Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kasiaszatanistka1994

Rozwijanie talentów dziecka

Polecane posty

jak będe miała dziecko, to na pewno będe je uczyła języka obcego od najmłodszych lat(niekoniecznie angielski, angielskiego i tak sie nauczy bo kazdy ogarnięty człowiek zna w mniejszym lub wiekszym stopniu angielski), postaram sie je zapisać na jakieś zajęcia sportowe i nauke gry na jakims intrumencie muzycznym, chyba że nie będzie miało predyspozycji do jednego lub drugiego. Będe mu wpajała nawyk czytania książek i poszerzania wiedzy, rozwijała ciekawość świata. :) Jak jeszcze można rozwijać dziecko według was? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To dobrze. Mnie rodzice pod tym względem olali, więc teraz muszę nadrabiać, ale ja jestem samoukiem i dobrze mi to idzie więc chociaż taki plus. Angielski jest potrzebny akurat, dobrze go znać. Ja sie ucze też norweskiego, fińskiego i szwedzkiego. Fiński jest łatwy, możesz uczyć dziecko. A tak w ogóle to nie wiem, czego jeszcze warto uczyć dzieci... astronomii? fizyki, chemii, geografii fizycznej... astronomi żeby wiedziało że świata nie stworzył bóg Nie ucz religii tylko A tak poza tym, ja nie zamierzam miec dzieci wiec mnie to omine Jestem na haju troche wiec tak chaotycznie :-D więc wiesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bardzo duzo rozmawialam z dziecmi i odpowiadalam rzetelnie na kazde, nawet bardzo skomplikowane pytanie, czesto musialam siegac do encyklopedii, nie tylko one sie uczyly ale i ja przy nich (chocby wymienionej wyzej astronomii). Dzieci sa bardzo dociekliwe, wykorzystaj to, ze lubia zadawac pytania. Staralam sie zawsze czytac z dziecmi wartościowe ksiazki pod wzgledem literackim , a najchętniej edukacyjne. Dzieciom wszystko jedno czy opowiada sie o krasnoludkach czy o posatciach historycznych, o zaczarowanych skarbach czy o zwiazkach chemicznych .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×