Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

jaka dobra i niedroga karma dla kota ?

Polecane posty

Gość gość
też słyszałam że kitkat to niezbyt wysokiej jakości karma, ja przerzuciłam sie na karmę z tej strony http://sklep.modernpet.pl/pl/ na terenie warszawy mam bardzo szybką dostawę,a poza tym często trafiają sie jakies promocje, wiec można się skusić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Whiskas? Na glowe upadliscie? 4% miesa. Kot to zwierze prawie w 100% miesozerne. Zero pojecia o zywieniu kotow. Wystarczy odpalic googe, zeby wiedziec ze kota mozna nakarmic BARDZO DOBRZE i NIEDROGO. Nie rozwalajcie kotom zdrowia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cosma i almo nature, cenowo wychodzą ok, nie są to cuda pokroju acany czy orijen, ale mój kot ma po nich alergię. almo nature suche mu daję, a puszki cosmy. raz dziennie suche, raz dziennie mokre. drugi kot jest na weterynaryjnej - trovet, animonda, kattovit. najbardziej mu smakuje o dziwo najtańszy kattovit. royal canin to same buraki, nie ma to żadnego sensu. no ale to weterynaryjne, nie można ich dawać bez diagnozy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a że whiskas kotom smakuje... no cóż, dzieci też lubią chipsy czy mc donalda. dobrze jest też kotu podawać surowe mięso. ja zawsze najpierw mroziłam, żeby zabić bakterie. wołowina, wątróbka okazyjnie, drób, ryby. od czasu do czasu surowe żółtko kurze. dieta barf jest moim zdaniem super, wszyscy znajomi karmiący tak zwierzęta polecają, no ale przy PNN nie byłoby to proste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BG99402
Karma Whiskas to najlepsza karma dla kociaka dużego jak i małego, są do wyboru zależy jakiego mamy kociaczka. Mój kotek cieszy się każdym posiłkiem i smakołyczkiem firmy Whiskas. Zdrowa i pełnowartościowa karma, Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ata21
Też polecam karmę specjalistyczną, szczególnie mleko z Whiskasa obniżoną wartością laktozy :) Mimo cen wyższych niż w przypadku innych tego typu produktów na rynku, zauważyłam że Whiskas, szczególnie saszetki po prostu smakują kotkom. Nie wiedzieć dlaczego, moje są szczególnie wybredne, choć nawet nie są rasowe... a że mają możliwość "wolnego wybiegu" nie zawsze mam kontrolę tego co jedzą, a wiadomo- kot zwierzę łowne ;) Karmiąc Whiskasem ( choć nie oszukujmy się- czasem zdarzają sie zamienniki, kiedy zwyczajnie w portfelu nie mam na to kasy) przynajmniej wiem, co jedzą i że nie stanie im się krzywda :) Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość pablo
Mój kot wcina teraz Whiskasa. Sucha karma znika w mig, podobnie, jak i mokra. Fajne jest też ta sucha karma z odkłaczaczem i druga dla zdrowych ząbków i dziąseł. Mój Kocurro ma 5 lat i po Whiskasie bardzo dobrze się czuje. Przestała mu wypadać sierść, za to pięknie się błyszczy. Jest energiczny, wesoły i ma dużo chęci do zabawy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
5 letnie dziecko zauważy ze na tym forum siedzą sami przedstawiciele whiskasa. Pseudozarcia. Idioci..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Violetta Ł
Moje cztery koty jadły już różne karmy i te drogie i te tańsze. Jedne jedzą chętnie, a innych nie ruszą choćby stała cały dzień, a one miałby chodzić głodne. Ostatnimi czasy dostają saszetki Whiskas i zjadają je ze smakiem, a jak jest zbliża się pora dania saszetek, to aż miauczą, żebym szybciej im je dała. Wyglądają zdrowo i są pełne życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z mojego doświadczenia mogę polecić karmę Whiskas, mojemu kotu -Leluchowi- kupowałam jedzenie przeróżnych firm i droższe i tańsze jednak kot przeważnie ich nie jadł....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewka57
Ja plecam Whis=kas.Właśnie otrzymałam paczkę z tą karmą i jestem zadowolona a taże moje kotki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ela1219
Polecam Whiskas. Mój kot uwielbia szczególnie saszetki z tej firmy. A jeśli coś mojemu kociakowi smakuje, jestem pewna, że to dobry wybór. Dodam, że mój kotek jest smakoszem, byle czego by nie zjadł. :-) Whiskas dobrze dobiera odpowiednie składniki dla każdego zwierzaka, osobne dla małego osobne dla dużego. Ufam tej marce i polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mój to uwielbia takie pseudo kabanosiki dla niego hehehe czasami nawet nie zdążę otworzyć opakowania a on już je wyczuwa;d odnośnie tematu dobra i niedroga.... kupiłam wg mnie dobrą i DROGĄ karmę ... praktycznie jej nie ruszył, jadł po kilka kulek.... strata pieniędzy..Whiskasa je normalnie, wcina nawet bym powiedziała ;p z tańszych kupiłam też Kitketa, ale tego nawet nie spróbował.... także wybór --> WHISKAS ;-) jak się upoluje promocję to już w ogóle się opłaca ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i surowe mięso (również po wcześniejszym zamrożeniu) tez dostaje, wariuje na jego punkcie ;-) a jajko raz na jakiś czas, żeby sierść miał błyszczącą ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alen300
mam okazję wypróbować karmę Whiskas dla naszego kota. Wg mnie rewelacja. Nasz kot jest kilka miesięcy po zabiegu sterylizacji. Nie mógł długo jeść, nawet dotychczasowe dania które mu smakowały odpychały go. Próbowałam karmy różnych firm i wydaje nam się że dania drobiowe w galaretce 1+ to nareszcie dobry wybór. Niosąc w misce jedzenie, kot z daleka biegnie i zje wszystko co dostanie. Po za tym ten pokarm jest bez sztucznych dodatków smakowych, kolorantów i konserwantów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta Kostek
Ja również polecam karmy Whiskas.Prawde mówiąc to wcześniej próbowałam mojej kotce dawać tańsze karmy(suche jak i mokre) ale jakoś nie za bardzo chciała je jeść,dopiero kiedy otwieram karmy whiskas,szczególnie karmy mokre w saszetkach to kicia juz krąży wokół moich nóg i tylko czeka z niecierpliwościa kiedy ją w końcu dostanie także z czystym sumieniem polecam,są dobrej jakości i nie sa drogie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolkaW
Muszę także polecić przysmaki dla kotów Whiskas , są świetne, widać ,że działają zwłaszcza ten który usuwa kłaczki whiskas hairball control. Szczególnie polecam właścicielom bardziej futerkowych kotów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój kociak uwielbia saszetki Whiskas Junior z kurczakiem rano czeka przy swojej misece na pokarm i podnosi lapke bo nie może się jej doczekać. Pokarm tej firmy jest dostosowany do żywienia zwierzakow i to jest najważniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety mój kot to francuski piesek i naprawdę dużo musiałam się wykosztować,aby znaleźć mu tą odpowiednią karmę hehe... wybrzydza gorzej niż niejeden człowiek ;-) czy wasze koty też najpierw wylizują galaretkę a dopiero potem mięso??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsz
Nowa formuła Whiskas jest naprawdę super. Dania drobiowe w saszetkach moja kicia wcina jak opętana. Przysmaki oczywiście i sucha karma tez jej smakują. Jednak saszetki zajada z wielkim apetytem i ciągle miauczy o więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pniulka
W domu mamy małą, ale za to bardzo wybredną kocią damę. Niestety nie weźmie do swojego pyszczka czegoś co nie będzie odpowiadało jej kulinarnym gustom :) U nas w domu prym wiodą dwie karmy. Jednak na kocim stole króluje Whiskas, szczególnie w formie saszetek. Uważam, że jest to godny polecenia produkt dla każdego kocięcia, odpowiednio zbilansowane składniki, a dla mnie najważniejsza jest forma w jakiej formie są serwowane, jedna porcja hermetycznie zapakowana, zawsze świeża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przestancie z tym spamem o Whiskasie! wystarczy wklepac w google; Whiskas przygotowywany jest m.in. z padliny kociej, psiej, itp!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podawanie tego gowna kotu moze go zabic. ale zeby zarobic na idiotach, Whiskas dodaje do swojego zarcia uzalezniacz- dlatego koty tak chetnie jedza to swinstwo. zwierzece trupy plus chemia plus papier plus chemia i macie whiskas jezeli koniecznie chcecie kupowac kotu gotowa karme, kupcie Animonde czy BritCare

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie zgadzam się co do tego, że whiskas truje zwierzęta. ja wiem, że w internecie wszyscy "specjaliści", ale wystarczy zapytac weterynarza. moja weterynarz powiedziała, że najważniejsze, żeby jedzenie nie było mocno przyprawione, a 4 % mięsa plus inne mikroskładniki whiskasa są dla kotów odpowiednio dobrane. za to weterynarz powiedziała mi jeszcze, żeby absolutnie nie podawać kotu mleka czy jajka - a tutaj jakiś "specjalista" polecał białko od jajka. puknijcie się w głowy. koty od lat jedzą whiskasa i nic im nie dolega - mają się świetnie. i nie polecam słuchać tych pseudokociarzy z forum, bo zielonego pojęcia nie mają o żywieniu kota.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A moja kota Whiskasa nie lubi. Podejdzie, poliże i odwraca się do niego pupą :P W ogóle nie lubi karm mokrych o małej zawartości mięsa. Z suchego wcina Royala. Wiem, że Royal nie jest najlepszy, ale moja kota je go od dziecka i bardzo lubi. A tak poza tym jest bardzo wybredna i nigdy nie wiem,czy zje saszetkę, którą jej kupię. Za to uwielbia niemieckie kabanosiki dla kotów. Surowe mięso czasem zje, a czasami nie (nie wiem od czego to zależy). Do picia dostaje tylko wodę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Whiskas kurczak smaczna karma w galaretce jest ulubiobną mojego kota.Wyczekuje porannego karmienia,kiedy ją dostaje.Prawdziwy przysmak pachnie i przyciąga kota.Cena przystępna i wiem,ze moj kot zdrowo się odżywia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×