Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zalamana26lat

zaproponowala mi trojkat z moim chlopakiem

Polecane posty

Gość zalamana26lat

I to moja dobra koleżanka tak myślałam przynajmniej. Wiem ze ona to lubi i juz robila. Zartowala (hmm teraz juz wiem ze nie) kiedys ze ona to by mi dogodzila tak ze zostalabym bi. A wczoraj przy piwie wypalila o trójkącie. Masakra jakaś. W ogole spać przez to nie mogłam. W nerwach tylko jej odpowiedziałam ze ja zabije jak wspólnie o tym mojemu facetowi. Wiem ze większość panów pewnie by chciała i boje się troche ze mój chłopak mógłby mi o tym wspomnieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ladna ta koleżanka?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalamana26lat
Moim zdaniem atrakcyjna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale napisz więcej - jak wygląda, jak się ubiera itd?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i czy ładniejsza od Ciebie? bo od tego zależy reakcja męża:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalamana26lat
A jakie to ma znaczenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalamana26lat
Nie jestem mezatka. Mój chłopak dobrze ja zna ale nie wie o tym co ja. Czy lafniejsza? Nie wiem. Szczuplejsza i jest farbowana blondynka a ja naturalna brunetka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O co ci chodzi przeciesz twojemu chlopakowi ku/ta/sa nie ubedzie a jak jest dobry to przerznie was obydwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalamana26lat
Oszczedze sobie tłumaczenia. I tak nie zrozumiesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zalamana26lat-- jaka decyzje podjelas,ja bym sie zgodzila bo jak ona taka napalona na twojego chlopaka, to mu nie przepusci i moze sie mu sama podlozyc, bez twojej zgody jak tylko nadazy sie okazja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalamana26lat
W zyciu sie nie zgodzę. Mimo wszystko ona nie jest taka suka co za wszelka cenę. No chyba ze ja nie wiem. Mam nadzieje ze do tematu nie wróci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalamana26lat
Jej chodzi o trójkąt. Takich samych mężczyzn to moglaby miec codziennie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A moja dziewczyna sama mi zapropnowała trójkąt.Zaskoczyła mnie tym bardzo. Ona i jej najlepsza przyjaciółka.Nie wim co myśleć w tym temacie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szakuł 81
zalamana26lat tak się zastanawiam czy ona jest zdolna do tego żeby twojemu chłopakowi o tym powiedziec , żeby Cię przekonał. Ciężka sytuacja, bo wielu fantazjuje o takich sytuacjach , ale jak jesteś z gościem na poważnie to już inaczej to wygląda chcesz mieć go na wyłączność i nie dzielić się z innymi. Znasz swojego faceta i chyba wiesz czego możesz się po nim spodziewać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co ci w końcu zależy? Przecież to tylko nowe przeżycie.Pieszczoty z inną dziewczyną to doskonała gra wstępna do późniejszego bzykanka z facetem. To nic nie szkodzi,że przy okazji innej wsadzi,jak ćwiczenie gimnastyczne.Ogólnie to taki trójkącik mocno pobudza erotyzm. Ja bywałam w podobnych sytuacjach,nie mam problemów w kontaktach bi,na pewno bym się zgodziła. Z mężem wielokrotnie zapraszaliśmy tą drugą do łóżka i nasz związek na tym nie ucierpiał.Za Chiny Ludowe bym nie poszła do łóżka z dwoma panami,ale z kobietą tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalamana26lat
szakul81 teraz i ja się zastanawiam ale nie mogę jej zmusić do milczenia. Nawet jesli mu powie to mam nadzieje ze chociaż on mi o tym nie wspólnie (w sensie ze z nią bo co innego jakby przyznal sie ze ma takie fantazje a co innego juz konkretna propozycja). To by zabolalo bo mi zalezy i nie chciałabym sie nim dzielic tak samo jak on mną bo nie zapomnę jaki byl zachwycony kiedy sie dowiedział ze jestem dziewica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szakuł 81
zalamana26lat nie masz co za dużo myśleć nad tym bo nie na wszystko możesz mieć wpływ na pewno będzie to sprawdzian dla waszego związku. Musisz czekać jak się rozwinie sprawa, może nie będzie już tematu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćka
wg jesli się znacie wszyscy i nie jesteście małżeństwem to delikatnie spróbój powiedziec o tym chłopakowi będziesz wiedzieć na co go stać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość 9.11 niestety przeoczyłem twoją smakowitą wypowiedź ale dlaczego nie chcesz z dwoma panami? przecież to też byłyby w sumie ćwiczenia gimnastyczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiecie co piszecie. Jeśli Autorka nie chce, to nie pobudzi jej to seksualnie i nie wyjdzie z takiej przygody bez szwanku na psychice! A wyobraźcie sobie sytuacje, nawet by ją to podniecało, ale że facet wyraźnie bardziej by dogadzał koleżance i finał miał z koleżanką, a ona leżałaby niezaspokojona obok, jak piąte koło u wozu. A jeśli facetowi się tak spodoba i byłyby później spotkania sam na sam z koleżanką? Nie zgadzaj się nigdy w życiu! Nie na takim etapie. Może gdybyście byli małżeństwem z 15 letnim stażem i byłaby to jakaś przygoda na wakacjach z całkiem obcą osobą, której już nie spotkacie, ale nie jak jesteście parą jakiś trójkąt z koleżanką! Jeżeli poważnie myślisz o tym chłopaku, to jeśli się zgodzisz nie licz na to, że będzie później chciał się z Tobą ożenić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja żona jest/była hetero ale kiedys przy własciwej okazji jak dorwała się do niej taka ładniutka sztuka i zaczeła ja dotykac i całować nie opanowała się i po chwili pieszczot dziureczki sobie jezyczkami pieściły, strasznie się podnieciły. Potem ja mogłem sobie na nich dogodzić a one dalej zajmowały się sobą. Ale tak na przyszłość zostałem poinformowany, ze ładzna dziureczka dobra jet dla niej na start, potem potrzebuje coś grubego i sztywnego. Dlatego teraz pamują u nas klimaty 2m+2k lub xm+1k.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalamana26lat
Masz racje. Zreszta jak troche ochlonelam to juz nie podchodzę do tego z takimi emocjami. Mogłam sie po niej tego spodziewać naprawde, bo ona jest szalona wariatka i jak się zastanowię to wcale nie przestalam jej lubić. Wierze ze mnie zrozumiala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja bym mocno ograniczyła kontakty z koleżanką , serio. Bo możesz się kiedyś zdziwić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalamana26lat
Gość 13:12 zgadzam sie bo w sumie jestem pewna ze on by drugiego mężczyzny do lozka nie wpuscil.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szakuł 81
zalamana26lat ważne że się wygadałaś poczytałaś jak inni na to patrzą a życie i tak pokaże swoje powodzenia CI życzę i bez względu co się wydarzy na pewno będzie dobrze. Możesz tu napisać jak sprawa się rozwinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćka
i tak źle itak nie dobrze jak się nie zgodzisz na trójkąt to sama się do niegi dobierze a Ty będziesz tkwić w nieświadomości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalamana26lat
Juz nie raz mi przez myśl przeszlo żeby sie od niej odciąć bo ma naprawde głupie pomysły, a ten z trójkątem nie był najgłupszy. szakul81 pewnie ze dobrze się wygadać i najlepiej przed obcymi ludźmi. Dzieki za zrozumienie. Jak cos się wydarzy to napisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalamana26lat
gośćka obyś sie mylila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćka
obym ale życie płynie a krew nie woda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szakuł 81
Jak chłopak ją zdradzi to przynajmniej będzie wiedziała że nie był dla niej i tyle . Przecież on też ma głowę i rozumek. Nie ma co gdybać i straszyc dziewczyny. Pożyjemy zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×