Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

gugajna2503

zdrowe odchudzanie i zmiana nawykow zywieniowych cz.3 (2014)

Polecane posty

Kate_36 dziś Hejusmiech.gif Dżizus nie nadanrzam za Wami,tyle stronsmiech.gif Ja byłam na miescie,kupiłam sobie botki,zrobiłam opłaty,zakupy,zrobiłam przeswietlenie,wieczorem powinien byc wynik x Dostałam dzis @,weszłam na wage i pozałowałam x Eulalia nie masz za co przepraszac Dla mnie wasze słowa sa bardzo wazne,nie przeszkadza mi jak piszecie,ciezko mi znow złapac bakcyla jak wtedy co schudłam,przeciez wiem ze powinnam to zrobic dla siebie,dla zdrowiapechowiec.gif Chce to zrobic!! x Tarantula swietna decyzja z fitnesem,zobaczysz jak sie bedziesz swietnie czucusmiech.gif Ja jestem zła ze teraz nie chodze na zajecia,grudzien jeszcze odpuszczam,ale od stycznia spowrotem wracam,mam nadzieje ze bede zdrowa x Zaszyfrowana swietny wynik,i jakaz zmiana,wowusmiech.gif x Kasiasmiech.gifsmiech.gif Ja zrobie w stroju Sniezynki i wam wysle,to odrazu Wam apetyt w swieta odejdziesmiech.gifjezyk.gif x Asmana,Eulalia wlasnie niewiem kiedy isc,doktorowa powiedziała ze nie przeszkadza po antybiotyku,a ja wszedzie czytam ze trzeba troche odczekacpechowiec.gif x Ja jak byłam w ciazy to moja godzina,to 2.30,co noc to samo,jakbym budzik miała w sobieoczko.gif x No nic,nie lubie przeprowadzek,ale jak trza to trza,ide za reszta,wazne ze to samo forum,tylko jeszcze pozniej doczytam te dwie stronyusmiech.gif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agatrixx
jol :) ja po lunchu 676kalorii, pojadlam, na podwieczorek jablko, a na kolacje fasolka w pomidorach i jajko sadzone, kromka chleba mojego x Ja Asmane tak podziwiam ze masakra, przy duzym dziecku mi sie nie chce wieczorem, a to praca domowa, kolacja, kapanie itp Tylko ze mnie rower ratuje, jezdze duzo i codziennie takze jestem zadowolona z cialka. no ale nigdy nie jest tak ze niemogloby byc fajniej :) cos trzeba pomyslec :) Chodakowska troche mnie usypia ale moje kolezanki maja efekty, albo wroce do biegania. Po Nowym Roku :P wlasnie widac jaka leniwa za mnie doopa bo dlaczego nie od dzis!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja biegać niestety nie mogę bo mi kolana wysiadają :( dużo też dają spacery, ale jak na razie to przy tych chorobach wszystkich za bardzo mi nie wychodzi :( tak robię w domu na 26 osób :) Kate czekam na twoje zdjęcie z niecierpliwością :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduję się :) Ale dziś miałam owocny dzień pod względem sprzedaży :) Oby tak do świąt było ;) Chociaż teściu i mój tata trochę dziś mi statystki podbili, no ale zawsze to sprzedaż :) x Robię pranie, zjadłam obiad, potem muszę iść wysłać towar i kupić dla Szymka mikołaja czekoladowego. Jutro na 11 jadę na sale zabaw, bo będą urodziny Szymka dla dzieci. Siostra poprosiła mnie żebym robiła zdjęcia. Potem na urodziny kuzynki - 30-tka. A w niedzielę urodziny Szymka nr 2 - tym razem dla rodziny - w restauracji. Mam nadzieję, że moja siostra wzięła pod uwagę, że nie jem mięsa... (już 3-ci tydzień :)) To znaczy, że w weekend grożą mi 3 kawałki tortu... Obym miała siłę odmówić :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agatrixx
jeszcze czuje sie najedzona a za 45 min podwieczorek :) kocham jesc x Kasiu dasz rade, wierze w Ciebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asmanko tańsze są na allegro, poszukaj dobrze, bo ja tu nie wkleje linka, spam. x Kasia trzymam kciuki żebyś tortowi powiedziała "nie" ::) x Ja po siłce, później w gości, kierowcą jestem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny, miałam to do Was nie zaglądać ale jedna z Wam mnie trochę do tego zmusza, śledząc moje wątki i zaczepiając na innych tematach. W związku z zapowiedzią dla "gościa" od Was będę notorycznie wrzucała wszystko co ona napisze na moim temacie :-) my poczytamy i wy poczytacie :-) będzie sprawiedliwie :-) x gość dziś Znowu masz atak? Mogę tu wrócić "małpo" jeśli sobie tego życzysz... Szukasz guza, a potem będzie płacz. gość dziś malpo chudzinko prawda jest taka ze nikt nie chce z toba pisac! laski z po adasia maja cie w nosie, "malpy" z drugiego topiku cie przejrzaly i wygnaly, zalozylas swoj topik motywatorski i nikt z toba tam nie chcial pisac i uczyc sie od wielkiego guru coacha jak zostac wychudzonym koniem. zalosna jestes gość dziś te pomarańczowe bluzgi to jedna z nich moze ta gruby cięzki kloc Karola? może to guga z brzydkimi jedynkami?[vide fejs][a swoja droga tp laska wyglada na dyche wiecej na tym avku niz ma w metrycesmiech.gif ][i jak tylko chudzina napisala cos o jej wadze to od razu schudlasmiech.gif zanim urodzi to juz bedzie szczuplejsza niz na poczatku ciazysmiech.gif ] moze to ta z londka co nie moze przebolec ze jest ktos kto mnie wazy?smiech.gif spadaj orandzu na ten top cukrujacych sobie idiotekusmiech.gif po co tu zagladasz? gość dziś to pewnie ta n..i..e.***************.w..a eulalia smiech.gif przewrazliwione toto baaaardzo jezyk.gif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś eee nudzaca sie urzedniczka co siedzi w domu i marudzi pewnikem smiech.gif gość dziś hahahahahahahaha cieplo, zimno, cieplo, zimno, cieplo, zimno, cieplo, zimno, cieplo, zimno, cieplo, zimno, cieplo, zimno, cieplo, zimno, cieplo, zimno, cieplo, zimno, cieplo, zimno, cieplo, zimno, cieplo, zimno, cieplo, zimno, cieplo, zimno, cieplo, zimno, ZIMNOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO, pochodze z zupelnie innego watku smiech.gif Kon tez tam kiedys pisal gość dziś to spadaj w podskokach na ten inny wątek masz jakąś obsesję i sledzisz Chudzine? kolejna zazdrosnica ktorej nie wyszlo z odchudzaniem lub utrzymaniem wagi a moze i jedno i drugie? idz na ten małpi watek i sie ponabija z twoich kolezanek...co jedna to lepszy przypadek psychiatryczny no juz...migiem...swoj do swego ciagnie ...wiec tu nie pasujesz spadówa gość dziś aaa zanim spadniesz..wklej swoaj fote...posmiejemy sie przy lanczyku usmiech.gif gość dziś nigdy w zyciu, studiuje poczynania konia od tamtego topiku zeby przestudiowac jej problem mentalny hahahahaha BARDZO interesujace Jak koniowata corka? schudla czy dalej sie toczy???? co za wyrodna matka gość dziś MOTYWATOR DIETETYCZNY co za porazka, wlasna corke olala a probuje kolczowac grubasow dookola, brzydko! bleeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee gość dziś a maz alkoholik biczem pogania zeby z niej kosci zostaly same, corke tez niech pobiczuje, ale moze i kon bylby zazdrosny??? gość dziś masz powazny problem to raz dwa to zanim zaczniesz krytykowac czyjs wyglad przyjrzyj sie sobie i wklej tu fote to tez bedziemy wszyscy mogli ocenic ciebie tak jak ty to robisz czyli bardzo powierzchownie i tendecyjnie jak musisz to sobie czytaj takie sledzenie to i choroba i jakas forma uwielbieniacool.gif gość dziś swoja droga nic dziwnego ze chleje, miec takiego konia w domu........ gość dziś nie ma wiekszego konia niz chudzina gość dziś i trzeba byc bardzo podła osobą żeby tak ciagle krytykowac osoby ktore tu nie pisza,nie udzielaja sie podłą bezmyślną pozbawioną uczuć wyższych osobą przykre że matka ziemia takie coś noś na swoim grzbieciepechowiec.gif won gość dziś uwielbienie??? chyba obrzydzenie patrze na ta jej stone o kolczingu i zygac mi sie chce jak widze tego konia. pokaz prawde! wklej zdjecia coreczki co puszcza sie ze star*****i

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś nigdy! gość dziś uwielbiasz,uwielbiasz tylko boisz sie przyznacusmiech.gif gość dziś zawsze bede jej deptac po pietach, a tylko wytknie swoj dlugi nos poza linie i mi sie to nie spodoba, to ja znowu poustawiam. ktos musi. takze jeszcze jeden brzydki komentarz koniu i pozalujesz znowu ze sie urodzilas gość dziś grozisz? i uwielbiasz masz naprawde problem strach sie bacusmiech.gif gość dziś uwielbiam nie uwielbiam, za koniami nie przepadam. ale info zbieram takze ostroznie bo dostaniesz pstryczka w dlugi nos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Inteligentna od urodzenia" - jak sama siebie określa - nie jest w stanie pojąć, że osoba, która stara się zrobić z jej upierdliwością porządek jest osoba nie z tego topiku. Takich osób jest więcej, tylko pierwszy wpis z zacytowanych jest mój :). Myślałam trollu, że po ostatniej lekcji coś zrozumiałaś i nie będziesz uprzykrzać życia rozmawiającym w topikach innych niż twój, ale jak widać się pomyliłam. Ty nie jesteś w stanie pojąć niczego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I Agatrix domyślam się że to jednak ty choć wiem że się nie przyznasz ale godziny wpisów gościa na moim topicu dziwnie pokrywają się z twoimi pomarańczomymi na Waszym topicu :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jasne ze gosci jest wiecej, znamy cie koniu z innych topikow, myslisz ze mozesz bezkarnie komus uprzykrzac zycie?? o corke sie pytam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i haaaaaaaaaaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gościu proponuję, abyś nie zniżał/zniżała się do poziomu tego trolla roszczącego sobie prawo do bezkarnego nazywania innych "małpami" przy jednoczesnym oburzaniu się na nazywanie jej "koniem". Jaki jest koń każdy widzi (to było tylko przysłowie), naprawdę nie trzeba zniżać się do jej poziomu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i wlasnie o to mi chodzi! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kopiowanie ze swojego tematu sprytnie zaczęła pomijając wpis, od którego awantura się zaczęła: chudzinka12345 dziś to z nów ja usmiech.gif wiecie co, tak mi przyszło do głowy że jedyne co mi brakuje od tych małp z drugiego topicu to tabelki ważenia usmiech.gif co tydzień można było sie pochwalić swoimi postępami lub trzeba było sie przyznać do wzrostu i porażki i to tydzień po tygodniu. Jak dla mnie było to mega motywujące i miałam kontrole sama dla siebie. I co wy na to żeby wprowadzić taki zwyczaj ważenia w piątek lub sobotę rano i wpisywanie sie do tej tabelki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze, że założyłyśmy nowy topik- nie powiem został już ochrzczony (szybciej niż mój synek:P) dobra mi się tego nie chce czytać więc idę spać :) dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agatrixx
ja koncze prace i lece jesc do domku i tulac Grega :* Milego weekendu dziewczeta, trzymajcie sie zdala od slodyczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mlody przysypia, biore sie za cwiczenia zaraz. X Agatrix milych chwil. X Karola olac cieplym moczem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asmanko Ty to masz zacięcie z tym ćwiczeniem, szacunek Byłam na zakupach, kupiłam moim Krasnalkom drobiazgi Mikołajkowe (matko ile ludzi w sklepach! ) Agatrixx miłego wieczoru :) Kate odzywaj sie częściej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agatrix ila g pieczywa jesz dziennie? X Katarzynko calymi dniami Cie w domu nie ma? X Kasia obejdziesz sie bez tortu, wierzymy w Ciebie. X Eulalia tez bylam w sklepie i obled normalnie. Ludzi jak mrowek X Lenka to podziwiam, ze chce Ci sie dla takiej ilosci osob robic w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie w sklepach też tłumy, byłam też na 2 pocztach, na jednej wysyłałam towar (tam biorę faktury) a na drugiej odbierałam awizo. Bluzki nie kupiłam, lipa w tych sklepach, a jak mi się coś podoba, to kosztuje 200zł, a to przekracza budżet mojej siostry :) x Zjadłam przed chwilą jajecznicę i kawałek ciabatty do niej... Ale była dobra :D Moja siostra zamówiła tort u tej kobitki co zawsze (pamiętacie zapewne moją "przygodę" z tortem dla Marcina :D też był od niej ) i aż się boję czy dam radę odmówić... :O ona robi takie pyszne torty... :O może tylko gryzek... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×