Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

gugajna2503

zdrowe odchudzanie i zmiana nawykow zywieniowych cz.3 (2014)

Polecane posty

Karola a czemu wbtabelce jest data 14.11?;-) X Katarzynko dopisz sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick___________09.01 Asmana________69,5 Eulalia_________ Kate_36________ Karolina83______88,2 Lena __________78,2 gugajnaa_______ tarantula_______ agatrixx________ kasiaa30_______ zaszyfrowana87_ Katarzyna______

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laski, u mnie zmiany w pracy i mam tyle roboty ze masakra :( wiem ze dzis wazenie, ale jak wczesniej pisalam zwaze sie po @, czyli za tydzien. poki co jest zapier*dziel, dlatego mnie nie ma :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mam nerwa. Iza poszla sama do szkoly, prosilam ze jak dojdzie zeby dala mi znac. Nie zadzwonila i nie odbiera telefonu.vprosilam Nate by podeszla od jej klase (pisalam smsy i dzwonilam)ta tez nie odbiera. X Karola a czemu masz gloda? X Ja zaraz bede jadla jaglanke:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agatrixx to czekamy za Tobą do następnego tyg, skoro teraz @... x Asmanko właśnie nie wiem, może przed @ jestem? Nie pamiętam kiedy ostatnio miałam, cała ja... Normalnie mam tak wysadzony brzuch, że wyglądam jak w ciąży .... Niech ten błonnik już przyjdzie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja tak wczoraj miałam z mężem asmana- miał odebrać dzieci z przedszkola -mieli być koło 17 , oczywiście ich nie było a mojemu szanownemu mężowi telefon się rozładował więc nie wiedziałam co się dzieje- przyjechali o 1750 myślałam, że go uduszę Karola to zjedz coś może , bo jak ci się rozkręci to się w końcu rzucisz na jedzenie ile ty jesz teraz kalorii ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lenka od wczoraj mialo być 1500 kcal, ale nie daję rady.. Jem, jem.. Z 8 marchew już zjadłam, ręce całe pomarańczowe mam :D Albo to na @, albo po tym cardio..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak ja kocham ponarzekać głośno! Ledwo coś powiem, to się zmienia, właśnie błonnik z resztą przyniósł kurier :D Tylko czemu to pracy nie dotyczy? Za dobrze by było...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kate36
Ja tez badałam tarczyce i oki,a skłonnosci do tycia,szok,szok!!!! x Asmanka niestety raz w tygodniu,ale pewnie ze chetnie bym chodziła,jakie on ma ruchy .....i tylko 25 lat hehe:P x Guga znamy znamy Gabrysia i pewnie tylko te mamy co sa na etapie bajek:D x Asm,ana ja wczoraj sie tak czułam,do tego od paru dni mnie strasznie cycki bola:O x Dobra lece po małego i do mamy jedziemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karola o to nie za mało biorąc pod uwagę, że ćwiczysz ? ja wczoraj twu twu miałam pierwszy dzień kiedy nie miałam żadnych rzutów na nic, ale jem około 1650-1700 kalorii, nie wiem czy ci tyle zaleciła dietetyczka, ale ja bym na twoim miejscu podniosła chociaż do 1650

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asmanko jeszcze tyle nie utrzymałam, wychodzi mi więcej, takie miałam założenie, ale muszę to zmienić chyba. Wczoraj jakieś 2 tys były, dzisiaj mam rozpisane na 1700 i musi starczyć. Ja chce do czerwca skończyć etap redukcji, później utrzymanie i już pocisnąć porządnie siłowe. Mam nadzieję, że uda się szybciej, bo oc***eję z tym cardio. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tarantula7604
Dzień Dobry Laseczki;-) Jestem, ale właśnie robię kawkę bo głowa chce mi odejść od reszty ciała... Wczoraj na wyjeździe przyznaję się jak na spowiedzi zjadłam tylko tosta i finito żadnych KFC-tam jadł mój małżonek:P... korciły mnie lody z McDonalda, ale kopnęłam się w myślach w swój wielki zad:P i mi przeszło... Zabrałam z pracy do domu swój steper... małżonek potraktował go WD bo tak skrzypiał, że jak chciałam wczoraj rano poćwiczyć to hałas obudził by wszystkich domowników:)...i tak od wczoraj zaczęłam ćwiczyć na steperze przed telewizorem-to było wieczorem ...a dzisiaj wstałam o 6,00 i też ćwiczyłam...słodyczy zero od paru dni, ale nie powiem, że mnie nie ciągnie:P...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tarantulka :) to podziwiam, że na takim głodniaku na nic się nie skusiłaś :) gratki za ćwiczenia :) jutro na obiad robię pulpeciki z kurczaka z makaronem :) jeszcze na jutro mam moją zupkę :) najgorsze, że mam jutro gości i piekę ciasto- mam nadzieję, że tym razem się nie skuszę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tarantula7604
U mnie pogoda rozpieszcza: porywisty wiatr+deszcz- tylko spacerować:P...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tarantula7604
Lenka no to impreza się szykuje...jak byś się skusiła na malutki kawałeczek to chyba by się nic nie stało;-),ale jeżeli masz tak silną wolę jak moja to pół blaszki moje:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myślę, że tym razem moja wola będzie silniejsza- patrząc na kilogramy które mi wróciły :P u nas też pogoda w sam raz na spacery deszcz i wiatr :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tarantula7604
Asmanko torcik;-)kusisz:P...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ta silna wola nie Kate:-P . 4 kg mi zostaly do zrzucenia. Tak niewiele a jednak jak trudno. X Tarantulko to wbijaj, akurat zjesz pol blachy to dla mnie nie zostanie:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tarantula7604
U mnie wichura, aż mi drzwi wyrwało, ale całe szczęście nie wybiło mi szyby a już oczami wyobraźni widziałam pobitą szybę...masakra:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tarantula no to rzeczywiście macie pogodę :( ja robię sernik z ciasteczkami oreo :) ciekawe czy mi wyjdzie :P asmana a co ciebie naszło na serniczek ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to złóż mu od nas życzenia :D mój mąż też ma niedługo swoje święto :) zażyczył sobie maszynkę do golenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×