Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

jaka dobra i niedroga karma dla kota ?

Polecane posty

Gość gość
Ja podałam teraz kotu saszetki Whiskas w galaretce - bardzo mu smakują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Whiskas może nie jest karma z najwyższej półki, ale każdy-nawet najbardziej wybredny kot znajdzie w puli produktów coś dla siebie. Produkty tzw. "mokre" w galaretce, sosie, gotowane na parze i "suche". Polecam nowy Whiskas Supreme- Kotka wylizuje talerzyk po jedzeniu do czysta. Plus za kawałki prawdziwego mięska a nie jakieś napuszone podroby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co sadzicie o #WHISKAS Drobiowe Dania w sosie?Wedlug mnie Whiskas przygotował nowe, pyszne danie ze starannie dobranych składników tak, aby każdy koci posiłek smakował doskonale.Każda saszetka Whiskas to jeden pełnowartościowy posiłek..Moj kot oszalal na puncie tych saszetek:)A co wasze kotki sadza o tych wspanialych delicjach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćdi
Ja też myślę, że whiskas jak na tak tanią karmę ma niezły skład (nie ma niepotrzebnych dodatków), a przy tym moja Kocica uwielbia -zwłaszcza mokre jedzenie! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Saszetki Whiskasa są dobrą przekąską,koty ją chętnie zjadają.Nie mają po nich żadnych sensacji żołądkowych ani nic im nie dolega. Dzięki Whiskasowi mają piękną sierść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój kot ucieka gdy widzi whiskas, wasze też tak mają?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak można twierdzić, że zwierzę mięsożerne ma zapewnione wszystkie składniki, skoro w whiskasie czy kitty kat jest 5% mięsa, a nawet nie mięsa, tylko produktów pochodzenia zwierzęcego czy to że codziennie zjadacie 3 porcje frytek i wylizujecie po nich talerz ;-), czy paczkę chipsów- oznacza, że to bardzo dobre i pełnowartościowe jedzenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja moje koty półroczne karmię obecnie Whiskasem suchym, od czasu do czasu saszetką mokrego i do tego podaję im codziennie mieszanki BARFowe. Planowałam całkiem zrezygnować z gotowej karmy, ale boję się kilku rzeczy: po pierwsze, że moje mieszanki nie będą wystarczająco zbilansowane i czegoś im będzie jednak brakować. Po drugie, że kiedyś mi zabraknie danego suplementu czy po prostu mieszanki i wtedy będzie problem. Poza tym wydaje mi się, że gdy koty nie miały dostępu do innej karmy chodziły głodne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Każdy z nas ma inne zdanie na temat karmy i ma do tego prawo, ma osobiście poleca whiskasa inni inne karmy i uszanujmy to zdanie a nie piszmy obelgi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NataliaT27
Każda karma ma swoje wady i zalety, z tych niedrogich widzę, że mojemu kotu najbardziej smakuje Whiskas. W sumie jestem z tej karmy zadowolona, duży wybór smaków, kot chętnie ją je a naprawdę ciężko policzyć ile rodzajów karmy już z nim przerobiłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja polecam karmę Whiskas. Jest niedroga i wiem że dzięki niej mój kot jest szczęśliwy i zdrowy. Karma poza tym że jest smaczna (kotka ją uwielbia) to jest zdrowa bo zawiera dużo witamin niezbędnych do prawidłowego rozwoju i zdrowia kota. Jedzenie domowe dla kota jest niezdrowe bo nie zawiera niezbędnych dla kota witamin i minerałów. Ważne żeby kot też dostawał od czasu do czasu surowe mięso i codziennie odkłaczacze anti-Hairball Whiskas,a. Kotka nie lubi innych karm,tylko Whiskas :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam Whiskas - karma sucha jak rowniez karme mokra w saszetkach oraz puszkach (dostepne rozmaite rodzaje), cena tych produktow nie jest zbyt wygorowana, jest dostepna w bardzo wielu sklepach, zawiera wszystkie potrzebne kotu witaminy i skladniki odzywcze a koty za nia przepadaja (tak jest przynajmniej w moim domu :) . Naprawde dobra karma !!! za nieduze pieniadze. Sprobujcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
według mnie karma whiskas jest dobra karma i nie drogą, moj kocurek uwielbia saszetki w galarecie, najbardziej smakuje mu ta z kurczakiem. wiec serdecznie ją polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onaania87
według mnie karma whiskas jest dobra karma i nie drogą, moj kocurek uwielbia saszetki w galarecie, najbardziej smakuje mu ta z kurczakiem. wiec serdecznie ją polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja kotka uwielbia karmę Whiskas w galaretce w saszetkach. Z suchych karm dostaje albo Purina albo Whiskas dla kotów sterylizowanych. Ponadto uwielbia i sama się dopomina o chrupki odkłaczające (whiskas anti-hairball), dzięki którym przestała wymiotować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agita1981
Mam dwa kotki. Majeczkę 8 m-cy i Maniusia 3 latka. KarmaWhiskas jest pachnąca, pożywna i po minach kotków widać, że jest też smaczna. Kotki zawsze w miseczkach mają suchą karmę, a na kolację i śniadanko dostają mokrą z puszki lub saszetek. Oprócz wody daję im także specjalne mleko, ponieważ Maja jest uczulona na krowie. Zwierzaki sa szczęśliwe, zdrowe i maja masę energii do wspólnych zabawach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola3literki
Mam kilkuletnią kotkę Lunę, która prawie od zawsze je Whiskasa, innej karmy nie lubi i nie chce nawet jej powąchać! Kiedy dajemy jej coś innego, wybiera głodówkę, więc gdy jedzonko się kończy, w domu wybucha panika i szybko ktoś zostaje oddelegowany do sklepu po Whiskasa :D Po ślubie wyprowadziłam się i wzięliśmy własną kotkę. Obecnie Fibi ma około 7 miesięcy i też zajada się tą karmą. Ma wielki apetyt i zjada wszystko, co znajdzie (wliczając w to pomidora i sałatkę warzywną), ale po niemiłych doświadczeniach (głodówka, ciężkie zaparcie, kilkukrotne wizyty u weterynarza, antybiotyk itd.) staramy się podawać jej tylko sprawdzoną karmę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelina S
Ja mojemu kotu podaje głównie kupione karmy, przygotowane specjalnie z myślą o potrzebach kota np. Whiskas, czy Purina one. Kot jest zadowolony, a ja wiem, że jest to dla niego lepsze jedzenie niż takie domowe, bo domowym jedzeniem nie dostarczę mu wszystkich niezbędnych składników do prawidłowego funkcjonowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annkaka
Moim zdaniem najzdrowsze są te które mają w składzie jak najmniej nieodpowiednich dodatków, dlatego ja kupuję tylko puszki Natura i mój kociak zajada się nimi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam Whiskasa.Moja malutka kotka wcina ją,uwielbia pokarmy w galarecie.Kombinowałąm z karmami ale ta jej najlepiej przypasowała.Uwielbia wątróbkę,kurczaka i z rybami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja lubi whiskasa.Uwielbia karmy z galaretką ..z wątróbką,z kurczakiem i rybami.Polubiła też przysmaki whiskasa.Ten przysmam suchy czyli odkłaczacz,przy okazji go lubi i pomagają na trawienie gdyż,posiada długą siersc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Snieżka  A Whiskas
Whiskas! Polecam Saszetki Mini, dla mnie to totalny HIT! Bardzo optymalna porcja mokrej karmy dla mojego kota.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniusia297
Posiadam kota i pieska. :-) Kocia wcina la whiskas junior a piesek pedigree (sucha karmę)... wydaje mi się ze jest pożywna i posiada wszystkie ważne składniki by nasze pupile rozwijały się prawidłowo ;) Oczywiście oprócz tej gotowej karmy pieskowi podaje to co sama przygotuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajanicka2
Oprócz karmy whiskas polecam przysmaki Whiskas anti-Hairball. Kupowałam wcześniej drogie pasty odkłaczające, ale koty po krótkim czasie przestawały je jeść. Paszteciki whiskas nie nudzą im się nigdy, a co najważniejsze zniknął problem kłaczków w przewodzie pokarmowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś dostalam od Whiskas pakę dla mojego kociaka- karmę na aż dwa tygonie. Wypróbujemy, zobaczymy :-). Poki co, dostal 1/3 opakowania na kolację i nie powiem żeby marudził :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Osobiście polecam produkty marki Whiskas. Dobrze zbilansowane składniki, przystępna cena. Ponadto firma istnieje na rynku od wielu lat, sukcesywnie się rozwija, oferuje wiele aktywnych inicjatyw dla swoich klientów (Wiem jak karmić, Pierwsza paka kociaka, Kupując pomagasz - szczególnie fajna inicjatywa, wspomagająca schroniska dla zwierząt). Mój kot uwielbia Whiskas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cleopata je whiskas od 3 miesięcy. Jestem bardzo zadowolna z karmy ponieważ jest idealnie dopasowana do potrzeba mojego kociaka. Kawałki sa na tyle małe, miękkie oraz soczystę że bez problemu kotka daje radę je pogrysc i zjeść. Cleo ma piękną śierść, dużo energi oraz ładną kupkę. Polecam karme mokrą i suchą dla małych łobuziaków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Osobiście polecam Whiskas , co prawda moja kicia jest jeszcze mała, bo ma dopiero 3 miesiące więc dostaje JUNIOR, ale jest nimi zachwycona, kupiłam raz Kitekat, ale nie bardzo chciała jeść podchodziła wąchała i odchodziła, choć nie należy do wybrednych kotów. Whiskas do tego jest w przystępnej ceni a i gama produktów jest szeroka od mleka dla kociąt po suchą karmę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga191
Whiskas może nie jest jakąś szczególną karmą, ale każdy kotek znajdzie coś dla siebie. Saszetki mają galaretkę i sos, które są delicją dla moich kociaków. Kawałki prawdziwego mięska również nie umknął uwadze moim futrzakom, a talerzyki są wylizane do zera :) Polecam Whiskas !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój Ruduś zajada się głównie Whiskasem, nie dawno otrzymaliśmy paczkę od nich z jedzonkiem na dwa tygodnie, kot zadowolony, mokre saszetki uwielbia, suchy pokarm również ma w miseczce dostępny. Futerko błyszczące, kulki z futra się nie zdarzają ponieważ daję mu anti hair ball również z Whiskasa. Saszetki posiadają dobrą ilość mięska, w końcu nie musimy pupilom dawać swojego ze stołu, bądźmy normalni! Koty owszem mięska potrzebują ale nie koniecznie tego które i tak jest nafaszerowane antybiotykami.. lekarz weterynarz również poleca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×