Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

gugajna2503

zdrowe odchudzanie i zmiana nawykow zywieniowych cz.3 (2014)

Polecane posty

a ja myślę, że Twoja teściowa po prostu zazdrosna, że tak się ubrałaś i tak świetnie wyglądasz! a gdzie te rudości? nic nie widać ja jestem z siebie zadowolona dziś jutro będzie gorzej bo będą mięsne dania rybne i postne mi nie robią ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kate36
Hej U mnie też bez przejedzenia. Asia akurat nogi to ty masz bardzo szczupłe:) Zdjęcia lukę jak wlacze łapka Moja teściowa tez jest zaje bita, wychodząc powiedziała do zobaczenia w Nowym Roku, stara sknera, nawet nie chce żeby wpaść do niej na święta, dla mnie pasuje i tak nie miałam ochoty do niej jechać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katea to malpa jedna, delikatnie Wam zasugerowała, ze nie chce Was widzieć X Mlody pi 3 godZinach usypiania zasnal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kate36
Dokładnie Asia, niech siedzi sama, widocznie to lubi, drugiego syna tez ignoruje.! U mnie też wieje i pada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To sie niczym nie przejmuj, w spokoju sobie posiedzicie u siebie. Ja mam nadzieję, ze my w przyszłości takie nie będziemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry kobietki! :) :) Już po oficjalnym wręczaniu prezentów, więc jak obiecałam - napiszę, co przygotowałam dla Radka. Kupiłam ozdobne pudełko, w którym zrobiłam przegródki z kartonu. W każdej z przegródek była karteczka i prezent: "na specjalne okazje" - spinki do koszuli i krawata, "na klucze" - brelok z naszym zdjęciem i datą, od kiedy jesteśmy razem, "na osłodę" - jego ulubione czekoladki z Lindt (klasyczne czerwone i świąteczne wydanie misie) i pierniczek ręcznie robiony, "na szczęście" - zdrapki z totolotka, "na chłodne wieczory" - zapas jego ulubionej herbaty z Dilmaha. To tyle :) Ja dostałam od Radka zegarek z Michaela Korsa :) A jak tam Wasze prezenty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mimo, że Wigilia już za nami, chciałabym też wszystkim tutaj życzyć wesołych i jak najpiękniejszych Świąt z chwilami wartymi wspomnień i wśród ludzi niosących ciepło. Życzę, żebyście wszystkie osiągnęły wagowe cele i w ten świąteczny czas na nowo odkrywały sens codziennych zmagań ;) Co do Wigilii, to ja nie jadłam ciast, ani ciasteczek. Prawda jest taka, że nawet nie miałam na nie ochoty. Zjadłam za to: zupę rybną, 4 paszteciki, jednego pieroga, kawałek karpia bez panierki i odrobinę sałatki brokułowej. Pierwszy raz nie wyszłam z Wigilii obżarta na maksa i czułam się z tym świetnie. Z resztą chyba nikt nie lubi tego świątecznego uczucia ciężkości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Bilans wczorajszych grzeszków: kawałek ciasta z kremem kakaowym, 2 kawałki szarlotki, kawałek sernika i chyba z 5 kinderków... Każdy kawałek malutki o boku dł 3cm dosłownie... Oprócz tego 1 kawałek karpia z łyżką surówki, 1 pierożek i 1 pasztecik. Słodycze przeważyły... :O Ja w święta nigdy nad sobą nie panuję... Dziś do teściowej na 11, pewnie do wieczora będziemy, jak ja nie lubię tyle siedzieć przy stole... :O x Asmanka, super wyglądacie wszyscy, śliczne dzieciaki :) x Ja też muszę fotkę strzelić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Ja dopiero co wstałam, mlody budził sie co godzine w noc. Rano bylam wsciekla,bo taka zmęczona. Położyłam go ma balkonie, dziewczyny nasluchiwaly a ja sie przespalam dwie godziny. Od razu lepiej, ale migrena tak czybsiak jest. Do niedzieli mam murowany ból głowy. Muszę nas pakować, ale mi sie nie chce. X Katarzynko świetny pomysł z prezentem dla Radka, lubie takie kreatywne. Twoj prezent również swietny i drogi:-P . X Kasiula ach to słodkie. Od stycznia kolejne wyzwanie bez słodyczy. X Guga jak dzisiaj dajesz radę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! Kasia świetny pomysł na prezent :) Asmanko tak sobie śniadanie 3 kromki czyli tyle co zwykle troszkę sałatki i moja szynka nie ruszyłam innych ale... za to sery Krzysiu kupił oscypki i inne i na 2 śniadanie pojadłam niebawem obiad, serów już nie będę dziś jadła :) Filipek miał pewnie za dużo wrażeń i się wybudzał biedulek i Ty, ale dobrze, że choć chwilę się zdrzemnełaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Guga Ty i tak swietnie sie trzymasz w koncu jestes w ciąży. Ile przytylas w sumie? Oscypka bym sama wsunela, uwielbiam. X Zezarlam dzisiaj reszte Michalkow, tak wlasnie u mnie jest, jak nie jem to nie jem a jak zacznę to skończyć nie mogę. X

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asmanka staram się, nie zawsze wychodzi ja też pojadłam po obiedzie czekoladek jak zaszłam to miałam 82-83

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Guga to luzik w 10 sie zmiescisz. Szybko zgubisz i bedziesz laska. Poleglam dzisiaj na całej linii. Dobrze, ze jutro wyjazd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj ja tez poległam.. staram sie przynajmniej robić trzy godzinne przerwy :) Asmanko kiedy wracacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eulalia do 1 stycznia bedziemy na pewno. Marcin nie ma jeszcze grafiku, wiec nie wiemy czy dostanie wolne tak jak chcial. Jesli dostanie to pewnie 5 wrocimy. X Oj cierpie teraz z tej chytrosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eulalia11
Dzien dobry! Stanęłam na wage, 8 utrzymana pomimo świątecznego jedzenia więc jestem zadowolona :D Miłego dnia! Asmanko bezpiecznej drogi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siemanko Eulalia to swietna wiadomość. Marcin dzisiaj w pracy do 20, wiec wyruszamy dopiero jak wroci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×