Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tabasko

Árva vára

Polecane posty

nie dlaczego?a mam za co? tabasko chwile zostane na kafe. mam cos z poczta. potem dokonczymy te erotyczna jakze rozmowe:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poczekaj.. przejrzeć muszę kto kogo. I sprawdzić czy mam pieniądze w portfelu ;) 97 weź mnie taką rozgrzaną zostawić:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I taka wymiana, bledny, zimny, szfedacz Psu warjatkowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość nowa97
Poczekajta chwile tak ze dwa motyle będę za chwile musze kogoś ogarnac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po analizie portfela, kont, skarpetki pod łóżkiem stwierdzam, że nie kupiłam Rycerza. Chyba jest za free :P lub z własnej woli bez korzyści majątkowych. Eeeee nieeeee zbyt piękne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość nowa97
Gdy glowa pelna marzeń;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co Wy mi tu :D albo poezja albo śpiewy :P Gdy ja tu muzycznie się znowu katuje. Ale wiecie co.. miło mi się zrobiło gdy przeczytałam, że twórca słuchawek martwi się o mój słuch i przekazuje mi, żebym nie przekraczała pewnego pułapu :P W subtelny sposób zignorowałam ostrzeżenie. Ach te moje życie na krawędzi:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość nowa97
Kiedyś ci powiem ale tak na uszko :-) Tabasko ja musze mieć muzykę na full inaczej mnie głowa boli to chyba taki nawyk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blednygosc
Dzien dobry zamczysko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość nowa97
Dobre humory dopisuja widzę. Dziś jest z******ty dzień. Tabasko@ zbyt wcześnie napisałam ci ze jest ok. Fakt ja to k***a naiwna jestem.... Ale dobra;-) dzień dobry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość nowa97
P******ic co się przejmujesz:-) No i po sprawie;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cos mnie sie nie wydaje. Jest taka zasada mala. Nie pozbedziesz sie jakiegos klopotu tak szybko, chyba ze jest to malo wazny klopot. Jesli sprawa sie tyczy zawieruchy emocjonalnej to zasada mowi tak im wiekszy klopot tym dluzej boli. Wiec jesli jest oo sprawie to nie bylo problemu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To tym bardziej bo dopiero jutro naprawi blad ehhhhhh a trzabylo przywiazac lewa noge do lozka no wszystkiego was musze uczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość nowa97
Ciii No tak jasne następnym razem zwiaza mnie cala. :-) była lewa noga ale potrafię ogarnąć się na tyle by było ok. A wogole to zimny coś tu nie halo jest.... Niema kawy buziaka. A o spłacie nie wspomnę i kole od roweru... :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość nowa97
No zdarza się ale co tam byle do wieczora:-) Majtki? Toć jeszcze nie niedziela;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×