Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość KasiaSlowik

Porodówka w Gamecie Rzgów

Polecane posty

Gość rodzewmaju
a gdzie jest dostepny numer na porodowke?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grudniowa R
Pani dr R.dziatosz przyjmuje na nfz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
numer na porodówkę podany jest na stronie porody.gameta.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evelk22
Marianna123 Ja jestem umówiona na wizytę kwalifikacyjną na 15.03 właśnie na NFZ do M. Rycel-Dziatosz, na 45 minut przed wizytą mam iść na KTG :-) u mnie to będzie początek 37 tygodnia, wcześniej nie było wolnych miejsc :| tyle mogę powiedzieć na ten moment, więc chętnie też dowiem się od innych dziewczyn jak to wygląda na NFZ w dalszym etapie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Monia
Dziewczyny a jak ja prowadzę ciąże w gamecie, to też muszę się na kwalifikacyjną umawiać? Czy wizyta po prostu w tym 36 tyg będzie uznana za kwalifikacyjną?? Pozdrawiam wszystkie Mamy i Przyszłe Mamy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rodzewmaju
Na porody.gameta.pl jest numer właśnie do rejestracji stąd ponawiam pytanie - gdzie znajdę nr na porodówkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Judyta Berlinska
Jestem po porodzie w Gamecie. Opieka super, wszyscy przychylnie nastawieni, dr. Struzycki fachowy specjalista, polozne i neonatolodzy serdeczni. Sale czyste, wszedzie cisza, spokoj, intymna atmosfera-nie ma sie wrazenia ze to szpital. Czulam sie wyjatkowo, kazdy liczy sie ze zdaniem pacjentki. Polecam kazdej przyszlej mamusi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do Monia: ja też mam prowadzoną ciążę w Gamecie, na wizycie ok 36 tyg dostałam skierowanie z którym mam się zgłosić na poród (SN ). Martwię się tylko, że jak już zacznie się poród to może okazać się że nie ma wolnych miejsc na porodówce w Gamecie, ciekawe czy często się to zdarza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1890
Witam. Czy są tutaj jakieś Mamy, które w ostatnim czasie urodziły przez CC w Gamecie? Może opiszecie swoje wrażenia, czy szybko doszlyscie do siebie? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Monia
Aha no to już wszystko wiem ;) A co do braku miejsc, to też mnie to martwi ;/ Mam dwie znajome, które miały wyznaczony termin na CC i w tym dniu nie było dla nich miejsc, ale po delikatnej awanturze ze strony tatusiów, w obu przypadkach był wykonany telefon od Strużyckiego do ordynatora Medeora i obie tego samego dnia od razu miały CC w medeorze. Obie bardzo zadowolone ;) Ciekawe jak w przypadku SN, czy też gdzieś odsyłają? A co do numeru na porodówkę, to może zadzwoń normalnie do rejestracji i nich Cie przełączą? Pozdrawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Judyta Berlinska
Do gosc 1890: ja rodzilam przez cc. Na 7;30 przyjechalam, rejestracja a potem mala godzinke w gabinecie z polozna: formalnosci,zgody,ktg. Pozniej pojechalam na sale 2osobowa ta w ktorej bylam po porodzie. Tam kroplowka i odwiezli mnie na sale operacyjna. Wrazenie zimna i dreszcze mialam, szybko przyszedl anestezjolog i zrobil znieczulenie (nie boli) polozna caly czas przy mnie byla,trzymala za reke. Potem poczulam cieplo w tylku i mrowienie w nogach. Podlaczyli cewnik i zaczeli sie przygotowywac-narzedzia itp. Sama cesarka trwala moze 5min,nic nie czuc, tylko przy wyciaganiu maluszka lekkie szarpniecie. Szycie jakies 15min,a synus w tym czasie lezal na tatusinej klatce piersiowej. Pozniej na sali pooperacyjnej lezalam z dzidziusiem 2godz. i zostalam przewieziona na swoja sale-tam dozylnie ketonal co pare godzin- bol umiarkowany. Po ok 8godz pierwsze wstanie pod prysznic ciezko ale do przezycia-najgorsze wstawanie i kladzenie sie do lozka,chodzenie nie. Drugi dzien probowalam wstawac i chodzic,na bolaca, obkurczajaca macice dostaniesz leki przeciwbolowe. Rana mala na samym dole, z uczuciem dretwienia. Na 3dzien wyjscie, szwy do tygodnia sie rozposcily,a bol z kazdym dniem coraz mniejszy. Ja w 3dobie chodzilam po schodach, a w 6 jechalam juz autem. Dzis 3tyg po cc nie boli mnie nic, brzuch wciagnal sie po ok tygodniu, rana jasna bez strupkow. Okres pologu powoli sie konczy. Mam nadzieje ze pomoglam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1890
Do Judyty : Dziękuję za wyczerpującą odpowiedź :) bardzo pomogłaś :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malgosia2807
Dziewczyny od poczatku ciazy mam wizyty w gamecie. Chcialabym tez tam rodzic. Boje sie jednak naturalnego porodu i jestem zdecydowana na cesarskie ciecie. Moj lekarz powiedzial mi ze nie ma cc na zyczenie ale ja sobie nie wyobrazam abym miala rodzic sn. Czy mozecie mi napisac do ktorego lekarza najlepiej sie udac aby mi pomogl najlepiej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Musisz miec medyczne wskazania do ciecia cesarskiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1890
Do Małgosia 2807: U którego lekarza prowadzisz ciążę w Gamecie? Porozmawiaj z nim o tym że bardzo się boisz, może coś Ci podpowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćcc
Czy po cc w Gamecie można mieć ze sobą te siateczkowe majtki lub bawełniane? Nie wiem czy pakować. ..pomóżcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest takie wskazanie jak tokofobia ,czyli strach przed bolami porodowymi . Można u psychiatry lub psychologa uzyskać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wzięłam że sobą, nie używałam bo okazały się zbędne. Podobno ordynator ich nieakceptuje. Teraz jak sobie myślę że miałabym się gimnastykowac żeby je wciągać po cc..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Koleżanko która chcesz mieć cc, u którego lekarza prowadzisz ciążę w gamecie? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malgosia2807
U Radwana Pawla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malgosia2807
U Radwana Pawla na poczatku teraz u Polacia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Monia
Ja prowadzę u dr Dziatosza i się zastanawiam jaki on ma stosunek do cc... bo też się cholernie boje, ale dlatego, że mam wadę wzroku -7, a wiem ze niestety juz wada nie jest wskazaniem do cc. W najgorszym wypadku grożą mi kleszcze ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evelk
Jest mama na kwiecień :-) termin mam na 10.04, a Ty? :-) ja dzwoniłam na początku zeszłego tygodnia i rozmowę mam na 15.03 czyli będę w 37 tygodniu :-) jeśli chcesz na NFZ to proponuję dzwonić już w poniedziałek :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Evelk ja mam termin na 22 kwietnia ale wskazania mam na cc wiec licze ze uda mi sie wczesniej urodzic :) Licze ze duzo pzyszlych mamusiek nie bedzie rodzila w kwietniu i nie bedzie awarji z miejscami :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maria000j
Drogie Mamusie! Kogo polecacie z ginekologów w Gamecie do prowadzenia ciąży? Czy jest tam jakiś lekarz na NFZ, którego polecacie?! Z góry dziękuje za info. A czy jest tu jakaś Mama, która prowadzi ciąże na NFZ w Gamecie?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 7
tez jestem 32tc chodze do dr.Bas-Budeckiej i nie musze sie zapisywac. Ona mnie kwalifikuje :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny, czy kobiety, które nie prowadzą ciąży w Gamecie bez problemu zostaną zawsze zakwalifikowane do porodu sn w tym szpitalu czy to wszystko zależy od wolnych miejsc? Zdarzyło się tak, że ktoś nie został przyjęty z powodu braku wolnych miejsc? Co w takiej sytuacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rodzewmaju
z tego co wiem wizyta kwalifikacyjna do sn ma potwierdzić, że nie ma przeciwskazań do rodzenia w Gamecie. Natomiast czy będzie miejsce czy nie to już kwestia losowa - przecież przy pełnym obłożeniu nie położą cię na korytarzu. Wtedy trzeba po prostu jechać do innego szpitala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam mamusie . Mam pytanie , rodze pod koniec kwietnia. Chce wykupic pakiet Moja polozna. Juz wiem ze koszt to 1000zl. W medeorze znacznie wiecej. Czy ktoras poleca jakas polozna. Slyszalam o pani Izie. Ze zdjecia na stronie bardzo sympatyczna osobka.Ale moze ktoras z Was jakas polozna poleca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wcześniej był poruszony temat położnych i pakietu. Jednej nie polecano. Tak więc reszta chyba ok. Przeczytaj kilka stron wstecz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×