdalenie Rybarczyk Cieślar nie wiesz nic?niska blondynka krotkie wlosy okolo 45lat,szczupla dosyc,mzoesz zerknac na fb jest jej profil bo na str gamety nie ma zdjecia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wlasnie,dziewczyny powiedzcie ktore polozne byly ok,a na ktore uwazac,mnie przestrzezona przed magdalena rybarczyk,podobno pracuje w szpitalu w pabianicach,a w gamecie jedynie dorabia prywatnymi,tutaj juz o niej pisano,jej sie obawiam,taka starsza pani okolo 45 wlasnie,niziutka,dosc szczupla,blondynka,krotkei wlosy,piwne oczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martek84
Rodziłam w czerwu przez cc. Pani Magdy Rybarczyk-Cieślar nigdy nie zapomnę. To przecudowna kobieta. Ciepła i miła. Nie mam słów, żeby opisać moją wdzięczność. Przed wyjściem ze szpitala przyszła do pokoju, żeby zapytać jak mała. Bardzo ciepło wspominam również Panią Ramonę i Panią Izę. Nie znam nazwisk. Za to opiekę jaka była po cc wspominam koszmarnie. Szczególnie taką niską, szczupłą blondynkę po 40 z pozoru miłą, której imienia ani nazwiska nie znam. Straszna zołza, która chodzi po oddziale tylko po to, żeby kręcić tyłkiem. Jedyną miłą i fachową pomoc otrzymałam od Pani Magdy - niskiej, krótkie rude włosy. Cudowna kobieta z niesamowitym podejściem do maleństwa i mamy. Przepraszam z góry, że reszty nazwisk nie znam. Z ciekawości weszłam na forum i postanowiłam się podzielić z Wami moją niewielką ;) wiedzą na temat personelu. Pozdrawiam serdecznie wszystkie mamy i życzę szczęśliwego i szybkiego rozwiązania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ojej,to chyba miala pani farta u tej polozne,starszne rzeczy o niej piszą,a wlasnie o niej tez pisali,ze chodzi dumna i blada krecac tylkiem i podrywajac lekarzy..komu wierzyc...niby to starsza pani ta magdalena wiec myslalam,ze ma doswiadczenie duze,teraz juz nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a czy ta Magdalena nadal tam pracuje,bo jest wpisana jako polozna do poloznych prywatnych w pakiecie za 1000zl za porod,a nie ma jej w rozpisce personelu,wiec jak to jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martek84
No właśnie u mnie było zupełnie odwrotnie i jestem zdziwiona, że tak jest opisana. Jak wychodziliśmy ze szpitala to nas scałowała życząc powodzenia. Zupełnie jakby chodziło nie o tą Panią. Może rzeczywiście miałam szczęście ;) Pozdrawiam serdecznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chodzi o mnie,niestety tez nie mam dobrych opinii o pani Cieślar,wiecej chodzila krecac tylkiem niz robila,ale jeszcze jedna polozna byla opryskliwa i odbakiwala,pozatym jej wiedza uu daleko za murzynami chyba,ma duze braki w teorii chyba,nie umiala odpowiedziec na podstawowe pytania ,slyszalam tez ze bardzo wulgarnie się odzywa i po wyslawianiu się myslę,ze kobieta z niewielkiej wioski,co ona tam robi,co robi tez zagadka,to jakas pomylka chyba-Anna Michalska,te dwie chyba zapamietam juz na dobre,ehh szkoda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Zuuuuza
Drogie dziewczyny - byle pacjentki Gamety ! Jak czytam Wasze komenatarze to otwieram szeroko oczy (wiem moge nie czytac). Zastanowcie sie troche nad Waszymi wypowiedziami. Zeby opisywac zachowanie innych spojrzcie najpierw na swoje. Jako pacjentki zachowujecie sie jak ksiezniczki. Wymagacie zeby kolo Was wrecz skakano bo Wy wlasnie urodzilyscie. No zaden to wyczyn. Porodowka to nie spa. Personel szpitala to tez ludzie i zdarzy im sie gorszy dzien. Ja rodzilam w Gamecie i bylam dluzej niz 2 doby ze wzgledu na dziecko. Kazdy mily uczynny zawsze sluzacy pomoca. Moze reakcja Pan czasem zalezy tez od naszej postawy tonu glosu czy innego zachowania. Poza tym nie uwazam by operowac tu nazwiskami bo to chyba malo kulturalne (mimo ze to forum to wymiany informacji).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oceniamy je służbowo za pracę a nie za życie prywatne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to bardzo wazne ,zeby operowac nazwiskami wlasnie,zeby potem nie zalowac jak sie natknie na taka jak pani Magdalena R.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rodzewmaju
taaak, "macha tylkiem więcej niż robi" to rzetelna, zawodowa ocena. litości. ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A mi drogie panie wydaje się, że zapominacie o czymś takim jak ochrona danych osobowych. Skoro uważacie, że powinno się ujawniać nazwiska osób pracujących w Gamecie to czemu same najczęściej wystepujecie na forum jako gość bądź anonim ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Zuuuuza
Zenada niektore komentarze. Dobrze ze wczesniej korzystalam z forum kiedy dziewczyny dzielily sie waznymi informacjami. Ze wzgledu na poziom forum ktory jest nie zamierzam tu juz zagladac. Ciesze sie ze juz urodzilam. Ciesze sie ze bylam objeta opieka personelu Gamety. W drugiej ciazy na pewno tam powroce na porodowke. Wszystkim tym dziewczynom ktore sa przed porodem zycze szczesliwego rozwiazania. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego nie można się wypowiedzieć na temat położnych podając ich nazwisko ? Oceniana jest ich praca i warto wiedzieć kogo wybrać jeżeli chce się skorzystać z pakietu. Ja chętnie się dowiem którą położną wybrać, a której lepiej unikać. Nie wiecie, czy ten pakiet również obowiązuje po porodzie ? Czy również wybrana położna się nami opiekuje ? Czy wtedy to już wszystkie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jak komuś nie pasuje to niech tu nie zagląda i się nie wypowiada. Opinie innych dziewczyn, które mają coś do powiedzenia mogą być cenną wskazówką dla mam oczekujących na swoje Maleństwo !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rodzewmaju
uwaga, rzetelne informacje o położnych z waszych kometarzy: "chodzi dumna i blada krecac tylkiem i podrywajac lekarzy" "wiecej chodzila krecac tylkiem niz robila" "jej wiedza uu daleko za murzynami" "po wyslawianiu się myslę,ze kobieta z niewielkiej wioski" Do przemyślenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żenada. Rodzilam.dwa lata temu w MP. Położne przy porodzie w ok. Opiekę po porodzie oceniam jako bardzo dobra. Położne z wielkim doświadczeniem. Jedne milsze drugie nie ale zawsze pomogły. Jak tak czytam te wasze komentarze na temat gamety to chyba znów wybieram MP bo wolę postawić na sprzęt fachowość lekarzy a nie standard szpitala. A położne wszędzie takie same jedne fajniejszr drugie mniej. Dużo zależy od nas. zresztą idzie się rodzi i po 2 lub 3 dniach do domu jak wszystko Oki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niektórym Paniom chyba hormony szaleją i są nadwrazliwe. To dobrowolne forum a nie karta oceny pracownika. Lekarzy z nazwiska można wymienić, a położnych już nie? I co to za ujawnianie danych osobowych, jakaś tajemnica jak się nazywają, skoro są na www? Dziwne macie podejście. Są różne plebiscyty,np położna na medal i warto byłoby doceniać, czy nawet zgłaszać wyśmienite polozne. Popuscie gumkę w majtkach i trochę wyluzujcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Te komentarze są chyba o jednej Pani: "chodzi dumna i blada krecac tylkiem i podrywajac lekarzy" "wiecej chodzila krecac tylkiem niz robila" "jej wiedza uu daleko za murzynami" "po wyslawianiu się myslę,ze kobieta z niewielkiej wioski". O czymś jednak świadczą. Widocznie Pani pomyliła się z powołaniem, a żenujące jest jej zachowanie, a nie powyższe komentarze. Mamy już jedną położną, której lepiej unikać w Gamecie i nie warto wykupić pakietu z jej udziałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakiej unikac i do ktorej pakietu nie wykupywac?bo ja wlasnie chcialam jakas wybrac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To co oni proponuja w pakiecie to ogolnie jest w standardzie.wyciaganie kasy i nic wiecej.zastanowcie sie bo szkoda waszych pieniedzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina000j
Ja swoją córeczkę urodziłam,niestety w szpitalu w pabianicach - niestety, bo poród wspominam jako wielką traume! Położna, która odbierała poród to pani Magda Rybarczyk. No niestety ale nie moge o niej powiedziec nic dobrego! Właściwie to od momentu przyjęcia mnie na porodówke nie miała dla mnie czasu. W nocy przy dość silnych skurczach kazała mi iść spać a nie chodzic po korytarzu! Nie widziałam jej do rana- o 6 rano pożegnała się bo skończyła swój dyżur! PORAŻKA. Pani Magda również pracuje jako położna środowiskowa i tak sie złożyło, że zapisując swoją córeczke do przychodni okazało się, że to własnie ona będzie nas odwiedzać. Liczyłam na jej pomoc, ale się przeliczyłam- była u nas 2 razy, a wizyty trwały jakieś 15 min. Pani poprostu stwierdziła żr sobie poradzimy, a teraz nie ma czasu bo ma inne pacjentki- ŻENADA !!! Prosiłam kilka razy żeby do nas przyjechała, ale olała sprawe! Ona pracuje w kilku miejscach i na nic nie ma czasu, a to chyba zła wizytówka położnej! Zastanawiam się jak znajdzie czas dla rodzącej, która wykupi dodatkowy pakiet z położną w gamecie?! Odradzam spotkań z tą Panią!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Karolinko-ja tez przeszlam traume dzięki pani Magdzie Rybarczyk-ja nawet wspominac nie chce jak mnie potraktowala w szpitalu w Pabianicach-powiem tyle,masz racje,nie zajmowala się pacjentkami wcale,cala noc spala,wstawala nad ranem (bylo tow idac-nawet niestety po nocnym jej oddechu),mialam ciecie-bardzo ciezki porod-moge powiedziec ,ze sila sciagnela mnie z lozka,zebym zaczela robic wszystko przy sobie sama,mialam miec toalete-zrobila mi ją-wyjela moj zakrwawiony podklad i nim wytarla moje cialo,na noc-bez zlecenia lekarza zaaplikowala jakis silny lek uspakajacy zeby miec spokojna noc-to prawda ma wiele etatow,w szpitalu,w gamecie,w przychodni,bardzo niemila osoba,nie stworzona do tego zawodu,ona wrecz nie nadaje sie do kontaktu z rodzacymi czy dziecmi-traktuje ludzi z ponizeniem,czuje się bardzo pewna siebie ,nigdy wiecej kontaktu z ta panią i mowmy o tym glosno! nie dla takich poloznych!ja nie chce jej spotkac juz nigdy na mojej drodze-nie skorzystalam z niej jako z srodowiskowej,nie chcialam wiecej przezywac traumy od nowa..wiem,ze jesli dostaje pieniazki w raczke jest inna,w innym przypadku to potwor nie kobieta-jesli chodzi o panstwowa sluzbe zdrowia ...zreszta w jej wieku,chyba juz powinna isc na emeryture,Karolinko sciskam Cię,lacze sie z Tobą w Twoich przezyciach,ja moje moze napisalam dosc zawile,ale wracajac do tego nie umiem pozbierac mysli w calosc,mozna by chyba ksiazke o tej pani pisac..NIGDY WIECEJ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no wiec jednak sprawdzilo się to co o tej pani pisano,tym bardziej jesli chodzi o jej etaty panstwowe ,jestem w szoku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina000j
Do Gość ! Widzę, ze nie tylko ja mam tak traumatyczne przeżycia związane z porodem ! To miałby być najpiękniejszy dzień w moim życiu a dzięki p.Magdzie R. stał się najgorszym wspomnieniem w życie. Choć od porodu minęło 10 miesięcy, nadal pamiętam jak mnie potraktowała i jak się dzięki niej męczyłam 20 godzin!!!! Mam nadzieje, że nasz post będzie przestrogą dla innych przyszłych Mam, które mają prawo rodzić w ludzkich warunkach i przy pomocy osób, które są powołane do tego !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny, a jak ona wygląda? Jest gdzieś jej zdjęcie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do Karolinki-sluchaj,ja mysle,ze tu pisac to malo,bo ta osoba to samo zrobi z innymi pacjentkami,jak uchronic inne przed nią...by nie zamienila pieknego dnia narodzin w traume?..hmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale sluchajcie,przeciez w Kamedzie ona ma etat srodowiskowej ,ale faktycznie jej tam nie ma,ona jest tylko na telefon-jesli go odbierze-tak jak Karolinko mowisz.Czy tak mozna?przeciez to tylko jakby etat dla fikcji ,a pensja za to jest ,a poloznej nie ma,heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×