Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

gugajna2503

zdrowe odchudzanie i zmiana nawykow zywieniowych cz.3 (2014)

Polecane posty

heja jestem byłam pozałatwiać sprawy na mieście Szynka jak na pierwszy raz ok, jak zwykle kombinowałam żeby była jak najchudsza i wymieszałam 2 rodzaje i wyszła trochę za sucha ale jutro wstawię nową i będzie na pewno pyszniejsza wolę za suchą swoją niż kupną :D Asmanko nie robię jeszcze wyprawki, jakoś jestem wyluzowana :P zresztą odpukać wszystko mam tylko fotelika mi brak Lenka mam rozpisany chleb ale na 100g my pieczemy co 2 dni więc nie zdąży się zepsuć na 3 dzień już trzeba zjeść definitywnie Asmanko dobre wieści z Mamą!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lenka chleb na 100g ma: białko 5g, węgle 37, tłuszcz 1,9 Asmanka współczuję bardzo takiego rwanego snu dziewczyny mają rację trzeba powiedzieć w końcu stop to tak samo trudne jak odstawianie jedzenia w nocy, jak od smoka itp ale na pewno do zrobienia gołąbki na włoskiej są pyszne, jest miększa, wolę na niej szczerze mówiąc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuję guga :) ja jestem po obiedzie :) był na prawdę smaczny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja trochę boję się tych świąt - boję się, że nawet się pilnując jakoś to i tak będzie spory wzrost ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lalunie ja to wszystko wiem. Kate moj synio nawet mleka z flaszki nie je ani nic nie pije, bo nie umie ssac smoczka. X Lenka moja Nate musialam bujac w wozku na dobranoc, przesypiala noce od 3 miesiaca. Iza zasypiala sama budzila sie do 7 miesiaca na cycka. A facet jest jaki jest;-). Probowalam dzisiaj w nocy nie dawac, ale ja cienki bolek jestes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no my wiemy że wiesz i nam łatwiej radzić bo same nie mamy takich problemów :O ciekawe jak ja będę kwiczeć w lutym ;) możecie mi wypomnieć moje wszystkie mundrości hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Guga to jak z odchudzaniem, my wiemy a i tak ciezko nam idzie;-). Najwazniejsze, ze nie musimy sie rehabilitowac, w kwietniu mamy sie pojawic i pokarze nam cwiczenia w wodzie na jego klatke, bo ma lejkowata. X Nata mi powiedziala, ze jestem chuda buhahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczyny za docenienie !! To dla mnie ogromnie duże wsparcie ! Jak mi sie udało zacząć to każdy moze, naprawde!! Asmanko to wszystko inaczej wygląda w praktyce, ja coś o tym wiem.. Zawsze byłam przeciwnikiem spania z dziecmi, Laura nigdy z nami nie spała, Szymona jak był mały nawet nie brałam do karmienia do swojego łożka w nocy.. I nie wiem jak to sie stało że co noc mnie woła i co noc z nim śpie(albo przynajmniej częśc nocy jeśli chce mi sie wędrować kilka razy w kółko..) I teraz kombinuje jak mojego maminsynka od tego odzwyczaic.. Tarantulko pieniążki wpłynęly na twoje konto allegro. Wejdz na swoim allegro w PayU, później Saldo i Wypłata środków i zleć wypłate na swoje konto.. Czekam na obiadek, głodna troche jestem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lenka ja tez sie boje swiat :( Po takiej redukcji moj organizm zamieni każda extra kalorie na extra kg....masakra, Wrócę w styczniu i znowu bede redukować. Długo sie stabilizacja nie nacieszę cos czuje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja póki co podchodzę optymistycznie do tematu jedzenia świątecznego..Rozmawiałam dziś nawet na ten temat z bratem bo u nich jest Wigilia.. Mysle że trzy dni bez wagi i kalkulatora ogromnych strat nie spowodują, obym dałam rade po świętach wrócić na dobre tory..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sie nie boje swiat, moze dlatego, ze sa u tesciowej a nie bardzo mi smakuja potrawy u nich. Jedynie to karpia smazonego zjem jak bedzie. Pierwszy dzien i drugi bedziemy w domu, wiec bedzie lajcik. Slodkiego nie tkne, bo tak sobie zalozylam. X Tarantulko oj tak rozdrazniona jestem, oczy sie zamykaja z jedna trzeba zrobic lekcje, drugiej sprawdzic, mlody za plecami marudzi. X Jutro przyniose wage i w piatek sie zwaze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asmanko :D Mój mąż dzis pije z kolegami z pracy bo ma Imieniny (o któych nawet ja zapomniałam.. :O ) Ponoć przyjechali do niego z flachą i nie miał jak odmówić..😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, bidulek.. Dzieci jedzą kolacje i zaraz kąpiel i do spania, im szybciej ich położe tym szybciej odpoczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musze jeszcze pocwiczyc, ale nie wiem jak dam rade dzisiaj:'( . Ja tez zaraz bede karmila i usypiala a pewnie to potrwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asmanko trzymam kciuki żeby jednak coś ci się udało przeforsować z małym żebyś trochę miała lżej :( nie chcę być złośliwa ale synek ma chyba trochę charakterek po tacie :P mi oczy z orbit wychodzą tak jestem zatkana- mąż właśnie pojechał mi po leki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie święta to bomba kaloryczna - my całe u moich rodziców , a jak teraz sobie liczę wszystko to mam świadomość, ile to będzie kalorii Agratixx nawet jeżeli ci trochę wpadnie to myślę, że do kolejnych świąt spokojnie już wyrównasz i będziesz utrzymywać :) asmanka mam nadzieję, że wypiłaś za moje zdrówko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I co?i gown....,no nie mam sumienia. Morze lez wylane przez niego drugie morze przeze mnie. Pol godziny krzyku, darcia, spazmow, zbierania na wymioty, targania za pizame za moje cycki poleglam. Tak jak tarantula polega na slodyczach:-P . Chyba sie napije drugiego piwa:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asmanko ja Szymkowi tez tłumacze że mama tylko poczyta i pójdzie do siebie spać , a on na to "Tylko mnie psitul" :) I przytulam, az zaśnie bo tak mocno sie wtula ze nie moge go oderwać.. Właśnie pozasypiali, wszyscy troje (bo solenizant też juz wrócił :P ) Ide zrobic zieloną herbate Asmanko Twoje zdrówko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×