Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość StowarzyszenieMarudnychDupków

EroLista Przebojów vol 1.

Polecane posty

Muzyczna składanka vol.3 ;) Tym razem tylko dla moich uszu. ;) Słabo się "sprzeda", ale to bez znaczenia, nie byłbym sobą, jakbym tego nie zagrał. :P ♫https://www.youtube.com/watch?v=Out4wtHLFBEhttps://www.youtube.com/watch?v=L0dxByaPWhMhttps://www.youtube.com/watch?v=voBNpdXkLnU ...i bonusik ♫https://www.youtube.com/watch? Dzień dobry. :) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nowy Ty nie wiesz, że jestem kobietą :p:p Przykro mi, interpretacji teraz nie będzie. Może później. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Erato9, tylko się domyślałem, dla mnie jesteś tu "nówką" , więc wybacz, że popełniam oczywiste błędy, chociaż Ty jesteś tego pewna. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziu, kojarzę "Dionizyjskie wersety", subkultura smętnych petów. Świetnie się tam bawią :) z tego co widzę, ale ja tam zaglądam, tylko i wyłącznie z powodu, kto tam nadaje a nie z treści jaka się tam pojawia. Więc nie wczytuje się w prozę jaka się tam pojawia, dlatego mogę być ubogi o pewną wiedzę, dlatego zapytałem. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
serdecznie ci dziekuje michaile z miasta 😴 .... nadajanikiem jeszcze do tej pory nie bylam, ale podobno zawsze kiedys musi byc ten pierwszy raz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kuszo, mylisz mnie z pewnym panem. 💤 Co zaczyna mnie troszeczkę przerażać, bo od wieków grałem tu skuṛwiela a Ty sobie tutaj przychodzisz i bezkarnie wyzywasz od dụpków. Nie wylizałaś łani od dawna, że tak się rzucasz i przybyłaś z zemstą, psuć mi reputację chama?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Frido, , kim Ty już tu nie byłaś, chyba tylko zakonnicą. :D :D Piszę, Twoją biografię, więc się przyznaj i to szybko, bo zacznę pisać o Tobie taką nieprawdę, że Twoje włosy łonowe staną dęba. :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojciec, nie wiem do kogo pijesz.. piejesz tym razem 😴.. ale uprzedzam. mam okres 😴 ... okres walki samej z soba. zmierzam sie z checia pojscia do fryzjera... to jest jeden gorszych okresow przejsciowych w moim zyciu.. wiec uwazaj na slowa.. :) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam pierwszy raz na tym temacie i zapewniam ze ostatni:) tak sobie skacze i skladam swiatecze zyczenia bo jestem tu dzis ostatni raz w tym roku:) wesolych kazdemu:) 🖐️ a temu mojemu ulubionemu chamowi;) podwojnie;) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michaile z miasta, moja biografie zacznij pisac w przyszlym roku. w andrzejki wylalam z wosku glowe lisa, a patrzac pod roznym katem pokazaly sie trole :D i wiedzmy :D... czyli nic nowego :P niepokoi mnie tylko glowa lisa.. moze czas na przeobrazenie. lisem nigdy nie bylam.. byc moze czas zaczac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kuszo, czy ta wiedza do czegoś mi się przyda? Nie dotykamy się bo jest to nam widocznie niepotrzebne. Ot cała zagadka. :) Chyba że masz inne wytłumaczenie tej jakże codziennej sytuacji. ;) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pani Słowianko, ale wrócisz, co? :( Ja nie mówię tutaj, ale na forume. :) Zresztą, rób jak chcesz. :) Również Pani Słowianko wszystkiego najlepszego, dużo zdrowia, szczęścia i radości z życia. :) Radości z rodzinnej wigilii i szampańskiego Sylwestra, bez interwencji policji ;) Wszystkiego Najlepszego i nie zapomnij o Nas, przegrańcach z Kafe. ;) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bede miec wystarczajaco duzo czasu zeby...rozgrzac dłonie na 40 klapniakow:D :D a liczyc potrafie doskonale;) nie bedzie ani jednego mniej;) a teraz czas na inne zabawy :) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co jest najciekawsze. Pani Słowianka ani razu na mnie nie uderzyła ze złośliwościami, chociaż ja dawałem sobie do woli korzystać z tej sytuacji. Nigdy, ale to przenigdy nie napisała nic złego pod moim adresem, gdy ja wiecie :O Chore prowokacje i później bagno na Jej osobę :O Już zachowamy pewną rezerwą, ale to będzie sympatyczna rezerwa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Faktycznie. Palant z Ciebie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziu, przez Ciebie rozkochałem się w Lindsey Stirling :) Nie znałem tego a mocno przypadło mi do gustu, dzięki Tobie. Teraz się przeloguję i usłyszycie co u mnie teraz gra... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...bo najdalej rzucałem piłeczką palantową? hehhe Mało tego, gdy zobaczyli że daję radę, to uczestniczyłem w różnych konkursach. Pamiętajmy że czasy były inne i gdy dostałem "szpily" i miałem się ścigać na gumowej bieżni, to może mi nie stawał ale, byłem obsrany i zdrowo podniecony. Biegali szybciej :( ... Ale i tak nasz szkoła coś tam zdobywała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powodzenia, cieszę się, że mogłaś pójść w ślady:) Nigdy nie wiesz, kto jest z drugiej strony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×