Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kasiaszatanistka1994

Spis powszechny fanów metalu na kafeterii!

Polecane posty

""Martwą Polską Jesień" i "Płoń!" lubię, ale późniejszych nie za bardzo." A ja wlasnie lubie tez "Marzannie, królowej Polski" :) w ogóle lubię, gdy zespoły mają teksty po polsku, język polski jest bardziej klimatyczny od angielskiego :P Bardziej poetycki, zwyczajnie ciekawszy :D Teksty i tytuły utworów po angielsku brzmią dla mnie bardzo banalnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"posłuchałam troche ten Portal na youtube, faktycznie ciekawy zespół :)" Warto dodać, że co jakiś czas zmieniają imidż. "apropos, z Australii znasz może Destroeyer 666?" Pewno że znam! Przecież to kvlt.:classic_cool: "Unchain The Wolves" mam jeszcze gdzieś na przegrywanej kasecie z przegrywanej kasety.:D Miałem też limitowaną do 350 kopii, siódemkę "Satanic Speed Metal", ale gdzieś mi się zawieruszyła.:( Z dostaniem późniejszych, nie było już problemu, bo od 2000 wydaje ich francuski Season Of Mist, a wcześniej mały australijski Modern Invasion Music. Obecnie szukam pierwszych kompaktowych bić "Violence Is The Prince of This World" i "Unchain The Wolves", ale wątpię, ze dostanę, bo w przypadku tego drugiego, pierwsze bicie było limitowane do 1000 kopii. Z Melbourne są również Bestial Warlust i Abyssic Hate. Ten drugi pewnie znasz. "Teksty i tytuły utworów po angielsku brzmią dla mnie bardzo banalnie" Zwłaszcza śpiewane niepoprawną angielszczyzną.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"jakiś ambient itd." A Martial Industrial?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Imię: Nieważne Rocznik: 1983 Od jak dawna słuchasz metalu? Od 25 lat (brzmi nieprawdopodobnie, ale tak właśnie jest) Gdzie mieszkasz? Nieważne Jaki jest twój ulubiony zespół? Jest ich zbyt wiele, by wymienić wszystkie. Blasphemy, wczesny Beherit, Archgoat, Impaled Nazarene, GoatPenis, Morbosidad, Impiety, Blasphemophagher, Proclamation, Conqueror, Black Witchery, Revenge, Inquisition, Bestial Warlust, Bestial Raids, Infernal War, Szron, Mgła, Kriegsmaschine, Dark Fury, Marduk, Morbid, wczesny Mayhem, wczesny Immortal, Darkthrone, Cadaver, Old Funeral, Nihilist/Entombed, Carnage, MegaSlaughter, Excruciate, Cauterizer, Unleashed, wczesny Grave, wczesny Dismember, Possessed, Obituary, Morbid Angel do "Gateways To Annihilation", Bolt Thrower, Benediction, Dragon, Armagedon (wczesny, bo na późniejszych płytach, drażnią mnie triggery), Betrayer (polski), Imperator, wczesny Pandemonium, Morbid Vision, Merciless Death (polski), Necrophil, Exorcist (zarówno polski, jak i amerykański) i wiele, wiele innych. Nie mam jednego, najbardziej ulubionego zespołu. Które gatunki metalu lubisz najbardziej? War, Black, Death, Thrash, Speed, tradycyjny Doom, Stoner Jak często chodzisz na koncerty? Na tyle, na ile pozwala mi czas Najlepszy koncert życia? The Militant Antichrist - Death Dealers Fest IV, Madness, Wrocław 5.05.2008 i Nuclear War Now! Festival Volume I, Postbahnhof Club, Berlin 13-14.11.2009. Potrafisz grać na jakimś instrumencie? Gitara, perkusja Ubierasz się jak "metal"? Tak, najczęściej w oldschoolowym stylu Słuchasz muzyki na komputerze czy na czymś lepszym? Najczęściej na wieży, ale na kompie też. Kupujesz płyty, czy ściągasz mp3 z internetu? Kupuję i nic nie ściągam, choć parę lat temu, zarówno kupowałem, jak i ściągałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szymek ogoniasty
@up -nie znam żadnego z wyżej wymienionych w pośćie zespołów :( -chyba to nie mój ulubiony gatunek :( dla mnie muzyka "heavy/speed/power/black/symphonic metalowa" powinna mieć przedewszystkim ! dobrą nienudzącą melodie, jakiś wpadający w ucho wokal , no i żwawa gitara! ,a nie nudne powolne, takie patetyczne granie i coś tam pomrukiwanie wokalisty, albo bezmyślne "darcie mordy" - to nie dla mnie zdecydowanie ! :( zespoły: gamma ray, gallows end, helloween, iron maiden, judas priest, katatonia, lordi, megadeth, primal fear, reinxeed, riverside, running wild, sabaton, saxon, vision divine, wasp, aria, epidemia (rus), ac dc, accept, my dying bride, nightwish, rage, sentenced, xandria, unsun, dragonforce, black sabbath, edguy - to wg mnie jest klasyka heavy/power/speed/symphonic metalu no ale każdy słucha czego lubi i na czym lubi !;) i nie ma co sie kłucić ! I szczęśliwego nowego roku wszystkim!, jak najlepszego sprzętu do słuchania waszej(naszej!) ulubionej muzyki, i wielu jak najlepszych utworów w kolekcjach!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martagosc
Marta 1986 Od zawsze Slask Lubię stare utwory. Nie mam uluionego zespołu.Na koncerty nie chodze.Gram na skrzypcach i paninie. Najczesciej na kompie,albo telefonie. Do kompa mam specialne glosniki . daja ze masakra,pol bloku huczy.. Nie ubieram sie ,nie wygladam jak stereotypowy wielbiciej tej muzyki,wrecz bys nie pomyslal ze moglabym takiej slucha.Oprocz metalu-blus i rok(wybrane utwory),lubie tez stare polskie przeboje..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubi przygody i dużo swobody
Mam prawie 40 dychy a metalu słucham ze 25 lat...prawie wyłącznie black/death. Żadnych oznak subkultury nie posiadam i nie zamierzam posiadać, wyglądam bardziej na gangstera - wystrzyżony na łyso nieogolony drab :-D Najlepszą metalową płytą w tym roku jest "Esoteric Warfare" a kto sądzi inaczej ten głuchy pień :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zasada black metali - albo długie włosy, albo łysa głowa - bez wyjątków :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubi przygody i dużo swobody
Taaaaa...jak miałem 18 lat i długie pióra, to w metalu jeszcze łysiny nie było, ale teraz wszyscy się postarzeliśmy - i ja, i kolesie z kapel, więc łyse pały jak najbardziej dopuszczalne :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubi przygody i dużo swobody
To dobrze się składa bo ja się czuję jakbym miał 20 lat :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakie to szczęście, że nie wszyscy łysieją, płakałabym :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubi przygody i dużo swobody
jakie to szczęście, że nie jesteśmy wszyscy tacy sami, płakałbym :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mogę podać chusteczki :P Po prostu mam fetysz na długie włosy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"nie znam żadnego z wyżej wymienionych w pośćie zespołów :(" Bo w większości to underground. "czyli w czym chodzisz najczęśćiej?" W klasycznych jeansach (kiedyś tylko w niebieskich i błękitnych, ew. białych, ale obecnie ciężko takie dostać, zwłaszcza że jeśli gdzieś są, to maksymalnie do 188 cm) wpuszczonych w białe adidasy za kostkę z wielkimi jęzorami, oraz w ramonesce z narzuconą kataną, ale bez naszywek i ekranu. Krótko mówiąc, mniej-więcej jak na poniższym zdjęciu szwedzkiego Mezzrow. http://headbanger.ru/fmst/files/data/84152.jpg "Zasada black metali - albo długie włosy, albo łysa głowa - bez wyjątków :P" Dokładnie!:classic_cool: "jak miałem 18 lat i długie pióra, to w metalu jeszcze łysiny nie było" A Blasphemy? "ale teraz wszyscy się postarzeliśmy - i ja, i kolesie z kapel, więc łyse pały jak najbardziej dopuszczalne" Ja nadal łysieję, ale się tym specjalnie nie przejmuję.:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
takich jeansow wcale nie jest ciężko dostać, co druga sieciówka je ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozglądałem się po sieciówkach, ale nie znalazłem, choć widziałem zbliżone do klasycznych w Cubusie. Raz widziałem tam klasyczne jeansy i nawet kupiłem, ale to było prawie 5 lat temu, w dodatku zbiegły się w praniu. Zarówno w sieciówkach, jak i firmowych sklepach, typu Lee, Levi Strauss, są tylko jakieś cieniutkie szmatki, a nie solidne klasyczne jeansy. Obecnie chyba tylko Bugjo robi klasyczne jeansy. http://jeansmoda.pl/pl/p/jeansy-meskie-BUGJO/209 Kiedyś kupowałem Bugjo i dłużej wytrzymały nawet od oryginalnych Levisów z USA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no tu się niestety zgodzę - z jakością bywa kiepsko. Sama przyjęłam filozofię "trudno, najwyżej kupię nowe", więc nie celuję już w drogie sklepy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szymek ogoniasty
@up up co do dostępnośći spodni to ja zawsze kupuje materiał np. tu: http://sklep.supertkaniny.com/pl/c/Jeans/13 a potem ide z materiałem aby mi uszyli i biore po prostu albo spodnie na wzór wg których uszyją, albo rysunek z dokładnymi wymiarami (koszt uszycia do 50zł max), wtedy jest 100% pewnośći ,że spodnie będą pasować , a i w podanym przeze mnie sklepie (nie wiem jak jeans , bo ja tylko w czrnym sztruksie chodze, lub skórzanych) ale ja śmiem twierdzić iż sztruks z tego sklepu (czarny) jest o wieeeeele lepszy niż niby taki sam sztruks znanych marek - nieważne czy bugjo, mustang, lee, levis - byłem osobiśćie !!!! w sklepie , gdzie leżały sztruksy tych firm za ponad 270zł nawet niektóre i nie było porównania co do moich (co prawda nosze dzwony o szer nogawki 32cm) -sprzedawczyni mówiła z uśmiechem że takich co ja nosze już daaaaawno nie szyją i skąd taki materiał wziąłem dobry (w dotyku , w praniu i w jakośći ogólnej) - spytała "pewnie z ciuchlandu jakiegoś" (lumpeks) - a ja na to "nie proszę pani za materiał dałem 29zł plus robocizna i mam spodnie o wiele lepsze niż takie za ponad 250zł i 3 krotnie tańsze ! (i nowe nie używane!)" -zaczerwieniła się i uśmiech jej znikł z twarzy - pewnie nie była świadoma ile się w jej sklepie przepłacaza "naszywke firmy" pozdrawiam was i jak już to szyjcie se tylko na miarę spodnie !:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w sklepie jest jednak łatwiej kupić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szymek ogoniasty
eeee tam łatwiej nie łatwiej - ale materiałek przez internet , a dobrego krawca jak sie ma 70m od domu to jednak łatwiej jest "na wymiar brać" - taniej, -lepsza (o wiele) jakość -ZAWSZE jest rozmiar :) -ogromna oszczędność czasu ale fakt faktem ,że trza sobie zarezerwować 2 tygodnie naprzód spodnie, bo: -materiał musi przyjść -uszycie też od ręki nie jest :( -no i trza wiedzieć gdzie dobry materiał kupić :(:) ja np. oprócz bielizny (skarpetki itp) to każdy ciuszek biore przez internet i jak narazie tylko raz nietrafiłem z rozmiarem (ale sprzedawca mi dobrze radził, to ja swoje i wziąłem rozmiar za duży kurtke i potem musiałem odsyłać)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobiety chyba mają w tej kwestii łatwiej, chociaż ma mam zawsze problem z sukienkami :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kaśka a nie warto byłoby edytować tę ankietę i zmienić pytanie o ulubiony zespół na ulubione zespoły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i tak większość wpisała kilka, więc to chyba nie problem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×