Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość KasiaSlowik

Porodówka w Gamecie Rzgów

Polecane posty

Gość gość
oto odpowiedz Gamety ze strony fb https://www.facebook.com/porody.gameta/ - Porody Gameta - Oczekując na dziecko Drogie Panie! Nie jesteśmy w stanie komentować opinii, które pojawiają się na forum kafeteria. Piszą tam osoby pod pseudonimami, nie ujawniając swoich danych, nie wiemy czy to pacjentki, które rodziły w naszym szpitalu, czy może osoby mało życzliwe i nieprzychylne naszej porodówce. Tu na FB pojawiają się opinie pacjentek które były naszymi pacjentkami! Jeśli, któraś z Pań ma złe wspomnienia dotyczące pobytu na naszej porodówce prosimy zamieścić swoją opinię tutaj a na pewno się do niej ustosunkujemy. Nie będziemy natomiast komentować historii, których autentyczności nie możemy potwierdzić!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina000j
No dokładnie, pani Magda R.pracuje w kamedzie jako położna środowiskowa, niestety tak naprawde skontaktowanie się z nią graniczy z cudem! Przychodzi tylko na pierwszą wizytę, gdzie wypełnia deklaracje, ogląda Maluszka i mówi, że jak będą pytanie to dzwonić ona wtedy przyjedzie! No niestety prawda jest inna- cały czas mówi, że nie ma czasu, że ma dużo pacjentek (a ja chyba dla niej nie byłam pacjentką), wiecznie jest na dyżurach i własnie ma rodzącą i nie może rozmawiać! To troche dziwne! Kiedy moja córeczka zaczeła wymiotować, nie raczyła przyjechać tylko twierdziła, że to jest ulewanie i mam ją nosic w pionowej pozycji i jak zwykle słyszałam- poradzisz sobie! Byłam bliska załamania i depresji poporodowej-niestety olała to. Kiedy wylądowałam z Maleństwem w szpitalu, stwierdziła tylko, że ten szpital był niepotrzebny bo nic przecież Małej nie dolega, tylko jako młoda matka, która ma pierwsze dziecko to skąd mam to wiedzieć! Przykro patrzeć na to wszystko i na to, że takie osoby pracują w takim zawodzie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Karolinko-sluchaj jak widzisz na stronie fb gamety dano wpis,ze sa to anonimowe komentarze i nei wierza w nie-jesli mozesz proszę skopiuj je i wpisz im,zeby nam uwierzono jak jest naprawde,zeby przestec inne mamy w obawie o ich godny porod w obawie o opeike poporodowa i pozniej bezopieke nad dzieciatkiem!trzeba to skonczyc!Ta kobieta nie powinna miec kontaktow chyba z dziecmi,ona najwyrazniej nie nadaje się do tego,ale chyba rzadza pieniadza nia kieruje,bo kto moze pracowac cale dnie ,a w sumie byc jedynie na telefon -a pensje za etat pobierac..kazdy by tak chcial-ona tak robi,znieczulica ludzka-mam nadzieje,ze zamiescisz swoje opinie na tej stronie gamety i wkoncu cos zrobią z ta panią,winna byla odejsc na emeryture i dac miejsce innym mlodym ,ktore beda pracowac z powolania ,a nie zeby zapelnic portfel jedynie.Sama pomysl..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny,czytam i nie wierzę,czy wy nie umeicie walczyc o swoje?czemu nie zostalo to zgloszone do Gamety i czemu to nie zostalo zgloszone do Kamedu!przeciez takie coś nie moze miec miejsca!jak to mozliwe,zeby byc polozna srodowiskowa i w sumie jej praca konczy się na jej kolejnym platnym etacie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina000j
Nie zgłaszałam tego juz do Kamedy, gdyż chciałam jak najszybciej zapomniec o porodzie i o tej pani! To był naprawde dla mnie ciężki okres.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pani Karolino-wspoluczję pani jak i wczesniejszym przedmowczyniom ,ktore akurat mialy nie szczescie natknac się na panią Magdę,ale tez uwazam,ze powinno byc to zgloszone zarowno w placowce Kamedu,gdzie ona niby pracuje ,a nie pracuje ,jak i na stronie Gamety,bo jak tak dalej bedzie,to niewyobrazam sobie gdzie bedzie mozna rodzic bezpiecznie,bo do bezpieczenstwa daleko,jesli polozna karze isc spac podczas silnych skurczy-nie miesci mi sie to w glowie,przeciez moglo dojsc do tragedii pani Karolino..a ona slodko spała i chciala spokoju na korytarzu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina000j
Ja mam nadzieje, że Panie które to czytają i spodziewają się dziecka będą miały na uwadze to jaka położna jest przy nich i będą mogły wybrać inną! To że ja to zgłosze nie cofnie czasu, a naprawdę chce o tym zapomnieć. Mam nadzieje, że przyszłe Mamy będą miały odpowiednią opiekę i będą świadome swoich praw!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mijemy nadzieję,ze takie sprawy jak tu opisalyscie odnosnie tej pani nie zostana zamiecione pod dywan...,ze przelozeni przyjrza się jej pracy,przyjrza się jej z ludzkiej strony,z serca i odejdzie na emeryturę ,oddajac innym swoje miejsce,takim ,ktore potem nas wspomogą w tak pieknych chwilach,zyczę Wam dziewczyny,duzo milosci i zapomnienia tych chwil,ktore mialy byc zapamietane na cale zycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem czy Wy piszecie o tej samej pani Magdzie. ja rodzilam z panią Magda i poród wspominam jak najpiękniejsze wydarzenie w moim życiu, właśnie dzięki niej. T osoba pełna empatii i dobroci ,a poza tym trochę daleko jej do emerytury bo ma ok 40-45 lat . Myślę że na forum ujawnił się ktoś kto jest zazdrosny o jej osiągnięcia zawodowe jak i rodzinne. Bo osoba o takim charakterze musi być spełniona zarówno w życiu osobistym jak i zawodowym . Powinna te nieprawdziwe wpisy zgłosić na policję !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do goscia a ty rodzilas przy tej samej ,bo sa dwie chyba i opisano tu akurat sytuacje ze szpitala i przychodni ,jak mozesz podwazac cos co pisze osoba ,ktora cytuje pamieta to jako traumę?przecież opisuje przezycia ze szpitala jak i przychodni..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja myślę, że gość o 20.26 to Pani Magda która sama o sobie napisała. Skąd pacjentka może wiedzieć czy Pani Magdzie R. Układa się zawodowo i w życiu prywatnym.....?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz rację! czyli ta pani Magda wie,o tym ,ze jest jej temat i podciaga go o zazdrosc jej profesji czy rodziny..!!kurde ,ale jazda,jesli to ona by tak dziecinne wpisy miala to ona ma się chyba za gwiazde,ktorej jako jedynej wyszlo bo ma rodzine czy zawod..,a byc polozna nie oszukujmy się nie jest to nic nadzwyczajnego,a jej rodzina..co ma tu rodzina do tego czy ona ja ma czy nie,ale jaja się tu robią..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czyli wychodzi na to,ze ona straszy policja za opinie ktore jej sie nie podobaja,no to pieknie...pozatym ,wydala się tymi swoimi aspiracjami zawodowymi ,ktore spoczely na byciu polozna,ale zeby pisac o zyciu prywatnym...a co nas to,zreszta chyba prywatnego to nei ma skoro musi cale dnie na dyzurach byc,żal kobiety ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoro bycie polozna to nic nadzwyczajnego to po co nam ich pomoc rodzimy bez nich . I nie potrzebna Gameta pani Magda i inne . Słabo się robi jak się to czyta . A kim Wy jesteście żeby o położnych mówić takie rzeczy ! Nic nadzwyczajnego ! Sama jestem polozna ,ale z powódow nie ode mnie zależnych nie mogę wykonywać zawodu. Polozna to nie tylko zawód który wymaga ogromnej wiedzy ale i poświęcenia a także charakteru. Polozna się rodzimy a nie stajemy. Nie wchodzę tu więcej, bo mi pan szkoda !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a byle jaka polozna ma prawo tak nie dbac o rodzaca?nie rob jaj kobieto! minela sie z powolaniem i tyle,a gania chyba za kasiorką jedynie skoro tak zajeta jak Karolina pisala..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale poprzedniczka ma rację ,zawód położnej wymaga ogromnej wiedzy i powołania. Ale jeżeli jedna nie ma powołania to dlaczego tu obraza się wszystkie położne ,że to nie żaden wyczyn być polozna! To w ich dłoniach życie i zdrowie naszych rodzących się dzieci. To wielka odpowiedzialność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam. Dziewczyny przygotowuje się do porodu w Gamecie, moje pytanie dotyczy paznokci. Co z hybryda na paznokciach, może być czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z tego co wiem to paznokcie nie powinny być pomalowane w żadnym szpitalu ,bo powinna być widoczna płytka paznokcia. A właściwie jej naturalny kolor. To na wypadek cięcia cesarskiego,które może sie zdarzyć niezależnie od tego jak rozpocznie się poród .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mialam cesarke z hybryda na dloniahc i stopach. Wczesniej pytalam doktora, czy to bezpieczne, nie mial zastrzezen. Rodzilam w Gamecie pod koniec grudnia i mam bardzo dobre wspomnienia z pobytu w szpitalu. Jestem niezmiernie zadowolona z opieki. Panie polozne bardzo pomocne, bylam tam w sumie 5 dni i mialm do czynienia z wieloma, nie moge narzekac na zadna. Jako swieza mama nauczylam sie od nich paru rzeczy, uczestniczylam przy pierwszym kapaniu. Moja cesarka nie byla planowana, bylam zupelnie do niej nie przygotowana psychicznie- mimo to zarowno lekarze jak i polozne sprawily, ze przeszlam przez operacje i trudne dni po niej w miare w porzadku. Warto wspomniec, ze jedzenie w Gamecie jest pyszne, zawsze jest tam czysto i panuje atmosfera spokoju. Jak dla mnie to wazne czynniki. Ze swojej strony polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziękuję wam bardzo za odpowiedź :) mam termin na 3 marca i nie ukrywam iż zaczynam się stresować ( poród SN) jest się czego bać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rodzewmaju
Nie ma! Porod toczy się różnie ale najważniejsze ze już zaraz zobaczysz swojego dzidziusia - bardzo ci zazdroszczę ;) Poczytaj dobrą książkę, zrelaksuj się i czekaj na maluszka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rodzewmaju
Mamunie, czy bylyscie w Gamecie oglądać oddział? My z mężem właśnie wróciliśmy i to z kwitkiem - do ostatniego momentu tj do rozmowy z panią w rejestracji mieliśmy info ze obejrzeć można, a po wejściu na oddział Pani nas odeslala z niczym bo jest pełne oblozenie. Czy rejestracja nie ma o tym informacji? rozumiem ze dzień wcześniej można nie wiedzieć,ale ja wchodzę do rejestracji a tam Pani nie wie że oblozenie jest pełne - czyli telefon dziś też by nic nie zmienił i przyjechaliśmy po nic. jakie macie doświadczenia z tym "zwiedzaniem"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My juz dwa razy zostaliśmy odeslani z kwitkiem jak chcieliśmy zobaczyc porodowke i tak samo jak u Ciebie pani w rejestracji mowila, ze można isc zobaczyć a jak poszliśmy na oddział to nas informowano, ze jest akurat poród i nie można zwiedzić akurat teraz....tyle ze my nie jechaliśmy specjalnie oglądać tylko przy okazji wizyty u lekarza, bo w gamecie prowadze ciaze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rodzewmaju
a samego oddziału też nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość84
Jesli jest pełne obłożenie to nie będą was oprowadzać bo wiadomo w salach są kobiety z dziećmi i raczej wycieczki obcych nie są mile widziane.Holl i miejsce lekarzy/pobożnych możecie zobaczyć nawet przez szybę.Potem juz głębiej są sale porodowe ale przy komplecie pacjentów tez zawsze się cos tam dzieje. Ja zwróciłabym też uwagę na aspekt higieniczno epidemiologiczny teraz.Panują wirusy bardzo dużo osób jest chorych i nie chciałabym będąc z małym dzieckiem żeby się kręcili ludzie po oddziale którzy mogli by coś przywlec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rodzewmaju
ja rozumiem że nie chcą odprowadzać; ) nie rozumiem tylko czemu rejestracja nie może o tym informować i wprowadza w błąd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też bym nie chciała, żeby ktoś zwiedzający zaglądał mi do pokoju. Na stronie gamety są zdjęcia. Warunki są na pewno o niebo lepsze niż w państwowych szpitalach. Po co ktoś chce "zwiedzać" oddział ? Trochę bezsensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rodzewmaju
Bo pracownicy sami zachęcają do zwiedzania? Rejestracja, strona internetowa. Sa panie z traumą porodowa które wybierają szpital pod kątem komfortu a często ten komfort można osiągnąć wiedząc dokładnie co człowieka czeka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzwońcie wcześniej na porodowke, po co umawiacie się w rejestracji? Skąd one mają wiedzieć czy jest poród czy już się skończył. Najlepiej dociekać u źródła. Ja byłam po wizycie kwalifikacyjnej, akurat były puste obie sale porodowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marianna123
Dziewczyny chciałam się dowiedzieć, czy któraś z Was prowadziła ciąża w Gamecie u lekarza na NFZ?! Jeśli tak, to u jakiego lekarza i jak wygladały takie wizyty?! Od którego tyg.ciąży wykonują ktg? Czy wizyty pod koniec ciąży są co tydzień czy rzadziej? Z góry dziękuje za każdą odpowiedź :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×