Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

beta hcg 1,2 a możliwość zapłodnienia

Polecane posty

Gość gość

Czytałam gdzieś, że jeśli beta hcg wynosi powyżej 1 tzn., że mogło dojść do zapłodnienia a do zagnieżdżenia jeszcze nie. Dopiero gdy beta jest 5 i więcej tzn., że zarodek się zagnieździł. Czy tak to faktycznie jest, że gdy beta wynosi 1 i więcej mogło dojść do zapłodnienia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ile dni po stosunku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pytam czysto teoretycznie :) To jak z tym jest, ktoś wie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To prawda. Gdy beta jest 1 i więcej tzn że doszło do zapłodnienia, ale nie musi dojść do zagnieżdżenia. Zagnieżdżenie to wynik beta powyżej 5. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A gdzie to czytałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie ma tutaj nikogo kto ma jakieś pojęcie na ten temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Idz za 2 godz znowu na bete, jak podskoczy do 1.3 tzn ze jestes w ciazy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o ciąży mowa jest wtedy, kiedy zarodek zagnieździ się w macicy, a nie kiedy plemnik połaczy się z komorką, beta 1,2 nie oznacza ciąży, nie wymyslaj tylko poczytaj rzetelne artykuły, czy książki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17:11 dobra daruj sobie te głupie komentarze. Myślałam, że kto może ma większą wiedzę w tym temacie i się wypowie. Nie jestem w ciąży i nie musze robić żadnych badań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Daruj sobie glupie wątki to ja daruje sobie głupie komentarze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o ciąży mowa jest wtedy, kiedy zarodek zagnieździ się w macicy, a nie kiedy plemnik połaczy się z komorką, beta 1,2 nie oznacza ciąży, nie wymyslaj tylko poczytaj rzetelne artykuły, czy książki x Przeciez autorka nie pyta o ciążę przy takim wyniku beta hcg a o możliwość zapłodnienia! Czyli własnie o to czy gdy beta jest powyżej 1 plemnik połączył się z komórką?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17 20Akurat wątek nie jest głupi. Najwyraźniej wszystkie pytania na które nie znasz odpowiedzi są dla Ciebie głupie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to idź i sprawdź jaki masz poziom bety, tylko wcześniej nie dopuść do zapłodnienia- poziom bety jest różny, w różnych organizmach, tak jak poziom hemoglobiny i innych rzeczy, dlatego sa normy i nie zawsze beta 1,2, a nawet 3,5 oznacza, że doszło do zapłodnienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17:23 własnie o takie komentarze mi chodziło. Nie mam co sprawdzać, bo nie jestem w ciąży. Chciałam tylko dowiedzieć się jak to jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To zależy od norm laboratoryjnych Robilam 2 razy bete w każdym innym labo. i w każdym innym były inaczej rozpisane normy jakie u niech obwiązują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to idź sprawdź jaki masz poziom bety bez ciąży- może się przekonasz, że te normy nie sa wzięte z kosmosu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bzduuuryy z tym ,że zawsze powyżej 1 oznacza zapłodnienie Moja siostra pracuje w laboratorium i z ciekaowsci zrobiłam sobie bete ( od ponad 2 mscy NIE wspolzylam) moja BETA HCG wynosila , uwaga....... 1,8mlu/ml!!!!!!!!!!!!!!!! mimo 10 tyg absytnencji seksualnej w której ostatnim razem i tak ciąza bylaby nierealna, do tego normalnie miesiaczkowalam zgodnie z moim cyklem U nich w laboratorium dopiero o 5.5 oznaczalo ciąże ( od 5.0 zapłodnienie, a od 5.5 zagnieżdżenie)bo takie normy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesli nie jestes w ciazy to skąd wytrzasnelas akurat te 1,2. Wyszedl ci taki wynik i teraz rozwazasz czy doszlo do zaplodnienia ale nie do zagńiezdzenia. Jakie to ma znaczenie dla kogokolwiek? Jesli nie ma zagniezdzenia to nie ma ciazy. NIE DA sie sprawdzic czy doszlo do zaplodnienia bez zagniezdzenia czy nie. Niby w jaki sposob?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17:33 pytam, bo moja siostra miała taki wynik. Do tego przeczytałam jeszcze artykuł do którego link wkleiłam i stąd to pytanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gdy dochodzi do zagniezdzenia hormon bety hcg bardzo szybko bije w gore z każdym dniem i poteguje kilkukrotnie , gdy doszło do samego zapłodnienia beta minimalnie idzie w goreć bardzo wolno i to w jednostkach Mi siostra to mowila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17 46 dziękuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja czytałam artykuł, że jeśli poziom bhcg we krwi jest wyższy , a kobieta nei jest w ciąży, to może to wskazywać np. na nowotwór narządów rozrodczych, bądź inne schorzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale nie przy wyniku 1,2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xxx

Bzdury! Ja miałam 1,2 powtórzyłam za 2 dni i już było 10,48. Obecnie moje 1,2 ma już 3 latka 😁 pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomocy

Witam robiłam bete wczoraj i wynik wyszedł 2,99 nie wiem jak to rozumieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmmmm

witam dziewczyna byłam na badaniu beta hcg   od tygodnia czuje sie zle  a wynik wyszedł 2,30 mIU/ml   jak to odczytać ??? czy powtórzyć wynik ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×