Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

gugajna2503

zdrowe odchudzanie i zmiana nawykow zywieniowych cz.3 (2014)

Polecane posty

nie Lena nie łykam domowymi próbuję, ale najlepiej pomaga częste jedzenie łagodzi ładnie na jakiś czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry kobietki! :) :) Wpadam dosłownie na chwilkę korzystając z okazji, bo jak wiecie Radek wrócił i próbuję się nim nacieszyć. Aż mam zakwasy od tego "nacieszania się"... ;) Rozruszałam się rano godzinkę na orbitreku i zrobiłam parę brzuszków. Wczoraj byliśmy w Katowicach na "Hobbicie" w 3D, a później na pizzy, więc ja też przez weekend zgrzeszyłam. I mam tu na myśli pizzę, choć całą resztę związaną z Radkiem też ;) W sobotę było wino. Na szczęście wzrostu wagi nie ma. Chyba spaliliśmy wszystko ;) x Lena, mój nastrój jest bardzo baardzoo dobry :) Masz rację z tymi wpadkami, ale tak zwany cheat meal jest wskazany na diecie (oczywiście od czasu do czasu), żeby popchnąć trochę metabolizm. x Karolina, nie załamuj się. Jak następny raz będziesz miała ochotę na wielkie grzeszenie, to przypomnij sobie to uczucie, które towarzyszy Ci po wszystkim. Jak to mówią - tylko chwilka w ustach, a całe życie w biodrach. x Tarantula, głowa do góry! :) x Asmanka, w tej chwili Radek ma obowiązki, ale popołudniu znów mamy czas dla siebie. Brakowało mi tego. x Faktycznie dzisiaj problemy z tą Kafeterią :/ Rano chciałam na chwilkę zajrzeć, poczytać, to nawet nie mogłam włączyć strony, bo mnie limity czasowe blokowały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina833333
Asmanko miałam dać znać jak po błonniku, ja różnicę widzę jak o wc chodzi, teraz tylko jeszcze czystek muszę zacząć pić :) Nie zaczynałam razem, bo bym nie wiedziała, czy to przez błonnik czy czystek się ruszyło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asmana
Nie widac postow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i znowu nie widzę dalszych postów :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asmana
I znowu to samo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane moje najdrozsze laseczki 👄 Wszystkiego najlepszego w Nowym Roku 🌻 duzych i stalych spadkow wagowych, duuuuzo zdrowka i pociechy z partnerow i dzieciaczkow...duzo szczescia i milosci... Asmanko to ty do mnie napislas na maila ? Dzieki za pamiec... Laseczki nie czytalam was...tyle sie u mnie dzieje, ze sama czasami nie nadazam...ale mysle o was...i obiecuje byc bardziej aktywna. Po grudniu...waga do przodu, ale jakos mi to az tak nie przeszkadza...co nie oznacza, ze jestem z tego powodu zadowolona :P ale nie stresuje sie, ze musze schudnac 10 kg w miesiac... Chocbym chciala :P bo planuje wycieczke na Kanary pod koniec lutego...planuje...wiec prosze mi tu nie robic zadnych aluzji :P Ciesze sie, ze u was wszystko dobrze...buziole 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem po zupce- same warzywka bez mięsa z chili i imbirem - nie jestem miłośniczką imbiru ale jakoś poszło :) dalej nie widzę co piszecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane moje najdrozsze laseczki 👄 Wszystkiego najlepszego w Nowym Roku 🌻 duzych i stalych spadkow wagowych, duuuuzo zdrowka i pociechy z partnerow i dzieciaczkow...duzo szczescia i milosci... Asmanko to ty do mnie napislas na maila ? Dzieki za pamiec... Laseczki nie czytalam was...tyle sie u mnie dzieje, ze sama czasami nie nadazam...ale mysle o was...i obiecuje byc bardziej aktywna. Po grudniu...waga do przodu, ale jakos mi to az tak nie przeszkadza...co nie oznacza, ze jestem z tego powodu zadowolona :P ale nie stresuje sie, ze musze schudnac 10 kg w miesiac... Chocbym chciala :P bo planuje wycieczke na Kanary pod koniec lutego...planuje...wiec prosze mi tu nie robic zadnych aluzji :P Ciesze sie, ze u was wszystko dobrze...buziole 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny może to głupi pomysł, ale może gdzieś przeniesiemy nasz topik np na Vitalię?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tarantula7602
:( co się dzieje????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale nawala faktycznie jak chcecie przeniosę się wszędzie jak nie będę się męczyć tu z Wami :P Pernille hej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×