Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

gugajna2503

zdrowe odchudzanie i zmiana nawykow zywieniowych cz.3 (2014)

Polecane posty

Guga, mnie też pogoda nie rozpieszcza... Wczoraj miałam babski wieczorek i udało mi się na nic nie skusić :) W zasadzie to nie mam zachcianek, więc nie było to trudne. Popijałam sobie gorzką herbatę i wygadałam/wyśmiałam się za wszystkie czasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asmana
Hello Nie ma to jak w swoich czterech scianach. X Kasienko a Ty jestes fryzjerka z zawodu? Pogratuluje jak pójdziesz o pracy;-) . X Eulalia ja mialam tak w sywestra. Jadlam co bylo a potem myslalam, ze mi duuuuuupke rozerwie:-D . Stanelam na wage mam 0.7na plusie, ale czekam na @, wiec chyba nie jest zle. X Lenka jak chrzciny sie udaly? X Kate jak imprezka w domu? X Moje dziecie na wyjezdzie budzilo sie po 20 razy. Od ferii oduczam Go piersi w nocy. Rano bylam na badaniach z Iza, bo w czwartek pilala jej sie krew z nosa a wczoraj az 8 razy. X Katarzynko gratuluję picia tylko herbatki. X Ja zaczynam na maksa od jutra, bo dopiero bedziemy jechac na zakupy, ale styczen zaczelam bez slodyczy i trwam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już na kaszę patrzeć nie mogę. Jutro kończę oczyszczanie i od poniedziałku wracam do warzyw, chudego mięsa, ryb i nabiału. A Wy macie jakieś plany/postanowienia noworoczne? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katarzynko ja sobie postanowilam, ze skosztuje slodkie dopiero na roczku Filipa. X Zaszyfrowana ja sobie chwale ćwiczenia z Chodakowska i do nich powrócę. X Eulalia jak sie czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka my już w ostatniej wspólnej godzince przy kawie i herbi i wyjeżdżają :( niestety pogoda nam nie dała ani pozwiedzać, ani spacerować dopiero dziś wyszło słońce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny :) ja powoli dochodzę do siebie po tych wszystkich imprezach :) wszystkiego najlepszego w nowym roku :) więcej pewnie zacznę się odzywać od środy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie spadł śnieg. Znowu. Dzisiaj zajadam się krupnikiem na bazie kaszy jaglanej i muszę powiedzieć, że po tym moim oczyszczaniu strasznie smakują mi warzywa! Nieprawdopodobne, a jednak ;) Jak Wam dzień mija? Pusto tu ostatnio :) Guga, Karola, pewnie będziecie teraz częściej tu zaglądać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Katarzynko to prawda, straszne pustki:-(. Ja tez mam dzisiaj krupnik:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asmanko, no to smacznego życzę! :) Ćwicząc na orbitreku dopadła mnie taka myśl - no dobra, może i nie lubię Chodakowskiej, nie lubię wklejania serduszek do każdej wypowiedzi na Facebooku, nie lubię bzdur typu "dasz radę" wypowiedzianych głosem niemalże robota, ale tak na prawdę to Chodakowska "popchnęła" polaków do mody na fitness. Nie wiem czy zgodzicie się ze mną, ale to chyba od niej się zaczęło. Pamiętam, jak 2 lata temu zaczynałam ćwiczyć - to właśnie z jedną płytą Chodakowskiej dołączonej do gazety Shape. Byłam jedyną osobą wśród wszystkich ludzi, których znam, która lubiła jej fanpage na Facebooku. Do dziś połowa moich znajomych zdążyła kliknąć "lubię to". Po pewnym czasie zaczęłam szukać innych trenerów, bo mimo wszystko Ewa nie do końca mi odpowiadała, ale tak na prawdę była początkiem mojej przygody z ćwiczeniami. Wcześniej nigdy nie ćwiczyłam. Takie dzisiejsze rozważania, o :) A teraz idę na obiad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eulalia11
Hello Lenistwo od kilku dni. Pogoda zniecheca do wchodzenia z domu .. Dietowo ciezko mi sie odbić.. momentami ciagle boli mnie żołądek, zwłaszcza po jedzeniu.. Ale mam lekki plan na styczeń- wystarczy jak 1.02 bede wazyla solidne 88 kg.. Później przycisne mocniej ;) Karola bezpiecznej drogi powrotnej Kiedy wraca Agatrixx..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karola już 200km od nas pusto w domu i szmutno ja też od sylwka się jakoś nie mogę zmusić do ograniczeń jem co chcę i kiedy chcę paluchy mi aż puchną w dłoniach :O tez nie lubię filmików z chodakowską ale masz rację chyba faktycznie uświadomiła wielu że ******* sens

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bry.. Juz w domu, szkoda..:( x Katarzyno ja też nie znoszę wręcz Chodakowskiej, fajnie, że tyle osób sie ruszyło dzięki niej, ale ona też nie dla mnie. x Ale dolina......... Znowu sama do siebie będę gadać w domu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katrola nie doluj się. X Guga masz prawo puchnac, ostatnia prosta przed Toba. Kiedy wizyta? X Eulalia slicznie razem wygladacie a Laura ma cudowny usmiech. X Lenka w srode dopiero??caly czas swietujesz? X Katarzynko tak wogole to jak smakuje krupnik z jaglana?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczynki:) mój mąż ma jeszcze urlop i dlatego nie mam za bardzo kiedy usiąść :) ale generalnie świętuję cały czas- wczoraj byłam na 93 urodzinach babci :P ja się zaczynam ważyć od lutego, bo jak teraz zobaczę wzrost to stracę motywację od wczoraj ćwiczę z chodakowską to jej nową płytę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w koncu dostalam@, wiec zwaze sie w piatek. X Lenka piekny wiek babci a jak sie trzyma? X Tarantulko hop hop X Ciakawe co u Szalonej. X Pernille juz chyba sie nie odezwie, Kate tez juz zapomina o nas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prawda jest taka, że w tym wieku to już się za bardzo z życia nie korzysta- babcia już za bardzo nie widzi ani nie słyszy Pernille to już chyba rzeczywiście nas opuściła :( mój mąż postanowił odchudzić się ze mną ciekawe co z tego wyniknie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×