Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

gugajna2503

zdrowe odchudzanie i zmiana nawykow zywieniowych cz.3 (2014)

Polecane posty

Karolina, najmocniej dziękuję! :) I gratuluję, że nie uległaś słodkiemu. Asmanko, nie jadłam wędlin. Nie lubię po prostu. Czasem zjem kawałek jakiejś ładnie wyglądającej np. polędwicy sopockiej, ale to też rzadko. Ja jestem bardziej serowym człowiekiem :) Sery to mogłabym jeść nieustannie i w każdej postaci, a to niestety nie sprzyja zgrabnej sylwetce. Eulalia, fajnie że Ci waga tak leci. Pozazdrościłam i muszę koniecznie kupić baterie (bo nadal ich nie mam) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
super pęcinki (bez obrazy) jak u sarenki:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Każda przemiana to jest sukces, każdy zgubiony kilogram jest powodem do dumy. Ważne by coś robić, by iść we właściwym kierunku zamiast siedziec i narzekac..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny :) u mnie szpitala ciąg dalszy :( z małym trochę lepiej chociaż przez moją lekarkę i jej pomysły jest tak kiepsko- ona kazała podawać małemu mukosolwan -czyli generalnie inhalacje na rozrzedzenie wydzieliny- tylko, że takie małe dziecko nie jest w stanie potem tego wykaszleć, w związku z tym mój synek się dusi włąsną wydzieliną -noc ciężka wszystko mokre za to dzisiaj mąż pojechał ze starszą - bo Pala jakaś taka dziwna, blada ma cienie pod oczami i narzeka, że ją głowa boli:( od lekarki jedzie z nią na badanie krwi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolina, tak trzymaj! :) Każda przemiana jest na plus i zbliża do celu. A i zazdroszczę biustu, bo ja niestety mam bardzo skromny :D Lenka, współczuję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepis na pierniczki juz na poczcie. Robią sie szybko, ciasto sie łatwo zagniata. Polecam!! I są pyszne (chociaż w tym roku nie spróbowałam póki co ani jednego ) Nie pisałam przepisu na lukier...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki dziewczyny mąż pojechał właśnie z małą na badania krwi Eulalia gratuluję spadku :D ja właśnie popijam drugą kawkę bo jestem mocno nieprzytomna po kolejne słabo przespanej nocy :( szallona mam nadzieję, że szybko wszystko się wyjaśni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laski :) Ja wczoraj nie siedziałam przed kompem, w ogóle muszę sobie trochę odpuścić albo zmienić pozycję, bo wszystko wskazuje na to, że mój ból jest od kręgów szyjnych :( Rodzaj bólu i to, że boli mnie tylko przy ruchu w prawą stronę (przekręcam głowę w prawo, a lewa strona głowy - skroń, oko, żuchwa bolą jakby ktoś ściskał). Dziś jest trochę lepiej, teściowa dała mi kilka rad, a jest specem od kręgosłupa - wycierpiała się kobieta, jest m.in po 2 operacjach wycinania przepukliny międzykręgowej... 3 tyg po operacji nie mogła siadać... tragedia). Ale mąż nie pozwala mi siedzieć tyle przy kompie. Asmanka, poza tym nic mnie dziś nie boli :D x Lenka, biedactwa... Daj znać jak tam wyniki... I Szymuś biedny :( x Eulalia, kolejny sukces!! I kolejna motywacja dla nas :D Ja się chyba tak ładnie trzymam dzięki Tobie :) Bo u mnie też 0 wpadek i teraz jak @ się kończy widzę swój płaski brzuszek :D x Nie pamiętam takiej zbiorowej motywacji na forum :) x Katarzynka, przedstaw nam futrzaka :) x Karola, wow, gratki za wyjazdowe dietkowanie :) U Ciebie też wielka zmiana! x Ciekawe, co z Szallooną... Mam nadzieję, że wszystko ok... x Oglądaliśmy wczoraj film "Zaginiona Dziewczyna" (może słyszałyście, dość głośno o nim było) - polecam, super klimat :) x Dziś na obiad krem z pieczarek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia chciałam obejrzeć ten film, ale na chomiku go nie ma :/ x W ogóle, wzruszyłam się bardzo, dostałam miłego smsa od mojej grupy, z takimi ludźmi to mogłabym jeszcze tydzień pracować:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny. Ja dzisiaj happy, bo w końcu po zastoju waga mi zaczyna spadać. Wczoraj trzymałam się diety i zjadłam około 1500kcal. A wogóle jakie diety Wy stosujecie? Bo ja staram się jeść zdrowo i około 1500kcal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja czuję się strasznie ociężała - powinnam mieć już @, więc pewnie na dniach dostanę. Wygrzebałam z szafy rurki, w których chodziłam 2 lata temu i moim celem numer jeden jest zapiąć się w nich. Na razie niestety nawet łydka ciężko do tych spodni wchodzi. W ogóle 2/3 mojej szafy, to ubrania, które już na mnie nie pasują, więc trzeba zrzucić do nich trochę ciałka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eulalia11
Asmanko sporo pierników wychodzi. Tylko walkuj na 4-5 mm bo cieńsze będą twarde.. Robisz dzisiaj?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej. mam pytanie czy jak upieke sobie np nalesnika na suchej patelni lub takiego blina z jabłkiem tartym , z maki dyniowej lub orzechowej bedzie to dietetycznie? zdrowo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaszyfrowana87
Nick________14.11___21.11___28.11___05.12___12.12 Asmana____________________________________69.8 Eulalia______________92.3 ___92,2____91,1_____90,2 Kate_36___ _________________110.5___________ Szalloona____70,0____69.5___________________ Karolina83___86,8___________________________ Lena ________________77,7___77,3_____77,2___76,80 gugajnaa_____88_____________89_____________89.7 tarantula_____67____________66______________65,5 agatrixx_____68.5____67.4___67.1_____66.7_____66.6 kasiaa30____________________________________ zaszyfrowana87-------93-------------73-----------------------60 czesc dziewczyny pozwolilam sie dodac do tabelki z waga startowa ,obecna i cel u mnie super na szczescie nie pada i wiatr juz nie wieje ,wiec wczoraj poznym wieczorem pobiegalam sobie 1,5 godzinki :P byl mroz ,ale dalo sie biegac bez problemu a balam sie ,ze jak bedzie lodu troche na drogach to sie wywale a nie pobiegam,ale chyba buty sa z jakiejs dobrej podeszwy,bo nic sie nie slizgaly.teraz juz sie tam zimy nie boje jezeli chodzi o bieganie byle by deszcz nie padal ani nie wial silny witr i zima mi nie straszna :P Pierwszy raz bola mnie kolana po bieganiu a biegam juz dosc dlugo i dystanse do 1,5 godziny.wydaje mi sie ,ze przez mroz moze dlatego,ale po takim biegu czulam sie fantastycznie :) Mam silownie pod nosem dostlownie 12 minut biegu lub z buta okolo 20 minu,ale niestety zamkneli ja jest remont jeszcze do 19 grudnia.oczywiscie jest ich pelno ,ale troche dalej moj karnet je obejmuje,ale juz tak sie nie chce haha dalej.wiec malo silowo ciwczylam wiecej biegalam od 1 grudnia :) co do diety tez jest dobrze :P waga juz mi tak szybko nie spada nie ukrywam,ale wiem,ze tak sie zdarza ,ze maga byc przestoje itd,albo zwolnienie,ale wazne,ze spada w ogole :).tak,ze zostalo mi jeszcze do celu 13 kg wiem,ze dam rade :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paulina ma za mało białych krwinek- będzie siedzieć do końca roku w domu i w styczniu musimy powtórzyć badanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lekarz widział - kazała potrzymać małą w domu "podtuczyć" i wtedy zobaczymy - mówię wam jak nie urok to ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×