Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kejfas

Bardzo kocham siostrę, ale tak jak kobietę..

Polecane posty

Gość gość
a ja sie nie zgadzam, ze wiezienie to przesada. wyobrazcie sobie, ze corka i ojciec poleca na siebie i beda z tego dzieci. jak czemus takiemu przeciwdzialac? trzeba ostro reagowac. niedlugo wszystko bedzie dozwolone :O gość dziś - masakra i dno. mam nadzieje, ze jest to milosc patologiczna i nieskonsumowana. Kejfas i co z tego, ze z innego ojca? gdybym byla wasza matka i dowiedziala sie jak sie zabawiacie mialabym mysli samobojcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
* milosc platoniczna mialo byc :D bo, ze patologiczna to wiadomo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kejfas
gość dziś Zamknęłabyś nas do więzienia za to że się kochamy? Przecież my nikomu nie przeszkadzamy, nikomu nie robimy krzywdy. Ja wiem, że to jest chore, ale też długo się nie widzieliśmy, praktycznie nie dorastaliśmy razem, więc to trochę inaczej. Ps. To co w takim razie powinienem zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rodzeństwo - ok Natomiast związek rodzica z dzieckiem to patologia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli się kochacie, to wyjedźcie z Polski i nigdy nie dopuście do tego, żeby miec dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przez nieprzebywanie razem w dzieciństwie utworzyła sie między wami nieprawidłowa więź. Szczególny jest tu zapach drugiej osoby. Po takim czasie zacząłeś ją traktować nie jak siostrę, a jak kobietę. Współczuję, bo to sytuacja niemal bez wyjścia. Można albo siłą rzeczy sie rozstać albo wyjechać razem na zawsze za granicę, o ile macie na to środki. Dzieci to wy nie planujcie. Nie popieram tego co robicie, aby była jasność. Taka nieszczęśliwa miłość, zakazany owoc, która zwykle kończy się tragicznie. Udajcie się do dobrego psychiatry najlepiej. On wam powinien dobrze doradzić co robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poczytaj sobie o genetycznym pociągu seksualnym - GSA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kejfas - nie mów o tym nikomu i módl się, żeby nikt się o tym nie dowiedział. Bo za kazirodztwo możesz pójść siedzieć i to nawet na kilka lat. Więc, najlepiej spakujcie się i wyjedźcie z Polski do Skandynawii, gdzie takie związki sa dozwolone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
'Poczytaj sobie o genetycznym pociągu seksualnym - GSA ' ile razy jeszcze to powtorzysz? daj sobie spokoj z ta pseudonauka. 'To co w takim razie powinienem zrobić?' prowo, ale odpowiem: potraktowac jak nieszczesliwa milosc i zapomniec. jestes gnojkiem, w zyciu poznasz jeszcze wiele kobiet i sie zakochasz - teraz to wam tylko hormony buzuja (zakazany owoc itd.) . przy pierwszym ostracyzmie ze strony spoleczenstwa wasza 'milosc' poszlaby sie j***c. motyle w brzuchu mina, a niesmak i wstyd pozostana. 'Rodzeństwo - ok Natomiast związek rodzica z dzieckiem to patologia ' a czym to sie rozni????? w przypadku kazirodztwa nie ma wartosciowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja też jestem ze swoim kuzynem, nie spaliśmy ze sobą ale dochodziło do zbliżeń jak: pocałunki, przytulenia, itp Autorze napisz do mnie maila, bo nie chcę się udzielać tutaj na forum, bo te nietolerancyjne oszołomy nas zadziobią: ann.serv@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co siędzieje na tym świecie. dwóch facetów może wziąć ślub albo dwie babki i adoptować dzecko a dwoje osób, które są ze sobą spokrewnione ale są innej płci i praktycznie nie znali się nigdy wcześniej już nie mogą być razem? to tak jak by ojciec tego chłopaka oddał nasienie na in-vitro, jakaś babka urodziła by potem córkę i oni się potem poznali itd..oczywiście dzieci nie powinni płodzić ale być razem dlaczego nie mogą? a pedzie i przekładki mogą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dlatego wspomnialam o upadku gatunku ludzkiego. juz niedlugo kazirodztwo bedzie legalne. zaczyna sie od jednego kraju i leci jak domino. pedalskiej adopcji tez nie akceptuje, ale poniewaz najwyrazniej nie ma juz zadnych granic niedlugo i w Polsce bedzie ona mozliwa. nie jestem wierzaca, ale na serio przydalby sie potop, bo sodoma i gomora sie szerzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja pierdolę...ale średniowiecze. Jeżeli dwoje pełnoletnich zdrowych ludzi, chce tworzyć związek, to ja nie widzę problemu. Polska jest tak zacofana, że aż witki opadają :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tam Wam kibicuje:) Kibicuje zawsze miłości dwojga ludzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bez przesady nikomu krzywdy nie robia, to dorosli ludzie i oboje tego chca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
obrzydlostwo zboczency blehhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ObjawienieMądrościWiekuistej
nie chciało mi się tego czytać to znaczy komentarzy, bo to idioci ;P Kochajcie się , bo to liczy się najbardziej, moralność na tym świecie jest szkodliwa, takich związków jak wasz jest mnóstwo i niestety na tym popieprzonym świecie muszą to ukrywać. Podsumowująć: żadnych wyrzutów sumienia, lęków, wyznań nawet na forum, ukrywajcie się przed tym popieprzonym społeczeństwem i bądźcie szczęśliwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Całkowoce zgadzam się z Objawioną Mądrością Wiekuistą:) Rezygnować z miłości, bo się to komuś nie podoba? Pffff.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kręci was to że jesteście rodzeństwem, chory zwyrolu. Takim jak ty powinno się odcinać penisa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15:19 W sumie to ona jest starsza od niego i ona pierwsza go zbajerowała:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jebnieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
fu bede rzygac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ble ble najśmieszniejsi są ci od 'średniowiecza" . AKURAT WTEDY pewne rzeczy dziś zakazane przechodziły ... Ludzie którzy zachęcają i popierają by dzieci z jednej matki sie bzykały sami osuwaja sie już nie nawet do średniowiecza a do epoki wspólnoty pierwotnej. Jaskinia i każdy z każdym . Akurat kultura i klika tysięcy lat POSTĘPU I ROZWOJU naszej cywilizacji zmarginalizowały takie związki . To na co niektórzy się tu napalają to odrzucenie dorobku cywilizacji. Owszem są kultury gdzie te sprawy zachodzą . Pośród kolorowych imigrantów z pewnych krajów 'ciepłych" w UK popularne są związki prawie kazirodcze . Efekty znane - większe ryzyko upośledzeń, dziwnych chorób genetycznych i ZD u dzieci itp . Podobnie jest w Danii . Do tego jakoś tak owe kultury "dopuszczające " nie są postrzegane jako nowoczesne a wręcz przeciwnie ... P.S nie jest przypadkiem że w Polsce widoczna jest największa częstotliwość takich kontaktów wśród tzw. patologii .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja j***e

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja bym nie zreygnowała z miłości, ale nie róbcie sobie dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Ja pie**olę...ale średniowiecze. Jeżeli dwoje pełnoletnich zdrowych ludzi, chce tworzyć związek, to ja nie widzę problemu. Polska jest tak zacofana, że aż witki opadają pechowiec.gif" To idź i wydymaj swoją starą/starego albo własną siostrę/brata skoro nie widzisz problemu.Dla przykładu,że jesteś nowoczesny/a stwórz związek. Jesteś tak samo popaprany/a jak autor tego topiku. Mam nadzieję,że to tylko prowokacja bo na myśl ,że ludziom już tak odp*****la mdłości dostaję.To chyba zatrute powietrze i toksyczne żarcie tak niektórym szkodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"nie chciało mi się tego czytać to znaczy komentarzy, bo to idioci ;P Kochajcie się , bo to liczy się najbardziej, moralność na tym świecie jest szkodliwa, takich związków jak wasz jest mnóstwo i niestety na tym popieprzonym świecie muszą to ukrywać. Podsumowująć: żadnych wyrzutów sumienia, lęków, wyznań nawet na forum, ukrywajcie się przed tym popieprzonym społeczeństwem i bądźcie szczęśliwi." W tym swoim bełkocie sam przyznajesz ,że to patologia skoro radzisz im ukrywać się z "miłością'.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spoko ... spoko .Jeszcze parę lat i w Unii nie tylko będzie można legalnie bzykać swoją siostrę czy matkę lub córkę ale i babcie którą ekshumujemy z rodzinnego grobowca .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×