Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kasiaszatanistka1994

Spis powszechny fanów metalu na kafeterii!

Polecane posty

Gość gość
lubię tego typu utwory więc jak najbardziej mi się podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wcześniejszą płytę "Fight For The Rock" nagrywali na potrzeby wytwórni, ale okazała się klapą. W sumie dobrze, bo nie tylko fani, ale nawet i sami muzycy jej nie lubią i nazywają ją "Fight For The Nightmare". Z kolei "Hall Of The Mountain King", okazał się sukcesem komercyjnym i jak dla mnie, to ich najlepszy album. Niestety 17.10.1993, gitarzysta zginął w wypadku samochodowym, spowodowanym przez pijanego kierowcę, a jego żona, która wypadek przeżyła, zmarła 10.01.2005.:( Jak Cię interesuje, to poniżej wklejam pełny album "Hall Of The Mountain King". https://www.youtube.com/watch?v=mKNIHaBCkcw Moje najbardziej ulubione kawałki, to 2, 6 i 8.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
spierdzialam sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziękuję, na pewno przesłucham. Zawsze jest mi smutno kiedy jakaś muzyka mi się podoba, a wiem, że nigdy nie zobaczę jej wykonanej na żywo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Savatage co prawda rozpadli się w 2002, ale reaktywowali się w sierpniu 2014 i mają zagrać w przyszłym roku na Wacken.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moorland, jakby Cię interesowało, to Savatage od 1989 zaczęli grać bardziej melodyjnie i na wydanym po "Hall Of The Mountain King", albumie "Gutter Ballet", pojawił się fortepian i więcej utworów balladowych. Ja osobiście najbardziej lubię to, co bracia Oliva (jak już wspomniałem, jeden z braci zginął w wypadku samochodowym, spowodowanym przez pijanego kierowcę) nagrali w latach 1983-1987 (za wyjątkiem wydanego w 1986 "Fight For The Rock"), ale Tobie powinny się spodobać. Warto dodać, że na rysunku znajdującym się na okładce ostatniego albumu z udziałem tragicznie zmarłego Crissa Olivy, jest jego żona, która niestety też nie żyje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chwilowo jestem w szoku...kilka lat próbowałam namówić chłopaka do przesłuchania Imaginaerum Nightwisha....teraz sam przesłuchał i podoba mu się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
puk puk, jest tu ktoś? Mam ochotę pochwalić się zakupem ubraniowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szymek ogoniasty
jest! mów!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Udało mi się upolować "skórzane" spodnie które dobrze leżą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Imię: Aga Rocznik: 1995 Od jak dawna słuchasz metalu? Od ponad 7 lat Gdzie mieszkasz? Stolica Jaki jest twój ulubiony zespół? Nie mam jednego ulubionego Które gatunki metalu lubisz najbardziej? symphonic black, melodic death, gothic, progressive, thrash, heavy, black Jak często chodzisz na koncerty? Średnio raz na miesiąc-dwa Najlepszy koncert życia? Iron Maiden w Warszawie w '11 i w Poznaniu w '14 Potrafisz grać na jakims instrumencie? Uczę się Ubierasz sie jak "metal"? Często, ale z reguły bardziej gotycko Słuchasz muzyki na komputerze czy na czymś lepszym? z reguły na komputerze, ale zdarza mi się słuchać płyt i winyli Kupujesz płyty, czy ściągasz mp3 z internetu? ściągam, jak w końcu znajdę sobie pracę to będę kupować Czego słuchasz oprócz metalu? W zasadzie wszystkiego, głównie elektroniki, popu, gotyku, rocka, punka, poważnej, filmowej, rapu itp itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Imię: Nancy Rocznik: młoda jeszcze jestem Od jak dawna słuchasz metalu? nie pamiętam już :) Gdzie mieszkasz? Poznań Jaki jest twój ulubiony zespół? Tego jest mnóstwo. Gatunki mogę wymienić heavy, glam/hair, thrash Jak często chodzisz na koncerty? Bardzo często Najlepszy koncert życia? Sporo tego: Kiss w Pradze, Bon Jovi w Gdańsku, Manowar w Katowicach, Alice Cooper w Brnie, Iron Maiden w Łodzi, Twisted Sister w Vizovicach to takie najlepsze z najlepszych Potrafisz grać na jakims instrumencie? Nie Ubierasz sie jak "metal"? Na pewno nie chodzę ubrana jak ''kucpanna'..(żadnych glanów) to w ogóle nie jest kobiece, wolę przyp******lić metalem z lat 80.., gla,heavy, hard&heavy albo na kowbojkę :3 Słuchasz muzyki na komputerze czy na czymś lepszym? Na wszystkim Kupujesz płyty, czy ściągasz mp3 z internetu? Jedno i drugie :D nie ma się co oszukiwać Czego słuchasz oprócz metalu? Glam rock, country, southern, rap jak dobry wejdzie to też, 80s pop, w sumie większość z 80s :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
glam*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" Na pewno nie chodzę ubrana jak ''kucpanna'..(żadnych glanów) to w ogóle nie jest kobiece, wolę przyp******lić metalem z lat 80.., gla,heavy, hard&heavy albo na kowbojkę :3" Kretyńskie, gimbusiarskie okreslenie "kucpanna" i obraźliwie. Ja noszę glany i nie wiem czemu niektórzy mają z tym problem 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie pokłóciłam sie z jakąs laska na forum która uważa, że Children of Bodom to lepszy zespół od Slayera, a Slayer powinien "już dawno ze sceny zejść", bo "skończyła mu sie wena" :D co sądzicie o tej opinii, bo dla mnie jest dosyć orginalna, zwłaszcza że nie wiem, kiedy niby Slayerowi ta wena sie skończyła, skoro ostatnia płyta "World Painted Blood" była swietna a i nowa płyta nieźle sie zapowiada :) http://f.kafeteria.pl/temat/dyskusja-ogolna-f_1/slucham-metalu-i-jestem-z-tego-dumna-p_6127280 tu link do kłótni :) niestety uciekła gdy poprosiłam o konkrety i sensowne argumenty :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kasiaszatanistka1994 psychopatko! Jak można słuchać metalu? Posłuchaj sobie czegoś bardziej wartościowego, a może otworzą ci się oczy i uszy! https://www.youtube.com/watch?v=sC0cvwnG0Ik Być może kiedyś ktoś wreszcie rozdziewiczy twoją ciasną cipcię ale żeby to się stało musisz przestać słuchać metalu bo inaczej nici z tego 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
siedzi tu ktoś jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×