Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kasiaszatanistka1994

Spis powszechny fanów metalu na kafeterii!

Polecane posty

Gość gość
ale bym ****nął jakąś ładną metalówke co wy na to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A skąd byś tyle wojska wziął? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie mówię w języku gwiazdek więc nie wiem co chciałeś powiedzieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a mnie wzięło na poisonblack....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pierwsza płyta Sentenced, to było coś, ale zarówno późniejsze, jak i powstały na gruzach w/w zespołu Poisonblack, dla mnie są kompletnie niestrawne.:o Ode mnie kolejny kvlt, tym razem z lat 90-tych. https://www.youtube.com/watch?v=9Jxk1DA-P_I Mam jeszcze tę kasetę demo z kserowaną wkładką.:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jest tu ktoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ej, wypełniajcie ankiety :P Zobaczyłam, że jest dużo nowych postów, ucieszyłam sie, że nowe osoby sie wpisały, a tutaj nic nowego :( A ja sie jaram tym zespołem od jakiegos czasu, Voidhanger, zespół kolesi z Infernal War: https://www.youtube.com/watch?v=5-AnyK1_o2s "ciiichoooo" to jesteś tylko 2 lata starsza, a piszesz o sobie czesto jakbyś byla jakimś starszym pokoleniem ode mnie, ludzie w UK szybciej sie starzeją niż w Polsce? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Metali tu aż tak dużo nie ma, nie spodziewaj się cudów. I to ty twierdzisz, że piszę jakbym była starszym pokoleniem. Z mojej perspektywy zachowujesz się jakbyś była dużo młodsza :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiaszatnistka1994
.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o...przyszedł cynic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Metali tu aż tak dużo nie ma, nie spodziewaj się cudów." czy ja wiem, zawsze gdy jestem besztana za kindermetalizm, to czyni to duża grupa ludzi, nawet kilka niebieskich nicków przyznalo sie do słuchania metalu :P "I to ty twierdzisz, że piszę jakbym była starszym pokoleniem. Z mojej perspektywy zachowujesz się jakbyś była dużo młodsza " No to chyba tak jest, ze w UK ludzie szybciej dojrzewają. Wy kończycie szkołe w wieku 18 lat, a my w Polsce w wieku 19 albo 20(technikum), no i u nas odsetek osób w wieku 25-34 lat mieszkających z rodzicami jest znacznie wyższy 15% kontra 44% :D Ja sama jeszcze jestem troche dzieckiem, nigdy nie miałam stałej pracy, co najwyżej dorywczą i nadal musze prosić mamusie gdy potrzebuje pieniedzy, nadal czesto mamusia na mnie krzyczy, gdy wróce z imprezy o 10 rano następnego dnia, zamiast tak jak sie umawiałam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kamila chce ci zrobić obfity cumshot ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
słuchanie metalu to nie do końca to samo co bycie metalem. W UK szkołę możesz skończyć w wieku 16 lat (chociaż albo to mają zmienić, albo już zmienili), ale większość ludzi idzie na dwa/trzy lata do collegeu więc kończą mniej-więcej tak jak w Polsce. Tutaj trochę pomaga to, że na studia dostajesz wysokie kredyty studenckie więc możesz się łatwo utrzymać, zwłaszcza jak jeszcze sobie dorabiasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fani metalu tutaj haha dobre niezle prowo10/10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"nadal czesto mamusia na mnie krzyczy, gdy wróce z imprezy o 10 rano następnego dnia, zamiast tak jak sie umawiałam smutas.gif" o jezus jaka jestem inteligentna i przebojowa!!! o 10 rano do domu wracam! Prawdziwa ze mnie party girl!!! Ktos mnie przebije??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale ja nie napisałam, ze chodzi mi o "metali", tylko fanów metalu, choć bycie fanem metalu pewnie tez nie pokrywa sie weług Ciebie z słuchaniem metalu :P Co to jest dokładnie ten college? co polskiego jest tego odpowiednikiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
odpowiednik polskiego liceum/technikum (w zależności od tego co chcesz robić).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli to taka szkoła średnia? ja zawsze oglądając filmy o amerykańskiej mlodziezy w college`ach myślałam że to odpowiednik studiów licencjackich. :P To u was też jest normą że na studia idzie sie w wieku 19 lat a kończy w wieku 24(magisterskie)? Na czym polegają te kredyty studenckie? To prawda że u was zawsze i wszędzie są mundurki szkolne i nie można wyrazać swojej subkultury, np. metalowej w szkole?(to pytanie dlatego, bo za bardzo odchodzimy od tematyki tematu) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ok, po kolei: -W stanach college to często uniwerek (chyba), w Anglii to szkoła średnia. -Studia "podstawowe" trwają trzy lata, więc jak zaczniesz mając 18/19 (zalezy z którego miesiąca jesteś) to kończysz mając 21/22, masa osób dalej nie idzie bo te studia są warte "trochę" więcej niż licencjat w Polsce -Magisterka trwa rok, jeżeli studiujesz "full time". -Mundurki są tylko do końca secondary school, w college'u już ich nie ma. I tak, nie można się za bardzo malować itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyli faktycznie podobnie jak u nas, troche inaczej sobie to wyobrażałam :P Dodam ze na polskich uczelniach zdarzają sie studenci z Ukrainy, którzy ida na studia mając 17 lat...Miałam jakieś dziwne wyobrażenie na temat zagranicy :P A ci co kończą szkołe w wieku 16 lat ida do pracy i żyją jak dorośli? W Polsce tak nie wolno, jest obowiązek nauki do 18 rż. A ty kiedy sie usamodzielniłas od rodziców i jak, bo ja sie obawiam, ze do końca studiów nie mam co na to liczyć :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"A ja sie jaram tym zespołem od jakiegos czasu, Voidhanger, zespół kolesi z Infernal War" Voidhangera trudno nie znać interesując się polskim undergroundem.:classic_cool: "(...)są mundurki szkolne" Gdy ja zaczynałem edukację, obowiązywała skala ocen 2-5 i nosiło się takie okropne granatowe fartuszki z tarczą na ramieniu, na której był numer szkoły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mnie chyba wtedy nie było w planach nawet...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wy tu gadu gadu, a tymczasem ja stoczyłam kolejna forumową wojne z Boskim Barrym znanym tez jako Man of the Moon, który wmawiał mi rzeczy następujące: 1.Metal to "młodzieńcza niesłuchalna muzyka, z której sie wyrasta", i że "za 5 lat sie o tym przekonam", a to dlatego, że "ma kolege co ma 27 lat i kiedyś był metalem, ale z tego wyrósł" :D :classic_cool: 2.Nie mam znajomych, ani żadnych znajomych metali, bo gdybym miala, to by mnie zgwałcili po pijaku, bo on zna to środowisko, bo "ma kolege co ma 27 lat i wie jak sie zachowują metale, bo poznał jego i jego kolegów" Dyskutując na kafeterii można dostać raka mózgu. "Voidhangera trudno nie znać interesując się polskim undergroundem" tylko ile osób sie nim interesuje, wbrew pozorom, nad czym ubolewam, tylko niewielki procent fanów metalu. Być nerdem wśród nerdów :P "Gdy ja zaczynałem edukację, obowiązywała skala ocen 2-5 i nosiło się takie okropne granatowe fartuszki z tarczą na ramieniu, na której był numer szkoły" ja na studiach teraz tez mam identyczną skale ocen, a mundurki dzięki ministrowi Giertychowi miałam, ale symboliczne :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha i dodam jeszcze, że gdy podalam mu link do tego tematu, to powiedział, że nie wierzy że jestescie z roczników, które podajecie, bo macie pomaranczowe nicki, więc jesteście niewiarygodni :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja ogółem metalu nie słucham często, ale uwielbiam KATA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sorry, nie będę się logowała specjalnie dla tego "pana". No, ale moja mama się ucieszy, że przynajmniej gust muzyczny ma nastolatki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×