Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

gugajna2503

zdrowe odchudzanie i zmiana nawykow zywieniowych cz.3 (2014)

Polecane posty

Ja mam teraz taki problem z kafe, że jak wysyłam posta, to go nie widać, muszę po 3 razy odświeżać... Co oni za serwery mają :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eulalia nowy topic nowe meega spadki. Kolorowych snow spiochy. X Karola niezle musisz zlopac wody. Mi sie wlasnie skonczyl filtr i nigdzie w sklepie nie moge spotkac. X Wczoraj sie ucieszylam, bo w koncu trafilam na cielecine.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napisałam na tamtym LOL nie wiem jak to wyszło :P poleżałam ale nie zasnęłam Tomek mnie obudził telefonem no nic może po obiedzie jezyk.gif też tak mam Karola że ten mój wysłany widać dopiero po odświeżeniu, ale i tak jest lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znalazlam ostatnio na allegro, sztuka wychodzila 9.20, ale w komplecie jest 10 sztuk az.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mlody spi, zupa ugotowana, do obiadu tez. Mam chwile dla siebie i chrupie marchewke. Napilabym sie kafe latte, X Guga :' -( .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to sie napij, smacznego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i ja jestem :) ale nasmarowalyście :) ja właśnie zamówiłam catering na chrzciny i zamówiłam ubranko dla młodego :) ja też mam filtr do wody, ale też nie potrafię się przekonać do takiej wody :) i kupuję butelkową :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lenka kiedy chrzciny? Na święta? Młody śpi, ja podrzemałam 15 minut i biore sie za sprzątanie Laury pokoju, firanki uprałam i ide ogarnąć kąty..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
28 grudnia więc generalnie zapowiadają mi się bardzo pracowite święta :) bo potem u nas będzie również sylwester :) więc się nagoszczę za cały rok :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eulalia a nie myślałaś żeby z wagą przenieść się na piątek ? mi potem w sobotę to trochę umyka a piątek to już mam tak zakodowane że patrzymy na te wspaniałe spadki :D asmana jak Filipek co z kupkami ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lena ja w tygodniu pracy zapominam w piątek sie zważyc bo rano kocioł- wyprawianie dzieci do szkoły, żłobka- wszystko w biegu. A w sobote na luzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lenka, kupki sie unormowaly. Oj to bedziesz miala wyzerke i pokusy. X Eulalia kosciol w piatki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja się bardziej martwię czy dam radę z tym wszystkim asmanko niż tą wyżerką :( sporo ciast mam do zrobienia , kupę kasy do wydania :P nie wspominając o sprzątaniu tego wszystkiego :) to dobrze , że się unormowało, a wiesz od czego takie miał? Eulalia rozumiem :) na pewno będą duże spadki jak się tak teraz trzymasz :) ja chcę poszukać mojej płyty z chodakowską i zacząć ćwiczyć wieczorami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja codziennie myśle że czas zacząć ćwiczyć.. i na myśleniu sie kończy. Leń jestem jeśli o to chodzi :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lenka, bedzie Ci ciezko to napewno, ale dasz rade. My kobiety to cyborgi jestesmy. Lenka pojawil sie zabek i kupy zniknely. Co ja bym dala moc pocwiczyc dluzej. W ciagu dnia nie lubie a wieczorami jak mlody zasnie to co pol godziny sie budzi i nici z dluzszego cwiczenia. Grudzien chce zrobic to wyzwanie z melb a w styczniu skakanka i jeszcze cos, ale nie wiem co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×