Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Czarna2608

Starania o dziecko in vitro 2015

Polecane posty

Gość anula124
Wzielo mnie przeziebienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anula124
Moge brac jakies leki np apap czy polopieryna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izzkagwiazda12
Anula kup sobie syrop prenalen jest on dla kobiet w ciąży i są jeszcze krople do nosa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anula124
Ewcia - czosnek i miod narazie nie pomaga,praktycznie caly czas pije goraca herbate z cytryna i miodem Iza - dzieki za podpowiedz juz wyslalam meza do apteki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny czy moglybyscie sprawdzic czy wasze kapsulki z omega 3 sa roslinne czy z ryb??? Slyszalam ze z ryb nie wolno przez ta wit.A z watroby ale nie moge znalrzc preparatu z roslin np. Z lnu bo zawsze jest dodatek jakichs witamin a ja witaminy mam juz w Femibion1.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość MM
Dzisiaj 6 dzien Gonalu , przed poludniem wizyta zobaczymy co dalej , podejrzewam ze jeszcze dostane jakies leki pewnie w pon jeszzce 1 wizyta i w plowie przyszlego tyg punkcja ,ale zobaczymy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anula124
Jak myslicie kiedy moge zrobic test w poniedzialek byl transfer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 pecherzykow.... nie wiem czy to duzo czy nie. Nie pamietam ile mialam przy poprzedniej stymulacji. Anula we wtorek bete juz bym zrobila ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewciaewcia
Anula tak we wtorek spokojnie. Dziewczynki jakie witaminy sobie kupic dla kobiet starających się. Do tej pory tylko folik a chce cos wiecej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anulka2015
Mi lekarz powiedział żebym betę zrobiła dopiero 11 dni po transferze. Ale wiem że dziewczyny robiły na 9 dzień po i też wyszła ciąża. Wszystko zależy ile dniowy zarodek był transferowany. Trzymam kciuki żeby się udało ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anula124
Mysle ze moze we wtorek zrobie sikanca a w srode pojde na bete. Zarodek byl dwu dniowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anula124
Ewcia ja biore femibion natal 1 i witamine vitrum D3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny ja juz rozumiem czemu kaza czekac z testem... 8 czy 9 dnia moze byc beta na plus czyli ciaza ale narzdzo czesto jeszcze nastepuje wczesne poronienie i zarodek obumiera. wiec sie ciezzymy i zaraz rozczarowanie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćEwa
Gość mm jaka dawkę stosujesz tych zastrzyków. ? 10 pęcherzyków to dużo bardzo piękna stymulacjia . Ja zaczynam Stymulacjie w środę dziś biorę ostatnia tabletkę antykoncepcji . Fostipur 225 + monopur 75 2 zastrzyki dziennie przez 5 dni i kontrola. Mam endometrioze we wrześniu miałam operacjie i już mam nowy torbiel. ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gośćEwa brałam Gonal F przez 6 dni dawke 150j no i do tego Acard , Encorton i witaminki :) Od wczoraj biore 1x1 Cetrotide i od dzisiaj 2x1 Fostimon. Jutro mam kolejne usg i pewnie w srode bedzie punkcja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćEwa
Dziękuję gość mm to widzę za ja mam dawkę jak dla konia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny wasze dawki sa male ja to mam konska dawke GONAL F 450j niezle nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćEwa
Gość 450 to faktycznie wygralas .! A jak stymulacjia przy takiej dawce. ? Jak samopoczucie. ? Ja po 5 zastrzykach fostipur 225 i 5 zastrzykach menopour 75 kontrol zobaczymy czy zwiększy czy zmniejszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość MM
Punkcja w pt ;) a myslalam ze jednak moze w srode. No nic czekamy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćEwa
Gość na 1 Stymulacjie do in vitro dostałaś taka dawkę. ? ? Jak samopoczucie po tak dużej burzy hormonów . Rzeczywiście konska dawka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jest moja druga stymulacja przy pierwszej mialam 300j i czulam sie super a teraz narazie jest super ale to dopiero 2 dzien wiec zobaczymy co bedzie dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćEwa
Gość a przy 300 jaki miałaś rezultat stymulacji . To jest moja 1 stymulacjia do in vitro . Ciesze się ze miewasz się super oby tak dalej . Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość anula
Przy 300j pobrali mi 8 pecherzykow z czego 5 nadawalo sie do zaplodnienia.A jak ty Ewa przechodzisz stymulacje i kiedy masz punkcje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćEwa
Miałam 2 Stymulacjie do inseminacji fostipur 75 byłam strasznie płaczliwa i nerwowa .Jutro robie 1 zastrzyk fostipur 225 + menopour 75 punkcja ok 28 lutego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gośćEwa więc będziemy na podobnym etapie - okola tygodnia roznicy miedzy zabiegami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćEwa
Gość mm więcej jak tydzień bo ja transfer spodziewam się ok 3 marca . Ty pierwsza dasz dobre wieści

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ano to tak bo ja bede miala pewnie poniedzialek lub sroda ;) No czy dobre okaze sie juz to moja 2 procedura a 3 podejscie wiec podchodze ze sporym dystansem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anula124
Dziewczyny dzis mialam zrobic sobie sikanca ale nie odwazylam sie chyba poczekam i zrobie dopiero bete w poniedzialek nie chce sie nastawiac ale mam wrazenie ze zobacze jedna kreseczke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×