Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

gugajna2503

zdrowe odchudzanie i zmiana nawykow zywieniowych cz.3 (2014)

Polecane posty

Kate na allegro Lego tańsze niż w sklepach, porównywałam bo Laura tez chce.. Zrobiłam przerwe na drugie śniadanie i wracam sprzątać kuchnie. Kupiłam rewelacyjny płyn, usuwa tłuszcz błyskawicznie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eulalia wiem,mam taki zamiar kupic na alegro:) Ten teraz kupilam mu wczoraj w Biedrze,cena ciut mniejsza niz na alegro. Jaki masz płyn?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karola taki mały plus,biuro,salon i sypialnia w jednym;) Nigdzie daleko nie masz:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wróciłam z sali zabaw :) Nie czytałam Was nie miałam czasu, wieczorem nadrobię. Teraz muszę coś zjeść, odświeżyć się, przebrać itp i jadę do rodziców a stamtąd na urodziny siostry ciotecznej :) Dobra wiadomość: Kasia - Tort 1:0 :D :D Odmówiłam!! Ale zjadłam 2 żółte żelki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia brawo jeszcze tylko 2 wyzwania :P dasz radę dziewczyno!!!!! My na basen nie pojechaliśmy bo dziś ceny mikołajkowe... zamiast taniej to oczywiście drożej ;) po obiedzie, z kawką ogladamy klopsiki atakują ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maz mi zapowiedzial, ze jak sie doprowadze wagowo so takiego stanu jak przed ciaza to nici z seksu. Zasmialam sie i powiwdzialam, ze siebie tylko tym ukarze. X Guga no tak, po co dla dzieci zrobic cos taniej, lepiej zedrzec ile sie da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez sie uśmiałam :D Asmanko widzisz jak on Cie akceptuje, po co sie katujesz :) My po zakupach i obiedzie na mieście. Mój to bruschetta z pomidorem i mozzarellą na ciepło oraz kilka frytek od dzieci :) Brawo Kasia!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pulpety z indyka:-D i pozniej z kasza czy z ryzem X Zjadlam wlasnie pizze, co by za szybko nie schudnac:-D :-D X Kasiu pieknie, jeszcze tylko dwiw bitwy przed Toba. Jada wlasnie kolezanki Izy, jak ja to przetrwam:-|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny na mojej puszce tuńczyka w slonej zalewie jest napisane 0 węgla, 0 tłuszczu. Tylko białko.. To możliwe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To może rzeczywiście.. Nieźle. Ja przeważnie tuńczykiem na kolacje dobijam białka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kości zostały rzucone...powiedział mąż rzucając chudą żonę:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałam dzis straszną ochote na wino.. ale po raz kolejny sie rozmyśliłam Rozkład diety dzis bdb- (białko 88, ciut za mało, poza tym super) Szykuje kolacje Zaraz kłade Szymka- nie spał w dzień więc mam nadzieje ze zaśnie szybko I bede oglądała z Laurą "Mam talent" A wy jakie macie plany na wieczór??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My wrócilismy niedawno z urodzin x Asmana i pewnie ma racje,przeciez Ty fajnie wygladasz,a Marcin pewnie lubi ciałko a nie takie chudziaki;):P x Ja zaraz zerkne w program czy jest cos to obejrzenia x Ide ugotowac sobie 2 jajka na kolacje do grahamki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×