Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kasiaszatanistka1994

w jakim celu istnieje Bośnia i Hercegowina?

Polecane posty

To państwo jest zamieszkane przez 3 nielubiace sie narodowości - Serbów, Chorwatów i Bosniaków. Nie lepiej przyłączyć tereny zamieszkane przez ludnosć serbską do Serbii a tereny zamieszkane przez ludność Chorwacka do Chorwacji zamiast trzymać ich w kraju z którym sie nie utożsamiają? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czytałam własnie, że tablice rejestracyjne w bosni i hercegowinie nie zdradzają w żaden sposób, gdzie dany samochód został zarejestrowany, bo gdyby np. ktos na rejestracji z chorwackiej części kraju pojechał na tereny zamieszkane przez Bosniaków, to by mu zniszczyli samochód i go pobili za bycie Chorwatem :) Co za bezsens, sztuczny kraj istniejący na siłe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w dodatku tam była krwawa wojna miedzy tymi 3 narodami w latach 90, każdy walczył z każdym, popełniono podczas niej masowe ludobójstwo, nic dziwnego, ze sie tam nawzajem nienawidzą, jaki jest więc sens kazać im mieszkać razem w jednym państwie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myslisz ze ktos czyta te pseudo wyeody? Wypier/dalaj!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i ty mówisz, że jestes inteligentny, skoro proste pytanie o Bośnie nazywasz "pseudo wywodami"? Pewnie nie wiesz nic o historii tamtego regionu i to co piszę to dla ciebie czarna magia. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale kogo obchodzi o czym ty p********z?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ludzi interesujących sie światem obchodzi. Ty sie nie interesujesz niczym, jesteś mało inteligentny, to spadaj pisać o tych bzdetach o których piszesz na okrągło, a dyskusje na tematy, których nie rozumiesz zostaw ludziom mądrzejszym od siebie :) Gdy pisałam o rodzimowierstwie słowiańskim tez reagowałeś agresją, bo twój mały rozumek nic nie pojmował :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No tak tyle p********z na rozne tematy a ta wiedza nie jest nikomu potrzebna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ktos ci powiedzial ze jestes inteligentna czy sama na to wpadlas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zwyczajnie jestem inteligentna, a przynajmniej inteligentniejsza od ciebie, co widac po twojej reakcji na ten temat :) pewnie nie wiesz nawet gdzie leży Bośnia, bo to "nie jest ci do niczego potrzebne", potrzebne jest ci tylko to, co sie składa na żywot prostaka, którym jesteś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
haha cynic w końcu jakiś tekst ci się udał :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo to sztuczny twór tak samo jak kosowo. to część planu związanego z islamskim terroryzmem. CIA szkoliło tam alkaide i innych zyebów którymi mogą nas teraz straszyć Zawsze przyda się punkt zapalny, w którym będzie można rozpocząć konflikt powołując się na interwencje pokojową. Wchodzi w gre jeszcze szlak przerzutowy heroiny przez kosowo. dodatkowo był to poligon doświadczalny szefów projektu NWO. Pewnie była jeszcze masa innych przy okazji realizowanych celów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiście chcieli mieć też pretekst do budowy baz i lokacji żołnierzy w pobliżu byłych republik radzieckich. To co dzieje sie na ukrainie to ciąg dalszy tych działań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tym Kosowem to też idiotyzm, wazne dla narodu serbskiego, historyczne tereny, na których miała miejsce bitwa nad Kosowym Polem odłączono od Serbii pod pretekstem tego, że mieszkają tam uciskani Albańczycy, ale nie przyłączono go do Albanii, tylko utworzono tam kolejne sztuczne państwo, drugą Albanie jakby nie bylo już jednej :P wiadomo, że gdy dzieją sie takie bezsensowne idiotyzmy to wchodza w gre jakieś brudne interesy, ale niepojęte jest dla mnie, że takiego jawnego bezsensu nikt głosno nie kwestionuje. No tak, dla przeciętnego głupka ta wiedzia jest "do niczego nie potrzebna"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jedno jest pewne. wszystkie te masakry które miały tam miejsce były inspirowane o ile nie bezpośrednio dowodzone przez tych, którym zależało na tym konflikcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
JAkbys byla inteligentna to bys o tym nie gadala :P a ja ci powiem ze jestes nei dosc ze nieinteligentna to jeszcze totalnie glupia, kogo jakies gowno slowianskie obchodzi czy jakas bosnia gercegowina? Nie masz sie czym zajac pozytecznym w zyciu to p******isz o jakichs glupotach? i co jak zaczne czytac te twoje pseudowywody na rozne tematy to moje zycie bedzie bardziej wartosciowe i ciekawsze a dwajac sie z toba w bezsensiowna dyskusje poprawi mi sie iq? wez juz w*********j i nie wracaj nikogo twoje p********ie i zj****e zainteresowania nie obchodzausmiech.gif nawet ci sie ta wiedza do niczego nie przydaje, ooo interesuje sie jakims gownem slowianskim inni sie tym nie interesuja a ja jestem madrzejsza niz profesorowie na studiach i taka inteligentna.... u mnie tez mieszka gosc ktory gada o sobie ze jest inteligentny ciagle oglada tvn24 i nikt go sluchac nie moze bo p******i ciagle glupoty, to samo jest u ciebie usmiech.gif pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cynicfm
a ja ci powiem ze jestes nei dosc ze nieinteligentna to jeszcze totalnie glupia, kogo jakies gowno slowianskie obchodzi czy jakas bosnia gercegowina? Nie masz sie czym zajac pozytecznym w zyciu to p******isz o jakichs glupotach? i co jak zaczne czytac te twoje pseudowywody na rozne tematy to moje zycie bedzie bardziej wartosciowe i ciekawsze a dwajac sie z toba w bezsensiowna dyskusje poprawi mi sie iq? wez juz w*********j i nie wracaj nikogo twoje p********ie i zj****e zainteresowania nie obchodza :) nawet ci sie ta wiedza do niczego nie przydaje, ooo interesuje sie jakims gownem slowianskim inni sie tym nie interesuja a ja jestem madrzejsza niz profesorowie na studiach i taka inteligentna.... u mnie tez mieszka gosc ktory gada o sobie ze jest inteligentny ciagle oglada tvn24 i nikt go sluchac nie moze bo p******i ciagle glupoty, to samo jest u ciebie :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"wiadomo, że gdy dzieją sie takie bezsensowne idiotyzmy to wchodza w gre jakieś brudne interesy, ale niepojęte jest dla mnie, że takiego jawnego bezsensu nikt głosno nie kwestionuje. " xxx otóż nie ma innych interesów obecnie niż brudne. Nawet jak nie są brudne to są w tym brudzie umoczone. I mylisz sie twierdząc, że to nie miało sensu. Słabo akurat tym wydarzeniem sie interesuje (będę musiał nadrobić) ale sens miało to z pewnością. Tyle, że nie dla mieszkańców tego rejonu ani obserwatorów, którzy pod tym kątem oceniali ten konflikt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mogę ci natomiast powiedzieć, że straszna Libia, w której obalono "dyktaturę" i zaprowadzono "demokrację" była bodajże jedynym krajem bez długu publicznego w bankach centralnych:D Założe sie, że do tej pory nowe demokratycznie wybrane władze nabiły już któryś miliardzik dolarów:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Tyle, że nie dla mieszkańców tego rejonu ani obserwatorów, którzy pod tym kątem oceniali ten konflikt." To miałam własnie na myśli, co napisałeś, jesli chodzi o ta bezsensowność :) tylko, dodajmy, że jedynie dla mądrego obserwatora, bo chyba jednak większośc w Polsce ocenia istnienie Kosowa pozytywnie, och, uciemiężony naród taki wyzwolony, tylko sie radować :D Co do Libii, to juz w ogóle paranoja, był to kraj, co prawda rzadzony przez dyktatora, ale o jednym z najwyższych poziomów życia w Afryce, a dziś mamy zniszczoną wojną pogrążoną w walkach dzicz, w której w dodatku do głosu dochodzą muzułmańscy ekstremiści :P Ale co z tego, trzeba sie cieszyć w końcu OBALILI DYKTATORA i wielkie szczeście spotkało ten kraj :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a o co chodzi z jakimiś psami na bałkanach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cynicfm
Kasiaszatanistk jestes glupia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I do tego robisz bledy jak typowy tepak :) kojazy obejze :) umieraj ty cwiercinteligencie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Interesuje sie tym co dla mnie przydatne a nue jakims gownem slowianskim czy jakas zasyfiala bosnia. I twoja wiedza nie jest duza bo poerdolisz to co zobaczysz w tv albo wyczytasz w necie na stronie www.samebrednie.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×