Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Czarna2608

Starania o dziecko in vitro 2015

Polecane posty

Gość gość
Izagwiazda, bardzo dziekuje raz jeszcze za info. To Ty rzeczywiscie miala wysokie amh...podobno lepiej wyzsze niz male;) A czym u ciebie objawiala sie ta lekka hiperstymulacja? Czy przez to mialas przelozony transfer? ?bylas mocno stymulowana? Dlugi czy krotki protokol?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GoscMarta Ja tez lecze sie e Niemczech juz od lat i jest jak piszesz ze 3 stymulacje sa dofinansowane przez kase chorych ale w polowie a nie za darmo. Kasa 50% i my 50% za leczenie i za leki tak samo. Jesli mialas za darmo to zdradz mi prosze gdzie i w jakiej kasie bo naprawde nie slyszalam w calych Niemczech zeby bylo za darmo. Ja tez przed kazdym crio estradiol i przed transferem zaczynalam progesteron..ale w koncu wymusilsm badania: Histeroskopia,badania przeciwcial antyfosfolipidowych i innych itd...po pierwszej histeroskopii od razu zaszlam i mam synka. Druga pokazala ze mam wrodzona przegrode w macicy i mi ja usuneli. A badania przeciwcial pokazaly ze musze brac leki przeciwzakrzepowe....wlasnie jestem dwa dni po punkcji i w poniedzislek transfer. Od wczoraj biore progesteron i zastrzyki przeciwzskrzepowe.... Radze ci porob dodatkowe badania i dopiero podejdz do crio...oni nie sa chetni zeby robic ale jak sama powiesz co chcesz i przycisniesz to zrobia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćEwa
Gość mnie lekarz powiedziała i takie normy mam przy wynikach ze amh od 1 do 3 są idealne do 6 dobre a powyżej 10 kobiecie ciężko naturalnie zajść w ciąże bo pradukuje dużo jajeczek niedojrzałych . Duże ahm jest jednak zdecydowanie lepsze niż małe poniżej 0.5 .Przy wysokim amh łatwo o hiperstymulacjie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dolusia
Czesc dziewczyny. ja ciagle w szpitalu. hcg spadlo do 270 i czekam na powtorzenie w niedziele. mam nadzieje ze spadnir i wyjde wkoncu. Niby 5 dni a zwariowac mozna. w dodatku lezy ze mna dziewczyna ktora jest w trakcie poronienia i wszytsko.przezywam .... ja juz chce zapomniec i myslec o kolejnym podejsciu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMarta
Zosia2574 my z mezem nalezymy do kasy IKK classic. I mamy 100% refundacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma w de kasy ktora finansuje 100%. Twoja kasa pokryla wam 50% i dodatkowo dostaliscie 500€ bo oboje jestescie tam ubezpieczeni. Ale to nie jest za darmo przeciez. Wiec nie wiem po co piszesz nieprawde.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMarta
A wiec zosia2574 ja umowe podpisalam w 2015r i ona jest wazna przez rok. I ja sie jeszcze zalapalam na 100% refundacji z czego sie bardzo ciesze bo od stycznia tego roku jest tak jak napisalas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goscmarta Nie po to tu jestesmy zeby sie spierac ale naprawde piszesz glupoty. Za dlugo jestem w Niemczech i za dobrze w tym temacie. Napusze ci tylko jeszcze ze to bardzo nieladnie wprowadzac inne dziewczyny w blad bo jeszcze ktoras by w to uwierzyla.OBOJETNIE KIEDY PODPISALAS UMOWE TO JEST NIEMOZLIWE. Koniec tematu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goscmarta Oczywiscie znam niemiecki i sama ci wyslalam powyzej pierwszy lepszy link ze strony twojej kasy.. To co ty mi wyslalas rzeczywiscie mowi o tym ze zdecydowali sie pokryc calosc pod pewnymi warunkami (Eigenanteil nachträglich erstattet)..trzeba bylo samemu zaplacic swoje 50% a oni potem zwrocili... ale wyglada ze to byla jakas ich "promocja" przez krotki czas. Jesli udalo wam sie skorzystac na te trzy proby to mieliscie szczescie bo tak jak napisalam gesetzlich czyli ustawowo w calych Niemczech wszystkie kasy placa 50% plus ewentualnie po 250€ na oboje wspolmalzonkow jesli sa w tej samej kasie... Chodzilo mi wiec o to ze ktos mogl zrozumiec z twojej wypowiedzi ze w de jest za darmo a to nie prawda. A promocje sa zawsze wszedzie jakies. Jest duzo dziewczyn ktore szukaja za granica gdzie bedzie taniej i nie powinnysmy ich wprowadzac w blad. Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewciaewcia
GoscMarta u mnie tez niby jest wszystko w pozadku i ze mna i z mezem. Narazie kupoe witaminki i odpoczne od tego wszystkiego moze psychika cos tu przeszkadza sama juz nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izzkagwiazda12
Mnie tylko bolały jajniki ale na usg były za duże wiec przełożyli mi transfer i miałam podany w następnym cyklu. A stymulowanie byłam pomału od bardzo małych dawek i szłam krótkim protokołem. Pobrano mi 13 komórek z czego zapłodnily się 4. A teraz mam córeczkę i żadnych mrozaczkow juz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMarta
zosia2574 znalazlam super strone na ktorej mozesz porownac rozne kasy chorych w de ktore przejmuja 100% kosztow in vitro. I w sumie sama nie wiedzialam ze az tyle kas to finansuje. Poprostu lekarka doradzila mi abym przeszla z mezem na kase ikk classic. Ja rowniez dostalam z tej kasy 100% zwrotu kosztow inseminacji. Przeczytaj bo kase zawsze mozna zmienic na inna. http://www.krankenkasseninfo.de/krankenkassen/test/schwangerschaft/erw.-anspruch-kuenstliche-befruchtung-10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość MM
Od jutra zaczynam stymulacje Gonalem ;) a w sobote usg ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMarta
GoscMM to super! Ja teraz czekam na okres i juz 3 dzien bardzo brzuch mnie boli. Az sie boje pomyslec co bedzie w pierwszym dniu okresu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wlasnie najgorzej z tego wszystkiego chyba wspominam okres po nieudanym transferze jest duzo bardziej bolesny niz zwykle. Za to w tym cyklu @ mialam taki ze nie wiedzialam kiedy sie zaczal i tak naprawde w ktorym dniu nigdy tak nie mialam. Wystarczyla tylko wkladka bo taka byla ilosc.. i na niej jakby brazowo jasne uplawy co zabardzo na okres nie wygladalo i tak 2 dni :( nie wiem czy to przez duphaston tak skapo i inaczej czy co to teraz bylo ?! :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zosia2574
Goscmarta Dzieki i pozdraeiam. Goscmm Powodzenia w stymulacji....ale tak mi przyszlo do glowy czy ty na pewno nie jestes w ciazy jesli@ taka skapa byla.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćEwa
Jutro kurs robienia zastrzyków w piątek ginekolog który powie od kiedy zacząć ...... I jak v wszystko pójdzie dobrze ba początku marca 1 podejście do in vitro podanie 2 zarodków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anula124
Hej dziewczyny. Jestem tu nowa i mam pare pytan. W sobote mialam punkcje i udalo sie pobrac tylko 4 komorki w tym tego samego dnia 3 nie przyjely sie. Dzis mialam transfer tej jednej co zostalo. Wczepiono mi zarodek 3B czy uwazacie ze to dobry zarodek bo nie znam sie na tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anula124
Cos mi pokazuje moich postow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izzkagwiazda12
Aula powiem Ci mój przypadek. 2 razy transfer podane zarodki klasy A nieudane. 3 transfer klasy C. I mam córeczkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zosia powiem Ci tez przeszlo mi to przez mysl,ale po pierwsze wydaje mi sie to niemozliwe ;) a po za tym w poniedzialek bylam u lekarza robil usg (ogladal jajniki) i nic nie widzial wiec chyba nieee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GoscMm Rozumiem ale na wszelki wypadek zrob test zanim zaczniesz brac leki..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anula Ja mialam crio z 2b i 4b i oba sie zagniezdzily...potem jednego stracilam a drugi to moj sliczny synek:) powodzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anula124
Dziewczyny dzieki za odp. Dalysie mi troche nadzieji. To jest moje pierwsze podejscie. A ile czasu bolal was brzuch po punkcji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evitaz
Anula po punkcji mnie bolał brzuch dwa dni. Trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anula Dzis jestem 8dzien po punkcji i brzuch pobolewa ..najgorzej jak przy siusianiu albo kichnieciu albo przewracaniu w nocy z boku na bok sa mocne klujace bole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anula124
Dzieki dziewczyny. Dzis jest juz duzo lepiej nawet nie mam takiego spuchnietego brzucha,wiec mysle ze i zastrzyk bedzie mniej bolesny. Teraz tylko czekac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×