Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

gugajna2503

zdrowe odchudzanie i zmiana nawykow zywieniowych cz.3 (2014)

Polecane posty

Asmanko melduje się i zeznaję...wczoraj dziewczyny zostałam przez Was zarażona:P brzuchol chciał mi eksplodować,bolał mnie niesamowicie...w domu wzięłam tabletkę i jakoś takoś..obiadu nie zjadłam dopiero kolacja-2 kromki razowego+pół kostki twarogu+jog.nat.....i wczoraj w pracy odkurzyłam stepper,ale tylko 350 powtórzeń bo klient mi przeszkodził:P...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uwaga a dzisiaj wstałam o 6.00 wypiłam kawkę i zaliczyłam 5 min.rozgrzewki z Mel oraz 10 min.na brzuchol...i co zaskoczyłam:P...nie chciało mi się wstawać,ale powiedziałam sobie:koniec narzekania dawaj kobieto,do dzieła pokaż,że potrafisz!!!!!... Wczoraj miałam robić gołębie,ale dałam radę usunąć tylko głąba,ugotowałam ryż i nie miałam sił-brzuch dawno mnie tak nie bolał...i dlatego dzisiaj muszę zrobić te gołębie...mężowi,aż ślinka pociekła na samą myśl o jedzonku:P...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tarantulko :D szacun kobito nasze gderanie dociera do każdej z nas :D i co wybrałaś włoską kapuchę czy zwykłą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tarantulko piknie, oby tak dalej. Jak dzisiaj z brzuchem? Mlody budzil sie b.czesto, ale tylko raz mu dalam piers a tak to mowilam ciii i trzymalam za lapke i zasypial. X Karola? X Lenka odetkalo Cie troche?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kate36
Hej dziewczynki:) Byłam rano na wymazie,wynik za dobry tydzień,ciekawa jestem:O x Tarantula nie zatrudnili niestety,mam sie dowiedziec po nowym roku,jest szansa ale znow na staz,takie zycie x Asmana wow to sie rozprawiczyłas wczoraj piwem:D To czym karmisz Filipka jak niechce ci ciagnac mleka z butelki? Usmiałam sie,sorry,juz sobie wyobraziłam to targnie twojego syna pidżamy i cycków:D:D x Guga,Karola a mam pytanie,w tym szynkowarze to mozna wszystkie rodzaje mies robic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kate jak wstanie je kaszke na mleku-podawane lyzeczka pozniej jakis owoc, potem zupa z zoltkiem, potem ziemniaki mieao i warzywo i przed snem znowu kaszka z mlekiem. Wszystko lyzeczka podaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Guga wreszcie nareszcie coś tam w mojej łepetynie zadzwoniło:P...a wybrałam włoską,zobaczymy jak mi wyjdzie... Asmanko brzuchol dzisiaj w porządku...a z młodym to współczuję,widocznie taki typ,tylko jak Ty dasz radę jak zaczniesz pracować,ale miejmy nadzieję,że będzie lepiej... Szallona pracusiu:P... Lenak żyjesz? Eulalia dzięki za podpowiedź odnośnie zapłaty;-)wczoraj trochę pogrzebałam i tak zrobiłam...jeszcze jedno nie orientujesz się w jakim czasie wpływają pieniądze na konto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem dziewczyny :) generalnie wszystcy jesteśmy chorzy :( do tego maż robi jakieś duże zlecenie i nie ma nawet jak mi pomóc:( asmana facetom zawsze tylko jedno w głowie :P ale fajnie, że chociaż w nocy tylko raz miałaś go przy cycu :) Tarantulka moje gratulacje :) ja wczoraj nie poćwiczyłam bo się zbyt kiepsko czułam zapraszam na kawkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no w domu szpityal :) chociaż jeszcze nie bo dziewczyny dzisiaj jadą do fabryki św Mikołaja :) ale już jutro zostają w domu-ZNOWU a mąż jutro imprezuje bo idzie na wigilię w pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kate36
Aaa czyli łyzeczka go karmisz bo sie zastanawiałam jak mu podajesz mleko jak nie chce ssac smoka tego przy butelce:) A probowalas moczyc smoku w czyms słodkim,moze miodzie zeby go zachecic do ssania,moze by załapał? x Dziewczyny mam lenia,nic mi sie nie chce sprzatac,ide zawiesic chociaz firanke u Damiana zanim po niego pojde:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kate jutro też jest dzień:P...poleniuc h u j :P a jutro do roboty:)... W sobotę zabieram się za górę domu:P 4 okna balkonowe i 5 okien dachowych no to się napocę...ale kupiłam koncentrat do mycia szyb dla mojej maszynki Karchera i do dzieła;-)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eulalia11
Tarantulko brawo! Napewno sie wkrecisz jak zobaczysz efekty. Ciesze sie ze nasze gadanie cie zmoblizowalo :) Jeszcze Kate...czekam cierpliwie na ciebie ;) Ide na szkolenie BHP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kate raczej wszystkie, na pewno drób, wieprzowinę, wołowinę, cielęcinę lenka zdrooooowia i jeszcze raz zdroooowia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie tylko martwi asmanka żeby mały nie zatkał się jak dostaje tylko stałe pokarmy:( no ja na gripeksie jadę:) moja mama dzisiaj przyjedzie do mnie i do jutra zostanie wieczorem muszę jechać z małym na dyżur bo mi się jego kaszel nie podoba :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaszyfrowana87
Witam dziewczyny nadal trwam :D biegalam przed wczoraj i zlapala mnie mega ulewa zmoklam calutka i naszczescie tylko mam katar tak,ze nie ma tragedi :) dzis nawet troche sniegu u mnie spadlo mam zamiar isc biegac zobaczymy czy sie nie zabije hehe. wazylam sie ostatni raz w niedziele waga 73.9 zaczynalam z 93 tak,ze jest super jak dobrze pojdzie w niedziele powinno byc z 73 czyli 20 kg za mna wow nigdy nie marzylam nawet ,ze uda mi sie schudnac 10 haha a tu taka niespodzianka.Do konca roku mam nadzieje,ze zejdzie tak minimum do 71 kg to po nowym roku zostanie mi tylko 11 kg Jak juz pisalam zaczynalam 20 lipca i dalam sobie czas,ze do 20 marca zejdzie te mega 33 kg i zobaczymy jak to pojdzie chyba bedzie tak na styk ,bo od 20 lipca do 20 marca jest nie cale 35 tygodni a mi teraz w 20 tygodni spadla waga 19 kg tak,ze jak pojdzie tak dalej dam rade,chodziaz wiadomo,ze pod koniec moze byc ciezej zobaczymy.wiem,ze tak czy siak dam rade tak,ze nawet jak bedzie to wiecej niz 8 miesicy bede szczesliwa,bo to jest mega duzo kg a widze,ze juz jest trudniej teraz zalozylam sobie,ze do konca roku dobije do wagi 70 kg raczej moze mi sie to nie udac,ale jeszcze nic straconego cwicze wiecej wiec moze bedzie dobrze.juz tak nie panikuje po tym ,ze widze,ze tyle osiagnelam to wiem,ze dam rade tak czy siak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powoli do celu mam tam swoje cele chcialam do konca roku dobic do 70 potem do 20 marca miec juz te 60,ale wiem,ze koncowka nie bedzie latwa i moze to sie przesunac nie panikuje juz teraz wazne ,ze trwam dalej tak czy siak na wiosne jak ten mlody bog wyjde :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ahahah skóra o dziwo nie najgorzej, ale ja się smaruję smaruje smaruję zresztą nie schudłam od razu na raz tylko najpierw 30, potem trochę wróciło, potem znowu ileś tam itd zdjęć takich jak Ty nie mam mam tylko 3 od pasa w górę przy 77kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×