Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Wpuszczony w kanal

Swieta Bozego Narodzenia na emigracji to:

Polecane posty

Gość gość
Moj dom to Szwecja. Swieta bez problemu stania przy kuchni i gotowania. Tutaj kobieta pracuje i musi zarobic na swoja emeryture. Wszystko mozna kupic w sklepie. Nikt mnie nie powie ze polskie wyroby to najlepsze ich smak to tylko chemia. Jak rodzina razem spedza swieta to umawiaja sie kto i co bedzie mial ze soba do jedzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chemie to ty biedna kuro wpieprzasz w tej swojej szkocji takiej chemi o której polacy jeszcze nie słyszeli ani nie czytali dzieki bogu :) jesteś smieszna /y :D pie...lnełes jak łysy grzywą o beton

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poczytaj sobie o 5% miesa w poldkich kielbasach, na opakowaniach masz wypisane co zawieraja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tylko w Polsce wszystko największe, najlepsze, najzdrowsze, - zupełnie jak w Krużewnikach!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co do jezyka... W polskich szkolach zatrudniani sa czesto nauczyciele, nawet i moze po uniwersytetach, ale wielu z nich nawet za granica nie byla, zeby nabrac praktyki w wymowie i rozumieniu jezyka, ktory ucza. Potem do szkoly przyjezdza delegacja np z Niemiec i uczen, ktory jezdzil do Niemiec do babci, robil za tlumacza, bo nauczycielka z tego jezyka wogole ich nie rozumiala... Ucza zle wymawiac slowa, bo sami jezyka znaja tyle co z podrecznika... Sa tez czesto zatrudniani po znajomosciach, dlatego w polskiej edukacji sie nic nie zmieni, bo latwo pokazac co jest w ksiazce i kazac kuc gramatyke, podczas, gdy do tego trzeba profesjonalizmu i pratyki w danym jezyku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W tym roku znowu czeka mnie ta imitacja tutaj. Mam nadzieje ze to juz ostatni raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szkocja to tandeta, w niczym nie są dobrzy. Mają tylko ropę. Ten kraj może się podobać tylko polskim nieudacznikom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
długo nad tym myślałeś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To prawda wina leży po stronie szkoły i niewłaściwej metodyce nauczania. Zaczynamy od uczenia kilku czasów, ale słownictwo uczeń musi opanować sam. Być może byłoby to możliwe gdyby skupić się na dwóch trzech rzeczach w życiu ( w danym momencie życia naturalnie). W szkole jest jednak kilka/ kilkanaście przedmiotów. Już w gimnazjum są dwa języki obce podczas gdy wielu uczniów robi błędy w języku polskim( ortograficzne, gramatyczne, stylistyczne). Nie bierze się pod uwagę aby dać czas na naukę słownictwa, a później pogłębiać znajomość języka poprzez uczenie czasów, konstrukcji gramatycznych i innych rzeczy. Wynika to z racjonalności, człowiek najpierw uczy się mówić, a potem poznaje ortografię, gramatykę, czasy. Niestety w nauce języków obcych w polskiej szkole jest dokładnie odwrotnie. Wiem ,że zabrzmi to jak teoria spiskowa, ale czy rzeczywiście nie chodzi oto aby uczyć a nie żeby nauczyć posługiwania się językami obcymi. Nie powinno dziwić,że Niemcy czy Holendrzy władają lepiej angielskim niż Polacy, gdyż te języki łączy pochodzenie z angielskim. Tak samo np . Rumuni lepiej od Anglików czy Polaków znają francuski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Swieta tworza ludzie, ja mam rodzine przy sobie i spedza fajnie swieta, a nic sztucznego nei widze w Polsce mnostwo tandety i sprzedaja ten badziew juz od 2 go listopada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Badziew to masz w swojej zakątek lapetynie. Jestes niemota i nawet święta musisz ma wygnaniu spędzać w mcdonaldzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Az mnie na chawty zbiera jak przypomne sobie swieta i inne pseudo rodzinne uroczystosci na emigracji. Nigdy wiecej czegos takiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i swietnie, ze teraz jestes w koncu szczęsliwy :) Nie wiem w sumie czego tu szukasz szczęsliwy czlowieku.. A szczęsliwe swieta to dla kazdego znaczy kompletnie cos innego, niezaleznie od miejsca :D Uwazasz, ze Australijczycy czy Brazylijczycy maja nieszczęsliwe swieta ? :D Bo nie spedzaja ich w Pl ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie głupia pisdo. Szczęśliwe święta sa w domu. Portugalczycy, Albańczycy, Afrykanie, Słowacy czy Ruscy, kazdy z nich mowi, ze najlepsze święta sa w ich ojczyźnie, u siebie. Tylko taka antypolska kurfa uważa, ze polskie święta, to tandeta i wiocha. Jestescie skurfysynami, emigracyjnymi śmieciami, przewodami pokarmowymi. Tylko na was nasrac. Dobrze was Lech Kaczynski określił, życiowi nieudacznicy, niezasługujący by zyc w ojczyźnie. Gnijcie w UKa zmywaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cieszę się, że w PL jest tak jak jest. W zasadzie jest zbyt dobrze. A na to już nie zasłużyliście wy obszczymury polskie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i znowu kurfy, pisdy, śmiecie, zmywaki płyta ci się paroowo zacięła? co się tak martwisz o tych co wyjechali? zajmij się szmato w końcu własnym życiem!!! wróciłeś i co? cały czas na kafe spędzasz? nie masz życia w PL? a tak miało być cudownie - wspaniała praca, przyjaciele, grille, zabawy, wyjazdy - a ty ciągle dzień i noc na kafe i w kółko pisdy kurfy i zmywaki - idź w końcu do tego lakarza NIECH CI COŚ PRZEPISZE!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przecież on tu ciężko pracuje, trollując na potęgę w każdym wątku,widać marnie płacą na kafe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kuxwa, ile można pisać to samo???? w kółko i na niebiesko te same wyzwiska, ta sama historyjka o 5 latach pobytu w UK, i ciągle tylko śmiecie i zmywaki żenada!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli jak ktos wyjedzie na swieta z rodzina np. do Włoch i nie ma sniegu, 12 potraw, spedu rodzinnego, siedzenia za stołem i zarcia, picia wódy.. to ma nieszczęsliwe swieta ? :D Ty faktycznie byłes gdziekolwiek poza Pl ? Zaczynam mocno w to watpic :P Wszystko co " niepolskie ' jest be :D A lody włoskie ? Pierogi ruskie ? Pizza ? Cesar salad ? :D Najcudowniejsza jest nasz bida polska , prawda ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zakuty łbie .ją spedzam święta w domu, w kraju w którym mieszkam.niczym to się od świat w Polsce nie różni.nawet robię potrawy polskie .A w Polsce niestety ludzi nie stać na prezenty a reklamuje się sprzety za grubą kasę .wieje też chinszczyzna .no i napój świąteczny reklamowany to koła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a tak miało być cudownie - wspaniała praca, przyjaciele, grille, zabawy, wyjazdy - a ty ciągle dzień i noc na kafe Xxx Spiewy i zabawy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale nowy tekst sie pojawil: przewod pokarmowy buehehehe on to mi rozrywki dostarcza :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak mam wspaniala prace jako operator CMC kurfoo z jukeju jeszcze do tego biegam ze smartfonem jako sedzia pilkarski IV ligowego klubu Pisssda Kokoszki a bo co??na wszystko czas Rekreacyjnie zajmuje sie kolekcjonowaniem zlewozmywakow, bo mam sentyment, w koncu tyle lat na zmyaku to przywiazany jestem; No i w Polsce sa takie piekne zlewy! moja mamusia mi kupi nowy na gwiazdke juz wypatrzylem w Castoramie! Na wakacje jade nad polskie morze bo uwielbiam zapach sledzi, wlasnei moja zona ma okres to tez ma ten swojski smrodek, ajlawiu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Posrane emigracyjne smiecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co za idiotka. Pierogi ruskie, to nazwa, ktora wcale nie oznacza, ze sa ruskie. Idiotko, placek po węgiersku z Wegrami takze nie ma nic wspolnego, tak jak ryba w sosie greckim. Co za kurfa emigracyjny bezmózg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No tak, tylko polaczki obchodza to poganskie swieto bo wszyscy dookola zrozumieli ze to zwykle swieto brzucha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Polsce można pod przykrywką świat się nazrec , nachlac itd.no i ubrać nowe ciuchy na pasterke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Qrwy niedlugo sie przerzuca na ramadam i inne hujwieco. Beka z glabow :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale bida polska jest wylacznie polska , co nie ? :D A odkrył to juz dawno Mleczko :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bidę to masz w głowie i swoim PGRze szmato.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×