Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

jaka dobra i niedroga karma dla kota ?

Polecane posty

Gość Daniel3123
Od dwóch miesięcy mam półroczną kotkę. Jest to mój pierwszy kot, dlatego staram się dbać o nią jak najlepiej. Próbowałem różnych karm i smakołyków dla mojego pupila, ale z ręką na sercu mogę polecić produkty Whiskas - moja kicia najchętniej je zjada. Zdarzały się takie przypadki, że niechętnie zjadała np. mokre jedzenie z konkurencyjnych marek, a saszetki Whiskas zawsze znikają z miski w kilkanaście sekund. Nie ograniczam się tylko i wyłącznie do tej firmy, ale codziennie chętnie sięgam po jakiś produkt Whiskas, bo są chętnie przez kicie zjadane i można je nabyć w rozsądnych cenach. Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam dwa kocurki, które do niedawna jadły tylko Gourmet, a od czasu do czasu łaskawie zjadały Shebę. Jednak spróbowałam teraz im podać Whiskasa. Whiskas ma teraz nową recepturę i pomyslałam, żeby spróbować, bo jednak cena o wiele niższa. I całe szczęście, że podałam im Whiskasa. Wcinają saszetki Whiskasa aż im się uszy trzęsą, a po przysmaki Whiskasa to az staja na tylne łapki, jak pieski, tak im smakuje Whiskas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GuMiKoJu
Moim zdaniem do niedrogich karm a w miarę dobrych należy sanabelle również moje koty chętnie ją jedzą :) Każdy z nas może powiedzieć ze Whiskas jest złą karmą bo ma mało mięsa ale to nie znaczy , że koty chętnie go nie jedzą :P Każdy z nas lubi zjeść sobie hamburgera albo frytki pomimo tego że nie są zdrowe ... Więc jeżeli widzę że mój kot chętniej je whiskasa niż np. animonde to dlaczego mam mu go nie dać ? W końcu najpiękniejszy widok to szczęsliwy kot :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KK25
Mój kocur od małego spróbował już chyba wszystkie karmy. Kupowałam mu różne były takie których nie trawił, takie też które jadł tylko jak musiał. Bardzo smakuje mu natomiast mokra karma Whiskas, gdy tylko widzi puszkę lub saszetkę od razu biegnie do miski. A w porównaniu do innych karm karmę Whiskas zjada i wylizuje do ostatniego kawałka a później przychodzi pokazać mi jaki jest zadowolony (przychodzi położy się na mnie, mruczy i oblizuje się z 15 minut ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ringo
Moje dwie kotki zajadają się karmą Whiskas. Jedna ma 4 miesiące druga 1,5 roku. Jedzą zarówno suchą karmę jak i saszetki. Próbowałem różnych ale Whiskas im bardzo smakuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniusia297
Na to wygląda ze każdemu kotkowi małemu czy dużemu smakuje Whiskas ☺ Mój też się zajada...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dipesto
Ja osobiście mam 3 koty i karmię je karmą Whiskas. Ja jestem zadowolona i koty chyba też, bo kiedy sięgam po saszetki lub puszę w której mam suchą karmę, koty stawiają się na baczność przy miskach. Wszystkie moje koty to dachowce a jeden z nich jest alergikiem, jednak po Whiskasie czuje się dobrze i nie ma żadnych problemów zdrowotnych. Więc ja z czystym sumieniem POLECAM Whiskas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez jestem zdania,ze whiskas kurczak w galaretce to jedna z lepszych karm.Ja to biore na zapach.Jak ładnie pachnie to i smakuje.Koty tą galaretke wylizuja nawet jak nie sa glodne.Moj przepada za ta karma.Dobre sa tez przysmaki na odklaczanie i na zęby.Smakują co najwazniesze.Royal canin uchodzacy za raraytas juz nie jest tak porzadany.Inne karmy w tym Whiskas sa tansze i rownie dobre i smaczne.Zdrowe bo polecne przez weterynarzy.Ja tez bede kupowac Whiskas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez polecam Whiskas bo cenowo przystępna a smakuje kotu i nie ma problemow z trawieniem,potrzebny ruch .Szczegolni kurczak w galaretce pachnacy.Szaleje za nim;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja jestem zadowolona z karmy whiskas junior. Nie tylko juniorce smakuje ale również 8letniej kotce. A co najważniejsze po mleczku nie ma żadnych sensacji jak po niektórych innych firm :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój kot właśnie pałaszuje karmę z kurczakiem- bardzo ją lubi.Zajada ją już od dłuższego czasu i wiem, że to ona przyczynia się do tego, że mój kochany Dalu ma piękną, błyszczącą, zdrową sierść i mnóstwo energii :-) Zawsze zjada do końca.Bardzo sobie chwalę tę karmę, jej skład uważam za dobry i najważniejsze jest to, że mój kot ją wcina i nie ma żadnych problemów trawiennych i skórnych. Pokarm na pewno spełnia oczekiwania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolkaW
Moja kotka już w pierwszych dniach po przybyciu do mnie do domu dostawała saszetki Whiskas junior , bardzo jej smakowały , od tej pory je Whiskasa suchą jak i mokrą.Od czasu do czasu zmieniam jej suchą ale zawsze powracamy do Whiskasa , o saszetkach i puszkach nawet nie wspomnie , bo już na sam widok staje przy misce. Kotka jest o dłuższej sierści i ma naprawdę ładną i zdrową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z produktów dostępnych na rynku w przystępnych cenach najbardziej należy chyba pochwalić mleko dla kotów Whiskas. Mój kot ma już 5 lat, a widać, jak bardzo wciąż ciągnie go do mleka. Jak wiadomo, dorosłym kotom mleka się nie podaje, a Whiskas stworzył produkt odpowiedni także dla dorosłych kotów. Gorąco polecam, nie ma ryzyka biegunki u Waszego pupila, a zadowolenie ogromne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotel92
Od dwóch miesięcy mam małego kotka brytyjskiego. Koty te mają specyficzne potrzeby jeśli chodzi o zapotrzebowania na białko ze względu na dużą masę mięśniową i długi powolny rozwój. Dorosły kot osiąga masę nawet do 10 kg. dlatego zależało mi na niedrogiej i dobrej karmie. Wybrałam whiskas bo był dostępny w supermarkecie i jestem bardzo zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój kociak uwielbia saszetki Whiskas Junior z kurczakiem zjade je z wielkim smakiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja również polecam karmę Whiskas- mojemu pupilowi najbardziej smakuje kurczak w galarecie. Dostaję ją 2 razy dziennie, rano i wieczorem- a ponadto ma stały dostęp do suchej karmy również firmy Whiskas. Mieliśmy okazje wypróbować wiele róznych karm, ale Whiskas smakuje zdecydowanie najlepiej, co widac z jaka zachłannością kot wcina :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wypróbowalismy jeszcze mleka firmy Whiskas. Co możecie mi na ten temat powiedzieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Karma whiskas jest bardzo dobra jakosciowo i w przystepnej cenie. Mozna dorwac tez wieksze paczki, tzn. 6 sztuk karmy mokrej w galarecie w biedronce za jedyne 6 zł :) naprawdę sie oplaca i wiadomo, ze nasz pupil je dobre rzeczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja swoje kitki karmię karmą Whiskas, zdecydowanie najbardziej im smakuje szczególnie kiedy podaję im saszetki gdzie jest dużo sosu, ona aż się przepychają, który pierwszy wyliże każdy kawałek. Przepadają również za suchą karmą, w której są paszteciki, zawsze na początku je wyjadają ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje kociaki uwielbiają whiskas ! szczególnie przepadają za saszetkami z kurczakiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agatawasilewska5
moj kociak 5 miesiecy jest karmiony Whiskas Junior ma odpowiednie witaminy i mineraly mysle ze cena jest przystepna i mozna kupic w kazdym sklepie polecam :) moj kociak nie ma zamiaru zmieniac na inna karme te najlepiej mu smakuja bo jak slyszy szelest torebki to juz leci z ogonem do gory :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karmy whiskas sa bardzo dobre dla mojego kotka, upodobal sobie saszetki z kurczakiem i paszteciki oraz suche karmy przystosowane do wieku kotka. popularne tez mleko z witaminami dla kotka. innej karmy z innej firmy kotek nie zechce zjesc ani nic nie dotknie. whiskas górą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćZOFIA
Moja Ko-ko je WHISKAS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćzofia
nasza Ko-ko zajada się WHISKAS, a mleko tej marki jest dla niej wielkim przysmakiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edyta215
Ja również polecam karmę Whiskas :) Jest smaczna i w przystępnej cenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meganem
Moje kotki też jedzą Whiskas. Czasem daję im inną,ale najchętniej jedzą właśnie tą. Są zdrowe, w świetnej kondycji. Futerko bez zarzutów. Widać, że im służy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja osobiście polecam karmy Whiskasa suche jak i mokre, ceny nie są wygórowane. Testowałam kilka rodzajów suchej karmy ale najbardziej moim kotom smakuje Whiskas i przy tym zostaje. Saszetki też kupuje i również Whiskasa. Koty są zdrowe, mają lśniącą sierść, nie mają kamienia na ząbkach ani żadnych problemów z trawieniem, mają dużo energii na zabawę i są zadowolone :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja Kota jest strasznym łakomczuchem, z nią 'stały dostęp do suchej karmy' byłby niemożliwy, bo jedzenie znika w mig :) Jest alergiczką, próbowałyśmy karmy wielu firm, jednak z uwagi na brak różnicy, często wybieramy Whiskas. Przystępna cena, łatwa dostępność to zdecydowane plusy. Jeśli chodzi o snacki, Kota sama potrafi otworzyć sobie pudełko... :) chyba lepszej rekomendacji nie trzeba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najlepiej najpierw mieć zwierzaka a potem tanim kosztem go żywić co za tupet!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milkatom
Mam dwa kotki. Moje koty jedzą głownie karmę suchą oraz to co ja jej sama ( dziele się z nimi obiadem np. ). Ostatnio dostałam od Whiskas karmę nadziewaną wątróbką, Whiskas Denta bites - chrupki z kurczakiem oczyszczające zęby i dbają o higienę i świeży oddech kotka oraz karmę mokrą - drób w galarecie, który zawiera białka i tłuszcze potrzebne kotom. Nigdy nie kupowałam karmy mokrej wiec od razu dałam ją moim kotką. Byłam zachwycona tym jak się nią zajadają. Było widać, ze im smakowało Dbam o to by moje koty w posiłkach otrzymywały wszystkie niezbędne składniki, które są potrzebne do ich prawidłowego rozwoju i które dostarczą im energii i potrzebnych witamin. Jeżeli kupuję karmę dla kotów to tylko Whiskas, bo wiem, ze jest najlepsza. Próbowałam kiedyś karmić moje kotki karmami innych znanych marek, ale uważam, ze Whiskas to karma, która najbardziej odpowiada moim kotkom :) Nie jest też wcale droga w porównaniu do innych karm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×