Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Czarna2608

Starania o dziecko in vitro 2015

Polecane posty

Gość gośćEwa
Niestety ciąża pozamaciczna po in vitro jest możliwa i jest to skutek uboczny tej metody który występuje znacznie częściej niż przy naturalnych ciążach. Trzymajcie się dziewczyny Ja w piątek 12 lutego odstawiam antykoncepcjie i zaczynam zastrzyki do stymulacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMarta
ewciaewcia no szkoda. Boze co my jeszcze musimy przejsc aby spelnilo sie nasze najwieksze marzenie. Mnie dzisiaj na dole brzuch pobolewa. Jakies klucia mam az raz podskoczylam. Az boje sie pomyslec co bedzie w piatek. Ale sie nie poddam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dolusia
ja wyladowalam w szpitalu. widzicie jaka irlonia losu. .. beta u mnie ponad 540. i ciaza pozamaciczna. modle sie zeby wkoncu sama spadała. juz nawet nie placze. bo co zrobic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dolusia trzymam za Ciebie mocno kciuki zeby ciaza sie "wchłonęła" jesli tak to mozna nazwać i beta spadała bo ogólnie to cały czas widzę rosnie ale z drugiej strony nie jakos szybko wiec moze to dobry znak. Ewcia strasznie mi smutno ze tak sie stało to jest mega niesprawiedliwe:( ja przeszłam 3 inseminacje i w sumie 5 stymulacji i wiem jak to było miesiąc w miesiąc czekając na okres:( juz nie mowię o staraniu sie o dziecko to jest takie przykre ze nam sie to przytrafia:( ja jednak sie modlę zeby Ci sie udało tym razem naturalnie moze jak sie odpuści to sie uda kto wie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćEwa
Dolusia trzymaj się . Ewcia przykro mi .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMarta
Dolusia trzymaj sie i duzo zdrowka Ci zycze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izzkagwiazda12
Mama ola proszę napisz mi ile wyniosło cie in vitro. My czekamy jeszcze chwile i mamy zamiar podchodzić juz prywatnie. I chce się zorientować mniej więcej ile to wyniesie. Na ile się przygotować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewcia, przykro mi. Trzymaj się Kochana :* Dolusia wiem co przeżywasz, sama jestem po dwóch ciążach poza macicznych Izka tak mniej więcej in vitro wyniosło nas razem z dojazdami ok 15tysięcy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dolusia
U mnie czekanie na spadek hcg. nas tez wynioslo inv okolo 15 tys. w tym 2 podejscia jedna stymulacja. no i mrozaczki czekaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja juz nie wiem co jest ze mna nie tak. Mam juz syna ma 13 lat i nie bylo problemu co sie moglo stac ze nawet in vitro nic nie daje. Juz sama nie wiem chyba zeobimy jeszcze kardiotypy moze cos w genach sie porobilo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewciaewcia Badalas sobie przeciwciala antyfosfolipidowe? Jesli nie to zrob komplet. Ja ich kiedys tez nie mialam a teraz mam i musze brac leki przeciwzakrzepowe bo tworza sie mikroskrzepy i ciazy nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zosia ale brałam zastrzyki frexaparine na zakrzepy zapobiegawczo. Badan nie robilam chyba przejde sie do rodzinnej czy ona moze mi czesc badan przepisac na nfz. Robila ktoras czy tylko prywatnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pik89
Hej dziewczyny! Otrzymałam wyniki większości badań genetycznych ( jeszcze na dwa trzeba czekać ). Wszystko jest ok. Wychodzi na to, że w marcu podejdziemy do 2 próby, a ja zamiast się cieszyć jestem zmęczona, zrezygnowana i wystraszona. Trzymam się na jednej nitce, żeby z tego nie rezygnować. Lekarka przepisała mi już trzy leki, żeby mnie przygotować i w cholerę suplementów. Ja nie wiem czy to jest normalne, ale samych suplementów zapisała na kwotę 560 zł. A jak się zapytałam, czy ona na poważnie, to tylko z uśmiechem powiedziała, że mnie odmłodzimy (mam niecałe 27 lat). Tyle za witaminy? A gdzie reszta? No i poróżniłam się z mężem o to wszystko. Mam naprawdę serdecznie dość. I jak tu podejść do in vitro? Załamka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izzkagwiazda12
Ja nie brałam żadnych witamin i tez mam 27 lat. A jakie masz amh? I nie poddawaj się nam też wyszlo za 3 razem a teraz to dzieciątko leży tutaj i patrzy mi w tel:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pik89
Izzka bardzo dziękuję za odpowiedź. AMH mam 2,4. Ja w ogóle nie znam osób, które by brały tyle leków co ja i nie wiem dlaczego tak jest. Ale o ile potrafię zrozumieć hormony sterydy itd., to te witaminy to jakiś koszmar. I tak co miesiąc? Jak pojadę po wyniki reszty badań, to porozmawiam z nią, nie bardzo jest kontaktowa, ale ma dobre opinie. Tyle, że puści mnie z torbami!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćEwa
Mnie oprócz kwasu foliowego nie kazała brać nic Przepisala 10 zastrzyków 75 mg 10 zastrzyków 150 mg to na Stymulacjie będzie dawać różne dawki zależy od mojej reakcji do tego 5 zastrzyków już po transferze a i 1 na owukacjie pęknięcie .i tyle . Wydaje mi się że to lekkie naciąganie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćEwa
Amh mam 1.2 teraz po operacji wycięcia jajowodu i torbieli przed operacjia amh 6 . Mam 32 lata i 2 nieudane inseminacjie za sobą tymi samymi lekami w małych dawkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izzkagwiazda12
Ja nie brałam żadnych witamin i tez mam 27 lat. A jakie masz amh? I nie poddawaj się nam też wyszlo za 3 razem a teraz to dzieciątko leży tutaj i patrzy mi w tel:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izzkagwiazda12
Pik 89. Jeśli mogę ci coś doradzić to pij sobie lampkę czerwonego wina dziennie to b.dobrze wpływa na endometrium a potransferze jedz ananasa . Ja trochę w to nie wierzyłam ale zastosowała właśnie przed 3 transferem tym udanym. Warto spróbować nic nie ryzykujesz. Trzymam kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMarta
I tak jak sie spodziewala. W ciazy nie jestem :-( Drugi nieudany transfer. Teraz czekam na okres i przygotowania do kolejnego transferu. Totalna masakra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość W
Dzieki dziewczyny za slowa otuchy .Kamien spadl mi z serca ze nie tylko moj organizm tak reaguje;)Powodzenia wszystkim staraczkom,jeszcze troche i znow ja zagoszcze na forum,mam nadzieje,ze tym razem z pozytywnymi informacjami;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GoscMarta trzymaj aie masz jeszcze chociaz sniezynki. U mnie w klinice juz koniec brak finansow nie bede miala nastepnej punkcji. Nienawidze PISu odebrali mi szanse na cud.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny, moje amh to prawie 8. O czym moze swiadczyc tak wysoki wyńik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izzkagwiazda12
O dobrej rezerwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Izagwiazdka, dzieki za odp. Mam nadzieje, ze tak jest, jak piszesz;) ufff bo juz sie naczytalam o pcos etc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izzkagwiazda12
Właśnie patrzyłam w swoich papierach i ja miałam wynik 20 i mója doktorka mówiła ze jest ok tylko trzeba uważać żeby nie przestymulowac a i tak miałam lekko hipersymulacje i musiałam czekać miesiąc na transfer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMarta
ewciaewcia ja mieszkam w Niemczech i tutaj 3 stymulacje sa za darmo. Ja jestem po jednej punkcji i jeszcze po 2 nieudanych transferach zostalo mi 6 embryo. Tylko kazde rozmrozenie i transfer kosztuja mnie 600e. Stymulacja jest najdrozsza i to finansuje kasa chorych. Tak sobie mysle czy klinika mnie nie bedzie troche naciagac na koszty poprzez nieudane transfery gdyz ja jestem kompletnie zdrowa a jednak sie nie udaje. Teraz rowniez przed transferem mam tylko przyjmowac estradiol 2mg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×