Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość StowarzyszenieMarudnychDupków

EroLista Przebojów vol 1.

Polecane posty

Madziu, bo używasz obscenicznych słoów jak zakochuje i setki innych, których nie chce mi się gromadzić, bo to nie mój cel. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żenadą jest ciągłe zapychanie się tematów. :O Kuṛwa, tyle czasu a ci ludzie nie widzą problemu. W myśl zasady, Polak potrafi i sobie przepycha tematy, bo musi sobie jakoś radzić, kiedy to co lubi staje się niechlujne i najmniej profesjonalne. Ile można znosić, rzygowiny, zapychających się tematów. Już takimi jesteśmy dla was śmieciami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pamiętam Madziu :) Ewidentnie dostałaś gęsiej skórki. ;) Ktoś trafił w dziesiątkę. Nie ktoś, tylko zaraz cofnę się w czasie i będzie po "nazwisku" . Super, ale Oli z "Dobrych" zagrał takiego chillout music. że postanowiłem założyć nowe bambosze, bo z w wcześniejszych, zwyczajnie wyskoczyłem . ;) Oli, jest mistrzem tego gatunku. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapomniałem Madziu, że tu zima. Wychodzę do życia a tu słońce świeci, jak w kwietniu. ;) Serio, dziś w Łodzi była taka pogoda :) Aż można było wyrywać niewiasty na okulary przeciw słoneczne. :P Aż żałuję, że zmarnowałem taki dzień, wymieniając oponę zapasową 😭 ... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wtedy będę miał to gdzieś, co ze mną zrobisz. Z moimi zwłokami możesz zrobić wszystko, srać pierdzieć mi du ust, kopać, co tylko chcesz, to będą jedynie moje zwłoki. ... lecz teraz jeszcze żyję i hamuj słowa stulejarzu, bo zaczynasz mnie wkuṛwiać a to skończy się olewką twojej osoby i zarazem kariery szczura mordo. Jesteś tu śmierdzącym brakującym ogniwem, za który się wszyscy wstydzimy, bo ewolucja cię dotknęła, ale w innym wymiarze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Weż ty stary pacanie znajdź sobie wreszcie jakąś młodą dziewczynę co ci jeszcze dzieci zdąży urodzić i nie siedź całymi nocami na forum impotencie jeden.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
😘 Skąd wiedziałeś, że tu przyjdę 😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maria348
PSu lubisz to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×