Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

gugajna2503

zdrowe odchudzanie i zmiana nawykow zywieniowych cz.3 (2014)

Polecane posty

hejka :) u mnie po lunchu, kanapki z zywiecka i serem mniam mniam, dzien mam na 1805, troche przekroczone bialka x Asmanko zdjec jest mega duzo tylko czasu brak zeby je zgrac, pewnie wezme sie za to w weekend x Greg mnie namawia na robienie brzuszkow dzisiaj, ciekawe :P len ze mnie ze az smierdzi x Lenka nie jedz slodyczy :( to najwieksze zlo, juz lepiej zapchaj sie owocami, czy ktos ze mna robi styczniowe wyzwanie w ogole?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lena, nie zazdroszczę teściów. Zamiast miło spędzać chwile, człowiek musi obserwować takie zachowania... A co do błonnika, to ja mam w proszku (jabłkowy), ale trzeba po łyżeczce (do wody, herbaty itp.) pić 3 razy dziennie i jakoś stale o tym zapominam. Pomijając już fakt, że w smaku nie rozpieszcza ;) I też nie lubię skakania! Kiedyś włączyłam sobie killera i wyłączyłam po 2 minutach :D Nie dla mnie to... Za to orbitrek się jak najbardziej sprawdza - zaraz idę "odbębnić" swoje pół godzinki. Asmanka, dobrze, że przynajmniej możesz do tego lekarza iść. U mnie w miejscowości i w okolicy ośrodki są zamknięte, bo lekarze nie podpisali umów. Aż strach chorować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lenka takie glupie pytanie inhalatorem to robilas?jak to Szymonowi trzymalas na buzce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agatrix, ja podejmuję wyzwanie bez słodyczy :) Chciałabym wytrzymać dłużej niż miesiąc, ale na początek styczeń jest OK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karola to samo co tamten wczoraj. przepisala Bactrim jezeli bedzie goraczkowal, ale narazie mam nie wykupywac go.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kate36
Lena twoje dzieciaczki tez słodkie,a Szymek fajny pyzolek:) x Tarantula chodzisz juz na aerobik? x Asmana jak idzie odzwyczajanie od cyca? x Eulalia jaki masz nowy telefon? x Kasia a co bedziesz robiła w tym salonie?:) x Musze poczytac o tej herbacie Czystek,juz brzmi dobrze:D x Katarzyna to sie nacieszysz,do konca stycznia:) x Lena moja tesciowa nie lepsza jak pisałam,wychodzac od nas z Wigilii powiedziała do zobaczenia w nowym roku:O Nawet moja mam ja zapraszała na 1 dzien swiat razem z nami to powiedziała ze niegdzie sie nie rusza Tacy ludzie sie n ie zmienia,zeby im przysłowiowo d u p ę miodem smarowac to i tak bedzie zle i maja swoje jazdy!!!! x Agatrix wy mieszkacie teraz razem z Gregiem? x W koncu doczytałam:) x Zaraz zjem jakis podwieczorek i po 19ej na basen,jezu jak sie ciesze:D Guga cos z mieszkaniem po tesciu załatwialiscie? x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agatrix ja tez podjelam wyzwanie. X Kate, narazie nie oduczam. Planuje od ferii zimowych, ale ja juz szukam wymowek:-D .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak słucham wiadomości o ataku w Paryżu, masakra.. Mam nadzieję, że u nas nigdy kraj nie będzie tak otwarty na przybyszów z krajów muzułmańskich... Nie jestem rasistką, ale Francja na za dużo pozwoliła i teraz zbierają żniwa :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agratixx ja właśnie nie wiem co się ze mną dzieje, dlatego zamówiłam sobie błonnik z chromem- przed świętami tak fajnie mi szło nie jedzenie słodyczy :( asmana tak robiłam inhalacje - mam inhalator więc nie mam z tym problemu, na początek trochę duży koszt , ale się sprawdza Kate właśnie w 100% podsumowałaś moich teściów :) a zwłaszcza teściową :) muszę się pozbyc wszystkich świństw z domu, bo coś się nie mogę ogarnąć :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolina, też tak myślę. Czytałam o tym dosłownie pół godziny temu i nie mogę uwierzyć, w to co się tam dzieje... Lena, najlepiej tak zrób - pozbądź się tego, co miałoby Cię kusić. Ja zawsze sobie mówiłam, że przecież nie będę miała "grzeszków", bo zależy mi na figurze itp. a jak miałam słodkości w domu, to zawsze kończyło się tak samo. Tym sposobem u mnie w domu zostały tylko czekoladki z alkoholem, których i tak nie znoszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Melduje sie tylko ze jestem, czytam ale nie mam czasu dużo pisać.. Niedawno wróciłam do domu (po pracy troche spraw, zakupów, poczta, pralnia, po Laure do mamy- dobiłam na chate ok 18 ..) Asmanko w pracy ok, byłam juz 5-go ale krócej. Tylko Szymek niechętnie dziś wstawał do żłobka, odzwyczaił sie :O Laurek jutro wraca do szkoły.. Ide ogarniać dziaciaki wieczorowo, może szybciej pójdą spać to odpoczne troche ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz rację Katarzyna tak właśnie muszę zrobić , mi też zawsze się wydaje, że się powstrzymam, ale jak przychodzi co do czego to mi się nie udaje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisze tylko że wąchałam dziś piękne prefumy- Calvin Klein Reveal.. Drogie ale cudne . Jak kupujecie Twój Styl to była próbka do wąchania w listopadowym numerze..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lena, jesteśmy tylko ludźmi - mamy swoje słabości ;) Eulalia, ja dostałam kiedyś perfum Euphoria Calvina Kleina i bardzo sobie chwaliłam ten zapach. Ale fakt - drogie. Przyjaciółka kupiła na przecenie w grudniu Calvina Kleina chyba za połowę ceny! Chyba w Sephorze, ale nie pamiętam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki :) Sorki, nie miałam czasu, ale wszystko przeczytałam i już postaram się być codziennie :) x Jeśli chodzi o moją pracę to będzie na stanowisku coś a la recepcja, czyli zapisuję klientki, sprzedaję kosmetyki do włosów, przyjmuję kasę itp :) No i fajnie jakby wypaliło, bo bardzo dobre warunki i nie będę musiała swojego zusu płacić, a sklep chcę dalej pociągnąć. I nie będę musiała się martwić o włosy :) x Kate, no mam już długie, a w sylwestra miałam jeszcze podcinane :) Fajnie, że wracasz na dobre tory! Ja też od jutra wracam - koniec objadania się. x Lenka, już lepiej jakby w ogóle nie przyszli, przynajmniej byś się nie denerwowała... Teściów się nie wybiera niestety - są w "pakiecie"... :O x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katarzyna, potem trudniej będzie się Wam rozstać... Też tak miałam jak Marcin wyjeżdżał, znam ten ból :O Ale zawsze chciałam żeby był ze mną jak najdłużej, wiadomo :D Ja używam Euphorii, uwielbiam ten zapach! Polecam Wam stronę iperfumy pl, tam są meeega promocje i wszystko oryginalne :) x Agatrixxx!! Życzę Wam żeby wszystko ułożyło się dokładnie tak jak sobie wymarzyliście!! Ale super, cieszę się razem z Wami :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
x Karola, mamy podobny gust filmowy z tego co się zorientowałam :) Będzie lepiej, zobaczysz, ludziki jeszcze "na dobre" nie wróciły do pracy. x Eulalia, podziwiam Cię kochana, normalnie wyrastasz u nas na największą motywatorkę :) x Guga, już coraz bliżej... :) ile przybrałaś od początku ciąży? Właśnie, jakiś update zdjęciowy by się przydał ;) x Tarantulka, zrobiłaś już remanent? Ja się jutro zabieram... Nie chcę mi się... :O x Asmanka, chyba Ty pytałaś kiedy Marcin wyjeżdża? Na razie nie wyjeżdża, najwcześniej w marcu. Dobrze, że ma tu pracę :) x Jutro robię ciasto owsiane - brakuje mi zdrowego odżywiania... Ostatnie 2 tygodnie to porażka na całej linii u mnie... x Więc mam noworoczne postanowienie - nie tylko się zdrowo odżywiać ale i dołączyć ćwiczenia! A, i odkupić sobie gitarę, bo za chiny nie mogę sobie przypomnieć co się z nią stało jak wyprowadziłam się od rodziców... Podejrzewam, że wynieśli na śmietnik, ale nie chcą się przyznać :P x Dobra, do wyrka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! U nas przymrozek niezły, sąsiadowi pękła rura od wody i masakra, nie ma jak się normalnie umyć, tylko w wodzie butelkowanej. Pracy nie ma, także wykorzystam to i jadę po 9 na siłkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny :) dzisiaj na śniadanie owsianka :) wczoraj 40 minut skalpela zaliczone- nie powiem żebym robiła to jak chodakowska, ale trening czyni mistrza :D dzisiaj albo yoga i ćwiczenia z piłką albo pilates na kolację robię zupę z papryki :) powycinałam sobie wszystkie przepisy z gazet z podaną kalorycznością i chcę zobaczyć które mi podejdą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tarantula7604
Witajcie Kochane;-)... Jestem i zamelduję się później...muszę Was doczytać , ale teraz jestem ciutkę zajtęta bo inwenturę mam zrobioną, ale muszę teraz przenieść to na papier...a jest tego trochę... Od 2 stycznia chodzę na prądy na kręgosłup, na razie nic mnie nie boli ; P...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kate36
Hej dziewczynki:) x Ale nam dała popalic na basenie,zapisałam sie do innej instruktorki,prawie sie spociłam w basenie:D Dzis ide na Zumbe,troche sie obawiam,po tak długiej przerwie x Katarzyna ja tez mam Euphorie,uwilbiam,ostre i długo sie utrzymujace:) Na gwiazdke dostałam perfumy Closer Halle Berry ale jak dla mnie sa strasznie męskie:O x Kasia swietna praca marzenie,trzymam kciuki:) x Najgorsze ze dzis mnie znow gardło boli:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej u nas od wczoraj akcja zęby z Sis nie miałam przez to głowy na kafee sorki Kate z mieszkaniem prawie, prawie mamy pozytywną decyzję kredytową kupującej w przyszłym tygodniu notariusz Kasiu nie wiem od 3 tygodni nie wchodziłam na wagę dziś się niestety dowiem ;) ok 12kg już na pewno zdjęcie obiecałam, na pewno wstawię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu super z pracą, trzymam kciukasy mocno mocno :D Lenka gratki za ćwiczenia, ja już się nie moge doczekać, jestem taka ociężała, Karola widziała jak ledwo wstawałam z kanapy lub materaca Kate masz juz ruch teraz pięknie zaczniesz nowy rok! ja też CK ale ja Ethetrnity, dla mnie nie ma lepszego zapachu!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tarantula7604
Dziewczyny herbatka ? Guga a Ty jak się czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tarantulko koniec tej ciąży jest zupełnie inny niż tamtej nie najlepiej ale to juz tylko pare tygodni dostałam od kuzynki sporo ciuszków więc piorę i kompletuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tarantula7604
Guga jeszcze troszeczkę i będziesz miała wesoło:P... A ja dzisiaj muszę jeszcze zaliczyć przegląd kasy fiskalnej czyli kroi mi się wyjazd i wydatek,buuuuuuuu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
guga dobrze, że to już końcówka :) daj znać jak tam u lekarza :) zobaczysz jak urodzisz to szybko wszystko zrzucisz :) Kate przykro mi, że dostałaś nietrafiony perfum :( szybko go wypsikaj :P ja zaraz biorę się za robienie mojej zupki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×