Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kasiaszatanistka1994

Z czym wam sie kojaży słowo "metalówa"?

Polecane posty

Gość gość
kojarzy mi się ze słowem "blachara". Negatywnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo blacha jest z metalu, proste?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jest, tylko trzeba umieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"To zdjęcie z Woodstock" może i tak(choć takich ludzi tam nie widuje raczej), ale nadal nie wiem co ta laska ma wspólnego z metalówą. "ja do końca to metalówą nie jestem jakoś nigdy nie potrafiłam zrezygnować z moich sukieneczek " a to jest jakiś zakaz sukienek? :P Nie wiedziałam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co ma Woodstock do Metalu, skoro to neohipisowski festiwal? HIM: Glany? Nie jesteś trve.:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ślusarstwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
metalówa --- wierwsze co mi przychodiz na mysl to czarny ubiór, laska ubrana na czarno, w glanach , jakis pirsing, ciemny makijaz najczesciej tez czarny. jak wy metale dajecie rade smigac w opinaczach latem ? albo te pancury tak samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
metalówa- piersiówka u facecika w obcisłych spodniach ze skóry ze zgniecionymi jajkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nooo chyba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"To, że grają tam zespoły m.in. metalowe. :P" Ale nie należą do większości.:P @22:22: Piercing to raczej w kręgach hardcore, crust, oraz cybergotyckich, a nie w metalowych. Po drugie, wojskowe opinacze to były w latach 80-tych i mało który metalowiec je nosił. Najczęściej noszono białe adidasy za kostkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do Kaski. Chej Metelow a no Mam 55 lat jeste m stary pacyfista gdes pprzyciskam ele wiirze ze masz szajkee gitare owisz masz Kaska lubie cie za?:-) jestes fajna itelekt masz. Oco walczysz ? Szanuje cie nikomu juz nieubblizasz Kaska maszrob S:-) moje wuczki som po zzko,e muzycznej a ty? Szacun ma m dla kazdej muzyki a tyKaska jedna muzyczna:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
piłeś? nie pisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kaska czytam. Cie ten co zawsze momi zes ente niewie jak to napisac:-) wiem jedno jeses intelieta dziewczya:-) hahaha mysl . Slyszysz? Za oknem wiatr zagraj to :-) jak zakrasz a wieje:-) . Jestes ogznana z gtara:-) jestem za zagraj:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ya pyerdolę, co to za analfabeta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Metalow zpod krako wa:-) kojarzy sz mi si z mopcem z ulicom dugom z z teatra i w nowej hucie z kinem ,ijow ja pierwsze stereło cha cha Kaska ech tywariatko:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×