Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

gugajna2503

zdrowe odchudzanie i zmiana nawykow zywieniowych cz.3 (2014)

Polecane posty

Gość Eulalia11
Ja dziś trochę przekroczyła kalorie, aż się boje o jutrzejsze ważenie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eulalia11
Wszystko idzie w dobrym kierunku :D :D Takie Mikołajki to ja rozumiem :) A w bucie miałam mandarynki- skąd święty wie ze jestem na diecie ;) x Nick________14.11___21.11___28.11___05.12 Asmana____________________________ Eulalia______________92.3 ___92,2____91,1 Kate_36___ ________________110.5____ Szalloona____70,0____69.5____________ Karolina83___86,8___________________ Lena _______________77,7___77,3_____77,2 gugajnaa_____88____________89______ tarantula_____67____________66______ agatrixx_____68.5____67.4___67.1_____66.7 kasiaa30___________________________

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Guga :) A nad samym ranem miałam sen że miałam w domu mnóstwo słodyczy przeróżnych, i juz miałam wyciągnąć po nie reke i Laura mnie obudziła , że Mikołaj był :D Uff, jak dobrze ze to tylko sen I Kasia mi sie śniła ze wybierała sie z siostrą na fitness(tylko siostra nazywała sie Karolina a w rzeczywistości to chyba moja imienniczka) W domu r u ch od rana, dzieci mają frajde :D Ja tez z powodu wagi ciesze sie od rana :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eulalia jeszcze raz gratki, może nie będziesz juz tak przeżywać skoro widzisz, że konsekwencja popłaca :) moją juz brzuszek boli :P dobrze, że dzis sobota nic jej się nie pomiesza :D my na 10 na basen a potem po choinkę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez słysze tylko szelest papierków od rana :) A niech jedzą dzisiaj :) Piosenki świąteczne lecą w tle (zwłaszcza ta z Ekspresy Polarnego w kółko bo bardzo sie Laurze spodobała). I juz pytają kiedy choinka- "Mamo obiecałaś, ze po Mikołajkach ubierzemy!" Masz racje, tylko konsekwencja daje efekty..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eulalia super!!!! to masz prawdziwy prezent na mikołajki :D mi mój przyniósł kosmetyki o zapachu czekolady z pomarańczą tak w zamian :P miłego dzionka dziewczyny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Eulalia gratki :D Mądry ten święty mikołaj :D x U mnie też tyle ludzi w sklepach, na drogach, masakra.. Wczoraj było tak fajnie u znajomych,, że dopiero po 1 pierwszej wróciliśmy. Tak bardzo im zazdroszczę tej przestrzeni w domu, cały czas o tym myśle, ciekawe ile czasu my będziemy mieli jeszcze ręce związane i będziemy się kisić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eulalia to jest wolnostojące mieszkanie. Nie jest nasze, teściów. Kiedyś nic tam nie było, puste stało. Nie mam pojęcia ile to metrów, Tomek tez określić nie może :/ Mamy pokój, kuchnię z miejscem do jedzenia i łazienkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To rzeczywiście ciasno.. Chcecie sie budować jesli dobrze pamiętam tylko kwestia finansów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eulalia, kwestia tego, że rząd zmienił ustawę i nie możemy się budować na własnej działce:/ Wyliczyłam, że tak ok 40m2 będzie..:/ U mnie w domu rodzinnym duży pokój tyle mia ł:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry kobietki! :) :) Asmanko, z reguły znajduję chwilkę czasu w ciągu dnia, ale ten tydzień był w strasznym biegu. Dopiero wieczorami miałam czas, żeby odetchnąć. Jeszcze tylko następny tydzień mnie taki czeka, a później trochę odpocznę i będę tu znacznie częściej zaglądać ;) Karola, współczuję z tym budowaniem się... Nam z R. już fundamenty stoją, więc wszystko powolutku posuwa się do przodu. Kasia, nie daj się temu tortu (tortu, towtowi?). Jeśli umiesz zjeść kawałeczek i odmówić sobie dokładki, to jeszcze nie ma tragedii, ale ja np. wiem, że na jednym kawałku bym nie skończyła. Jak rozbudzę swoje kubki smakowe na słodkie, to jestem skończona :D Eulalia, gratulacje za kolejne spadki! Kobietki, Wasza tabelka przypomniała mi, że dalej nie kupiłam baterii do wagi. Nie wiem gdzie ja mam głowę ostatnio. Czuję się strasznie ociężale, jak to zawsze przed @.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katarzynko zamów baterie na allegro :P To nie żart, ja tak zrobiłam jak nie miałam czasu szukać ich w sklepach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przejżałam sobie stare posty.. równo rok temu ważyłam 89,8 kg.. Od świąt było juz tylko gorzej i potem juz nie pojawiła sie 8.. Mam nadzieje ze w tym roku bedzie inaczej..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eulalia, ja mam kiosk w zasadzie codziennie po drodze, ale jakoś ciągle o tym zapominam. Chyba muszę napisać sobie na kubku do porannej kawy: "KUP BATERIE" haha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Och, ja w zeszłe święta ważyłam 56kg, a dwa lata temu w grudniu miałam 51kg... W przyszłe święta będzie 48kg! Mówię Wam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Włącze dzieciom na komuterze jakiś świąteczny film żeby sie nastrajały a sama biore sie za sprzątanie, bede później..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to już jak będziecie kupować te baterie to spore zapasy zróbcie żeby na dłużej starczyły :D ja też się biorę za porządki świąteczne:) mąż pojechał po nasz prezent mikołajkowy - telewizor :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laseczki:) Ja dzis pospałam oj pospałam:D Damian tez juz ma zajecie,kupiłam mu wczoraj zestaw lego,bardzo sie cieszy,moze taki duzy jak chcial dostanie na swieta pomyslimy,ceny tych zestawow sa przerażajace x Eulalia super,bardzo ci gratuluje,napewno zobaczysz na świeta 8 i to taką konkretna:) x Lena swietny pomysł z tym telewizorem,my 2 lata temu tak zrobilismy:) x Karola to Ci powiem ze jak na jeden pokoj to nie masz złych tych metrow,ja przy dwóch pokojach mam niewiele wiecej;) x Chyba tez puszcze jakis mikolajkowy film albo muzyke i biore sie za sprzatanie,a na 16a jedziemy do Centrum kultury dziecka na urodziny Damiana kolezanki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×