Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

zdrada męża proszę o poradę

Polecane posty

Gość gość
AUTORKO A CZY GDYBYŚ TO TY ZDRADZIŁA to mąż by ci wybaczył??? I jak możecie pisać że to Autorka PRZEKREŚIŁA ich małżeństwo?! No prosze was!!!! A jak on wsadzał innej to nie przekreślił? :o Autorko nie słuchaj bab, szczególnie tu na Kafe, większość to ubezwłasnowolnione zdziczałe kury domowe, albo gimbazówy które nie mają pojęcia co to macierzyństwo, małżeństwo, zdrada.... Piszecie że Autorka pozbawia dziecka ojca i dla dziecka powinna rozważyć wybaczenie mężowi ale przecież może założyć szcześliwą rodzinę z nowym partnerem! Co w tym dziwnego? Znam świetne małżeńśtwo od 16 lat które wychowuje 2 dzieci - jedno z poprzedniego małżeństwa tej kobiety. I dwójka tych dzieci zwraca się do tego ojca 'tato' i to jest świetna para! Co wy myślicie że tylko BIOLOGICZNY OJCIEC może wychować swoje dziecko??? Guzik prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Nie znasz zycia i myslisz , ze je ulozysz po swojemu.Nie ulozysz , bo masz dziecko" xxx I tu się mylisz, mi też wszycy tak 'doradzali' akurat w inne sferze życia ale ja zrobiłam po swojemu i wyszłam na swoje, dziś mój spektakularny sukces boli tych wszystkich niedowiarków :D autorko będą tobie mówić 'nie ułożysz sobie życia' , 'nie poznasz nikogo fajnego' bo chcą żeby tobie było tak samo h u j o w o jak im, oni się boją że tobie może się udać.... nie słuchaj lud*****oło, pamiętaj to jest jak z muchami "jedzmy g ó w n o miliony much nie mogą się mylić" skoro wszystkie muchy w/p/i/e/rd/a/l/aj/a goowno to nie oznacza ze jest dobre :o rozumiesz mnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gosc z 00:06-mylisz sie, dziewuszko. to teraz takie porypane "nowoczesne" czasy, gdy jak cos jest nie tak, to rozwody, ludzie nie walcza o siebie, o zwiazki, zreszta...czesto myla milosc z zauroczeniem a potem placz, bo partner/partnerka odbiega od wymarzonego modelu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taa, jasne, tabun potencjalnych kochankow i tatuskow rzuci sie na autorke :D Sama kiedys spotykalam sie z kolesiem, ktory byl po rozwodzie i mial dzieci w wieku 6 i 2 lata. I co? Nie wiazalam z nim zadnej przyszlosci, fajnie bylo sie spotkac, pogadac o wszystkim, seks tez byl satysfakcjonujacy, ale to na tyle. Chociaz ja bardzo lubie dzieci, facet mi sie podobal, nadawalismy na tych samych falach, ale rozsadek wzial gore-po co mi czyjes dzieciaki? Chcialabym przeciez swoje. Po co mi jakas byla zona w tle? W koncu z uwagi na dzieci kontakty utrzymuja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale ona jest młoda z nowym partnerem może mieć wspólne dziecko, a jedno z poprzedniego związku - co w tym dziwnego? Na zachodzie, w Stanach ludzie tak żyją. Jest jeszcze młoda, myśle że bez problemu pozna kogoś, może nie dziś ale np za 4-5 lat? będzie miała dopiero przed 30stką, wtedy może mieć drugie dziecko itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z jakiejś przyczyny nie wybaczyłaś, przeszłaś przez piekło rozwodu, wytrwałaś 3 lata, wyprowadziłaś się, ułożyłaś swoje życie na nowo.... skoro tak postąpiłaś więc wiedziałaś ze nie umiesz już z nim żyć. Było minęło. Możesz spróbować, spotkac się na te święta, nawet iść na kilka randek, ale jak poczujesz że jednak to nie to - bądz konsekwentna. Zdrada to naprawdę świństwo. Podziwiam Cię, jesteś odważną kobietą. Szacun.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja myślę że gośc wyżej dobrze radzi. Możesz pojechac do niego na te święta, baa nawet pójść na jakąś randkę. Wydaje mi się, że jak pytasz nas o opinie, to w głebi serca chcesz jechac na te święta. Ja uważam, żebyś zaspokoiła swoją ciekawośc. Jak stwierdzisz, że to jednak już nie to - to przynajmniej nie będziesz zawracała sobie tym głowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wybaczaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spędź z nim święta, przynajmniej nie będziesz żałowała, że nie spróbowałaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdradzonaautorka
Jeszcze raz dziękuję za wszystkie opinie, nie spodziewałam się, że mój temat będzie miał aż tak duże zainteresowanie. Dziś mam imieniny i oczywiście były mąż przesłał mi pocztą kwiatową bukiet z wymownym bilecikiem... Nie zdecydowałam jeszcze czy spędzimy z nim święta, ale na dzień dzisiejszy jestem bardziej skłonna zgodzić się na to niż jeszcze kilka dni temu. W końcu to mnie do niczego nie zobowiązuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak widać mężuś nie chce dać za wygraną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klementynaaa
DZIEWCZYNO nigdy bym nie pomyślała, że komuś doradzę wrócić po zdradzie, ale TY jeśli jeszcze coś czujesz to WRACAJ bo skoro on się tak zachowuje to widzę was na starość razem do końca i ta zdrada z czasem umknie wam napewno! zwłaszcza ze to bylo jednaroazowo. Nie niszczcie tego. On był pijany i nie pokazuj że JAKAŚ S**A z toba WYGRAŁA ! Czytam temat od dluzszego czasu, ale z telefonu i teraz dorwałam się do klawiatury i chce Ci powiedzieć, żebyś dała szansę, a nie szuakała nowego... Zalezu mu na was i pewno juz nawet nie śni o zdradzie, wystarczajaco dostał po d**e. Słuchasz ludzi którzy mówią nie wybaczaj? Źle zrobisz, bo widać że facet Cię kocha. Zrobił błąd. Możesz powiedzieć "wrócę do Ciebie, zrobmy zwiazek jak dawniej (podejrzewam że bedzie miedzy wami lepiej niz kiedys) ale mozesz powiedzieć to że wracam nie znaczy że kiedyś Ci wybaczę zdradę. Po prostu zapomnjimy i tyle... a jesli znów kiedykolwiek by cię tak zranił to złamał by ci serce a tego by nie chciał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klementynaaa
DZIEWCZYNO nigdy bym nie pomyślała, że komuś doradzę wrócić po zdradzie, ale TY jeśli jeszcze coś czujesz to WRACAJ bo skoro on się tak zachowuje to widzę was na starość razem do końca i ta zdrada z czasem umknie wam napewno! zwłaszcza ze to bylo jednaroazowo. Nie niszczcie tego. On był pijany i nie pokazuj że JAKAŚ S**A z toba WYGRAŁA ! Czytam temat od dluzszego czasu, ale z telefonu i teraz dorwałam się do klawiatury i chce Ci powiedzieć, żebyś dała szansę, a nie szuakała nowego... Zalezu mu na was i pewno juz nawet nie śni o zdradzie, wystarczajaco dostał po d**e. Słuchasz ludzi którzy mówią nie wybaczaj? Źle zrobisz, bo widać że facet Cię kocha. Zrobił błąd. Możesz powiedzieć "wrócę do Ciebie, zrobmy zwiazek jak dawniej (podejrzewam że bedzie miedzy wami lepiej niz kiedys) ale mozesz powiedzieć to że wracam nie znaczy że kiedyś Ci wybaczę zdradę. Po prostu zapomnjimy i tyle... a jesli znów kiedykolwiek by cię tak zranił to złamał by ci serce a tego by nie chciał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdradzonaautorka
Klementyna gdybym powiedziała, że nic nie czuję do byłego męża, to bym skłamała, ale nie wiem czy go jeszcze kocham, czy to tylko sentyment - w końcu byliśmy razem 13 lat. Dziś po raz pierwszy od czasu rozwodu wyjęłam album z naszymi ślubnymi zdjęciami. Płakałam jak bóbr... W minioną sobotę przyjechała do mnie była teściowa, chciała zobaczyć się z wnuczką i oczywiście ze mną porozmawiać. Oczywiście namawiała mnie żebym dała jej synowi szansę i zapewniała mnie o tym jak jej syn żałuje tego wszystkiego, że chce to naprawić. Myślałam, że wszystko ułoży się inaczej, każde pójdzie swoją drogą, ale czasami tak sobie myślę, że może nie bez powodu on znowu staje na mojej drodze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podzielam zdanie klementyny, twoj maz zasluguje na drugą szansę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko ja myślę że go nadal kochasz i żałowałabyś gdybyście nie spróbowali. Przecież nie musicie od razu się do niego przeprowadzać. Pojedź na te święta. Jak będzie ok, to możecie spędzić razem sylwestra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jaki sentyment? Albo sie kogos kocha albo nie. Jeslitwierdzisz, ze po tylu latach to moze byc tytlko sentyment, to znaczy, ze nie wiesz co to prawdziwa milosc, ktora, nie bezpodstwanie pisza, "wszystko wybacza".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gościu 18:41 miłość która wszystko wybacza to nie prawdziwa miłość a głupota. Z tego co czytam autorka głupia nie jest i zapewne jak podejmie jakąs decyzję to prędzej tysiąc razy wszystko przemyśli. Jakoś mnie nie dziwi że do zdradzacza ma mieszane uczucia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja kiedyś wybaczyłam i nie żałuję a jesteśmy już małżeństwem 30 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Glupie kwoki jesteście! Zdrady nie zapomnisz nigdy, zapamietajcie to sobie.Twoja nienawiść będzie wzrastała autorko.Ty mu nie wybaczylas, dlatego jak do niego wrócisz, związek i tak się rozpadnie po czasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdradzonaautorka
Witajcie! Zdecydowałam, że spędzę te święta z byłym mężem. Zobaczymy jak będzie. Przynajmniej córeczka będzie szczęśliwa, że spędzi święta z mamą i tatą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podjęłaś dobrą decyzję, co dalej będzie czas pokaże, życzę powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak zdradził raz, to zdradzi znowu. Choćby za kilka lat, ale zrobi to znowu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przecież to będą tylko wspólne święta ,a nie powrót i ślub

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no i bardzo sluszna decyzja :-D Nie tylko coreczka moze byc szczesliwa , mozecie oboje( ale dlaczego nie? ) byc rowniez szczesliwi jeszcze i cudownie spedzic ze soba swiateczny czas . Zapomnijcie co bylo( to co zle) i otworzcie swe serca i umysly na nowe ( przeciez warto !!!) . Tylko od was bedzie zalezec , czy zrobicie krok w wspolna przyszlosc Wszystkiego dobrego z Okazji Swiat Bozego Narodzenia . Elena..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdradzonaautorka
Dziękuję Elena i również życzę Tobie Wesołych Świąt. Zgodzę się z tym co ktoś napisał wyżej - to tylko wspólne święta, nie nastawiam się na nic, na pewno to nie oznacza, że do niego wracam. Po prostu spędzimy razem 3 dni i tyle. Córeczka bardzo się cieszy i już pakuje swoją małą walizkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
facet to dacet moze kochać i sypiac z inną - to nie kobieta !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×