Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość KasiaSlowik

Porodówka w Gamecie Rzgów

Polecane posty

Gość gość
Był już poruszany temam położnych i pakietu. Przeczytaj kilka stron wstecz. Jednej tylko nie polecano. Reszta chyba ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A kiedy należy wykupić pakiet z położną ? (na rozmowie kwalifikującej czy wcześniej)I czym różni się od standardowej opieki ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepiej zadzwonić do Gamety i zapytać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość11111
Witam, jestem po porodzie( cc )w Gamecie. Wszystkim, którzy mają wątpliwości POLECAM!!! opieka nad mamą i noworodkiem REWELACJA!!! przed porodem czytałam to forum dwa razy za każdym razem mając jakieś wątpliwości ale naprawdę nie mam żadnych zastrzeżeń. W razie pytań chętnie odpowiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
SUPER, że wszystko przebiegło pomyślnie. Mam kilka pytań: 1) w którym tygodniu była zrobiona cesarka ? 2) czy prowadziłaś ciążę w gamecie, ewentualne u którego lekarza ? 3) jak wyglądała opieka po ? 4) ile dni zostałaś w szpitalu ? 5) jeszcze jedno, w którym tygodniu został ustalony dokładny termin cesarski ? Z góry dzięki za info, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość11111
Odpowiadam : 1) w 39 tyg 2) nie prowadziłam ciąży w Gamecie,byłam tam na wizycie kwalifikacyjnej w 36 tyg. i tak co tydzień na kontrole chodziłam do Dr. Rycel Dziatosz 3) opieka po bardzo dobra, wszystkie leki przeciwbólowe otrzymujesz bez żadnego proszenia, personel tego pilnuje ale oczywiście gdy poczujesz ból zgłaszasz i dostajesz coś mocniejszego. Pielegniarki są na każdy "dzwonek" Pomagają w opiece nad dzieckiem jak i masz możliwość oddać dzidziusia na noc. Pionizacja no nie za przyjemna ale nikt na siłe nie zmusza, ja za drugim razem wstałam dopiero i naprawdę pomogło od razu lepiej było funkcjonować. Da się przeżyc :) 4) termin ustalałam w 38

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Drogie Kobietki :) Chciałabym się dowiedzieć jak to jest z tą wizyta kwalifikacyjna i całą resztą. 1)Kiedy najlepiej zgłosić się na wizytę kwalifikacyjną? I jaki jest jej koszt? 2)Czy jak robię KTG co tydzień u swojego lekarza to muszę jeździć do Gamety i robić tam dodatkowo czy tylko mogę jechać pokazać zapis albo w ogóle nie jeździć pokazywać zapisu jeśli wszystko jest ok? Wiem, że pewnie te pytania się powtórzyły, ale nie wiem który szpital wybrać do porodu a to moja pierwsza ciąża. Dziękuję za pomoc ;) Judka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosc1111 a jak jest z posilkami po cc? Kiedy mogłaś pic i jesc? Czy mysialas muec wskazania do cv czy na życzenie robią za free?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziękuje za informację odnośnie cc. Ile dni byłaś w szpitalu ? Czy to prawda, że wychodzi się po dwóch dniach ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na poprzedniej stronie kobieta pisala ze po 3 dniach wyszla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość11111
Posiłek dopiero następnego dnia, pić nie wolno przed zabiegiem i 8 godz po, są kroplówki :) ale pragnienie jest. Ja wyszłam po dwóch dobach z racji dobrze gojącej się rany i mojego uruchomienia, oraz dzidzia była zdrowa. Jeśl nie czujesz się na siłach lub z maleństwem coś nie tak możesz zostać dłużej. A co do majtek z siatki bo ktoś wcześniej pytał - możesz mieć( nikt nie robił problemu) a ja nie wyobrażam sobie ich nie mieć gdy wstajesz do dzidziusia :) choć krwawienia nie miałam dużego po. Co do wskazań musisz mieć, choć gdy akcja porodowa nie postępuje i coś idzie na tak przy próbie naturalnym to robią ze względu na bezpieczeństwo twoje i dziecka. Jeśli będziesz na wizycie kwalifikacyjnej porozmawiaj na temat swoich obaw i czy są u ciebie jakieś wskazania do cc z lekarzem jak polecam dr. Rycel- Dziatosz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość11111
DO JUDKI : Co do wizyty kwalifikacyjnej na ich stronie wszytsko piszę, możesz umówić się na NFZ lub też prywatnie, ja byłam u dr. Rycel Dziatosz i przyjmuje ona w ramach NFZ. Wizyta po 36 tyg. lepiej zadzwonić wcześniej i zapytać o terminy (w rejestracji wszysko powiedzą). KTG- możesz robić u siebie, ale i tak gdy będziesz na wizycie a lekarz uzna że masz przyjechać jeszcze raz to zrobisz KTG tuż przed wiztą właśie w GAMECIE- jesli wizytę masz w ramah NFZ , KTG również. Pierwszą i kolejne wizyty również w ramch NFZ. Ja byłam na pierwszej i pożniej na 3 kolejnych w Gamecie nie chodziłam już do swojego lekarza prowadzącego.Wszytkie badania możesz zrobić na miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jak załatwić wizytę na nfz? Czy jak dwa lata miałam cesarkę i dziecko wazylo ponad 4 kg to czy jest to juz wskazane dm do kolejnego cc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość11111
zadzwoń do Gamety i umów się na wizytę, powiedz im że chcesz na NFZ. Moim zdaniem tak, dziecko ponad 4 kg i twoja poprzednia cc wydaje mi się że już jest wskazaniem ale upewnisz się na wizycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem tu nowa ,chciala zapytac wlasnie o pakiet poloznej,pisal ktos,ze jednej nie polecano?o kim byla mowa,nie moge znalezc jej danych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poczytaj sobie na stronie 90 i dalej. Cała dyskusja była już na ten temat. Pozdrawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o Panią Rybarczyk-Cieślar chodzi,nie mozecie kobiecie odpowiedziec,kurde dziewczyny..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uważacie, że warto wynająć własną położną do porodu w Gamecie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szczesliwe mamusie, i przyszłe mamusie pozwolcie tej mamie cieszyc sie zyciem synka, ktory umiera. Prosze o sms za 2,46 brutto lub wsparcie dowolna kwotą. 26% sumy jest juz zebrane. Z góry wszystkim szczesliwym mamom dziekuje, za każdy gest dobrej woli https://www.siepomaga.pl/emil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny w tym tygodniu w Gamecie są dni otwarte. Jeśli macie jakieś pytania bez odpowiedzi lub chcecie obejrzeć szpital, może warto się wybrać. Można dopytać też o pakiet z położną ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co do pakietu wszystko jasne,a co do wyboru poloznej ,tez nam tam nie powiedza przeciez ktorej nie wybierac,ale dobrze,ze tutaj juz to wiemy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przyłączam się do prośby o pomoc dla Emila który ma chore serduszko i jest cały siny. Ja już wysłałam 2 sms i oddam swój 1%, niewiele, ale gdyby co 4 dorosły obywatel wysłał 1 sms to udałoby się uzbierać cała kwote

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziaraki
Rodzilam bez żadnego pakietu z polozna. Trafiłam na panią Izę. Dziewczyny zróbcie lepszy użytek z tego 1000 zl niż pakiet w szpitalu prywatnym. I pamiętajcie leżeć po Zzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dokladnie,pakiet poloznej to juz przeginka wielka,tylko te bardziej zachlanne na kase w niej uczestnicza,sparwdzcie na stronie ,odradzam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej dziewczyny! Jestem juz 2 tygodnie po porodzie przez CC i postanowilam napisać moja opinie gdyż sama przed porodem szukalam potwierdzenia swojej decyzji na tym forum... i gorąco polecem! Operacja przebiegla bardzo sprawnie i szybko ( anastazjolog genialny) dzidziuś caly czas byl albo ze mną albo z tata... Czas na sali pooperacjnej bezcenny dla naszej trojki ... Na oddziale po porodzie opieka ok, choć dla mnie dzieci przez pediatrów nie przebadane jak trzeba (może się czepiam) w Matce Polce noworodkowi poświęcali zdecydowanie więcej uwagi... Generalnie samego porodu i pobytu w Gamecie prawie nie zauwazylam tak sprawnie i szybko wszystko się odbylo... Nie ma się co BAć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama kwiecień
Na stronie wymienione są położne które pracują na sali porodoweh a nie wymienione te bardziej zachlanne. Tym bardziej że z tego co się dowiedziałam to pieniądze wpłaca się do kasy szpitala a nie położnej do ręki. Więc polozna przychodzi w swoim wolnym czasie i pewnie szpital jej płaci za godzinę. Ale zawsze znajdzie się tu ktoś kto doszukuje się w dziury w całym . Ja mam zamiar wykupić ten pakiet i już postanowione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SSamantaa
Hejka super ze sie dowiedzialam ze w gamecie mozna rodzic na NFZ. Jestem w 10 tc z blizniakami i zastanawialam sie gdzie by tu urodzic zwlaszcza ze bardzo boje sie porodu. Niedlugo tam zadzwonie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olennk_a
Hej Mamusie! Właśnie szykuje się do mojego drugiego porodu, pierwszy w CZMP, nie wspominam go źle, ale rzeczywiście porodówka w podziemiach stanowczo nie była zachęcająca ;-) Moje pytanie jest takie, rozmowa kwalifikacyjna odbywa się w 36 tygodniu ciąży. .ale licząc z om czy z usg? U mnie jest to praktycznie 10 dni różnicy, przy czym z usg termin wypada wczesniej .. nie chciałabym na te rozmowę 'pchac' się za wcześnie :-) Jak było w Waszym przypadku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej dziewczyny mam pytanie. Całą ciąże prowadziłam w gamecie u dr Makowskiej. teraz jestem w 37 tygodniu i dr Makowska kazała mi iść na wizyte kwalifikacyjną do dr Dziatosza, byłam na niej i teraz mam widywać się z nim co tydzień i przed każdą wizytą robić ktg. Stąd moje pytanie czy za te co tygodniowe wizyty u niego i ktg będę musiała płacić??? Z góry dziękuje za odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×