Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

gugajna2503

zdrowe odchudzanie i zmiana nawykow zywieniowych cz.3 (2014)

Polecane posty

Asmanko do kawy nie było nic.. pomarańcze na podwieczorek :) Karola, Guga - a macie zdjecia ze wspólnego sylwestra??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze, ze dzien dobiega konca D :-D Uspie mlodego i ogladne film polecany przez Was. Pewnie mi sie nie uda, no strasznie dlugi jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Menu na jutro jest... sporo czasu mi zajęło ale mam Ide kłaść dzieci :) Miłego wieczoru Ja dziś zmierzam poczytać..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej jak przeżyłycie wichurę??? Ja spać nie mogłam ze strachu w ogrodzie sajgon ale chyba strat nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie nadal wieje .. Ok. 4st na plusie Jade zaraz do taty sprawdzić czy nie ma spustoszeń na cmentarzu.. Waga spada!! Opłaca sie trzymać diete :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kate jak sie udała wizyta gości?? Tabelka czeka na ciebie ;) A my czekamy na zdjęcia świąteczno- noworoczne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny :) u mnie też noc nie przespana- wiatr tak mocno uderzał w drzwi balkonowe, że mąż co chwilę do nich podbiegał, bo się baliśmy, że wypadną :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszyscy spia tylko Nata poszla na WOSP a ja spac nie moge. Karola zyjesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez rozebrałam, tydzień temu, sypała się już niemiłosiernie my dziś opróżniamy sypialnię z mebli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkie meble jakoś poupychane jeszcze tylko łóżko Igi wnieść do góry i nasze tylko nie wiemy gdzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kate36
Hej hej:) U mnie tez wichura była,a dzis wiatrzysko tak samo,bylismy popatrzec na wyscigi i drifty samochodów takich przybajeżonych,w ramach WOŚP,to zmylismy sie szybko,strasznie wiało x Eulalia i jak na cmentarzu? Ja nie pojechałam,nie byłam w stanie,ale pewnie tez bałagan,po ostanich wiatrach to nawet te najwieksze znicze pospadały z pomnika:O x Impreza sie udała,było super,a ile wypilismy,ciezka noc była,ale po spacerze troche sie ogarnełm,a z agodzine ide na basen zDamianem i kolezanka x Eulalia ja nie robiłam zdjec,Damian tam pare cyknął,jak cos bedzie w miare to wysle:) x Tez wczesniej nie słyszałam o Dino,chyba nie jest zbyt popularny,ale akurat byłam u mamy to weszłam z ciekawosci:) x Szybko rozbieracie choinke,ja trzymam do lutego,lubie:) x Ja dzis bez kawki,jakos mam bleeee na nią,dopije herbi i sie szykujemy,chce mi sie isc na basen,a nie chce mi sie wychodzic na dwór,idziemy na inny basen i tak z 20 min spacerkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kate36
Nick___________09.01 Asmana________69,5 Eulalia_________91,2 Kate_36_______113.4 Karolina83______88,2 Lena __________78,2 gugajnaa_______ tarantula_______ agatrixx________ kasiaa30_______ zaszyfrowana87_ kaataarzynaa____59

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po obiadku, mąż robi kawe.. Kate na cmentarzu dużo wiązanek i zniczy pospadało, u nas na szczescie wszystko ok..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My rozbieramy choinke po Trzech Królach, później juz nie ma tej magii. I tak najbardziej cieszy przed świętami i w trakcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kate36
Ja jutro pojadę na cmentarz. Ten basen dobrze mi dziś zrobił:-) U mnie w domu zawsze była do 2 lutego choinka, ja też tą tradycje utrzymuje, Lubie wieczorkiem posiedzieć tak nastrojowo Milej nocki, do jutra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heja my też choinkę zwykle trzymamy do Trzech Króli, no chyba, że do kolędy, ale nie ma jeszcze nas na liście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bry :) Kate, Dino pochodzi z wlkp i dopiero wchodzi na inne woj,dlatego nie znacie :) U nas w każdym mieście jest. Tak samo jak w mazowieckim są markety Centrum, u nas widziałam jeden :) x mnie weekend zawalony, nie chce mi się pisac nawet na ten temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczynki:) u mnie weekend nawet w miarę ok, zjadłam mały kawałeczek tego mojego ciasta i tyle, nie ruszyłam żadnych innych świństw :) dzisiaj rano owsianeczka z suszonymi śliwkami :) zaraz jadę zawieść moje potomstwo do przedszkola Szymka też :) a sama jadę do kosmetyczki potem na zakupy :) Karola czemu zawalony ? coś mam ostatnio wrażenie, że coś ci na wątrobie leży :( jutro w końcu jadę do ginekologa na przegląd :P ja też nie znam tego sklepu dino :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kate czyli sprawdza się, że na kaca najlepsza praca :D w tym tygodniu prześlę na pocztę dwa fajne przepisy na zupkę z papryki i klopsiki z kurczaka w sosie pomidorowym z makaronem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie choinka po świętach szczerze mówiąc denerwuje :D nam naszą udało się rozebrać w sobotę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×