Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Czarna2608

Starania o dziecko in vitro 2015

Polecane posty

Gość izzka2015gwiazda12
Mania u mnie 7 dzien po transferze i nie czuje kompletnie nic. tez sie doluje, ze nic z tego nie bedzie. piersi mnie wogole nie bolaly jajniki troche.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiaczek32
Mania02 u mnie chyba tez I tym razem nic z tego nie bedzie tak bardzo chcialam wierzyc ze sie uda ale powoli zaczynam chyba tracic nadzieje :-( U mnie tez jedynie co mi dolega to bolesne skurcze jajnikow I to wszystko :-(Buziaki dla Ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mania 02
Widzę, że nie tylko ja w takim pesymistycznym nastroju. Nawet dziś sobie popłakałam troszkę :-) No nic dziewczyny damy radę. Może zdarzy się jakiś cud? Trzymam mocno za Was kciuki. Buziaki :-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiaczek32
Dziewczyny ja jestem 8 dzien po transferze I dzisaj mam tak potworny bol kręgoslupa na odcinku lendźwiowym I jajnikow to jest nie do wytrzymania Prosze czy ktoras z was ma lub miala tez takie bolesci ?Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mania 02
Cześć dziewczyny. No ja niestety tak jak myślałam dziś dostałam okresu. Idealnie jak co miesiąc w 26 dniu cyklu, a w 9 dniu po transferze. Nawet nie miałam okazji testować i nie będę miała czym się pochwalić :( Ale za Was bardzo mocno trzymam kciuki, żeby chociaż Wam się udało spełnić Wasze marzenie :* Tego z całego serca Wam życzę. Całuję mocno :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiaczek32
Mania02 jestes pewna tego ze tym razem sie nie udalo? Ja czytalam ze do 3 dni moze wystapic krwawienie.Ja za to mam straszne bolesci I sie okazalo ze mam 2 torbiele na lewym jajniku I nawet mi tego wczesniej nie powiedzieli w klinice dopiero dzisiaj jak zadzwonilam.Ciezko jest wytrwac psychicznie ta cala procedure zaplodnienia a jeszcze gorzej tą niepewnosc. :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mania 02
Gosiaczek biedactwo :-( Strasznie Ci współczuję tych bóli i mocno trzymam kciuki za Ciebie :-* Ja bóle mam typowo @ i jeszcze nie krwawie czystą krwią, tylko takie upławy brązowe, różowe. Tak zawsze mi się okres zaczyna. Piersi przestają boleć i zaczynam plamic. Tak jak co miesiąc. Biorę dalej Lutinus i myślę, że on mi tylko zatrzymuje normalne krwawienie, no ale biorę. Też czytałam o możliwości krwawien po tramsferze, ale ja myślę , że u mnie nic z tego nie będzie :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mania 02
Niestety u mnie okres rozkrecił się dziś na dobre. Pewnie za 3 m-ce spróbuję jeszcze raz. I znowu te okropne zastrzyki. Eh.. :-( Ale Wam dziewczyny musi się udać. Trzymam mocno kciuki i będę śledziła Wasze wpisy. Buziaki :-* Powodzenia :-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izzka2015gwiazda12
dziewczyny niestety moja beta 0,23 jesttem załamana. 2 transfer nieudany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izzka2015gwiazda12
Mania 02 a czemu dopiero za 2 m-ce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izzka2015gwiazda12
za 3 m-ce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
In vitro jest skuteczne ale trzeba samozaparcia i kasy. Znajomi dorobili się tak 3 dzieci. Wszystko in vitro. Za 7 próbą, za 4 próbą i za 5 próbą. Wszytko prywatnie, więc policzcie ile poszło im na to kasy. Dzieci zdrowe, najstarsze chodzi do szkoły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izzka2015gwiazda12
jak rodzi sie dziecko to kasa i wszystkie nerwy ida w niepamiec. my sie jeszcze staramy 2 proba sie nie powiodla. ale na kasie nam nie zalezy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mania 02
izzka2015gwiazda12 strasznie mi przykro, że się nie udało. Nie mam żadnych mrozaczków i czytałam, że trzeba odczekać co najmniej 2 cykle, żeby znowu zacząć stymulację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izzka2015gwiazda12
aha. ja mam jeszcze 2 mrozaczki, ale ponoc słabe. zobaczymy jak to bedzie. narazie musie wypłakac to podejscie. pozdrawiam i trzymam kciuki za Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mania 02
izzka2015gwiazda12 nie płacz Kochana :* Chociaż ja sobie też popłakałam. Może czasami to nawet lepiej. Odzywaj się na forum. Może ja też niebawem się odezwę z jakimiś dobrymi newsami. Fajnie, że masz mrozaczki :) Czasami te słabe dają wielką nadzieję. Czego z całego serca Ci życzę. Ja miałam podany najwyższej klasy i nic z tego nie wyszło :-/ A co u Ciebie gosiaczek32?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiaczek32
Witam Was moje Kafeteryjne kolezanki :-)Mania02 ja mam juz taki metlik w glowie bo tez nie wiem co z tego bedzie 6 lutego mam na bete .Dzisiaj dopadla mnie straszna melancholia no I sobie poplakalam ale czy mi lżej ?nie chyba nie .Nie mam zadnych objawow oprocz 2 torbieli i bolu plecow :-(nawet piersi mnie nie bolą...Buziaczki dziewczyny I życze Wam zeby sie udalo przy nastepnym razie I bede trzymac za Was mocne kciuki kochane :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mania 02
gosiaczek mam nadzieję, że chociaż Tobie się uda :-* Mocno trzymam kciuki. Ja już jakoś doszłam do siebie po kolejnej porażce. Widocznie tak miało być. Ale ciągle mam nadzieję, że w końcu się uda. Do środy mam zwolnienie, a potem rzucę się w wir pracy i potem spróbuje drugi raz. Max myślę o trzech podejsciach do in vitro, a potem może pomyślę o adopcji? Mam już 32 l i czasami myślę, że może już jestem za stara. Mogłam wcześniej zacząć walkę o dziecko, ale zawsze myślalam, że mam czas. Ale ten czas ucieka, a tu ciągle nic. Eh.. Ale co ma być to będzie. Gosiaczek z niecierpliwością czekam na pozytywne wiadomości od Ciebie. Przytulam mocno :-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izzka2015gwiazda12
Mania nie mysl w ten sposob ze za pozno zaczelas myslec, ja mam 26 lat a widzisz 2 proby juz nie udane. tez teraz mialam podanego najwyzszej klasy. w czwartek juz mam kolejna wizyte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka ja juz po wizycie jesli bedzie wszystko ok to w poniedzialek bedzie transfer. Dzis mam wstrzyknac sobie zastrzyk Ovitrele. A od czwartku mam brac Progestan 100mg . I tu moje pytanie dziewczyny czy ktoras z was to brala??? Moja lekarka z kliniki powiedziala ze mam brac 3 razy dziennie po 2 tabletki do pochwowo a kobieta w aptece mi mowi i tak tez pisze na ulotce ze mam to polykac a nie do pipki. I znow dzwonilam do kliniki i powiedzieli ze do pipki. Czy ktoras z was to brala??? jesli tak to prosze o odp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiaczek32
Mania02 Slonce nie poddawaj sie I walcz do konca ja tez mam32 lata I od 10 lat staram sie o dziecko , robie pod tym wzgledem wszystko co mozliwe.Ja bede probowala do 3 razy a jezeli mi sie nie uda to widocznie tak musi byc I przynajmniej kiedys w przyszlosci z czystym sumieniem powiem sobie ze zrobilam wszystko.Mańka nadzieje trzeba miec do konca, tyle przeszlysmy to I damy rade I wierze ze nam sie uda.Zobacz nasza kafeteryjna kolezanka Izza idzie w zaparte I sie nie poddaje:-)Buziaczki dziewczyny :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiaczek32
Groszek 31 :-) Jak w klinice każa do pochwy to pchaj do pochwy a nie nie do buzi :-)ja tez biore globulki dopochwowe 2 × 2 rano I wieczorem I pamietaj po transferze pij duzo wody niegazowanej od 2 do 3 litrow dziennie bo to jest wskazane :-) buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mania 02
Gosiaczek32 dzięki za dobre słowo :* Ja też będę próbowała jeszcze 2 razy. Do trzech razy sztuka. Ale ja narazie to strasznie mnie zalewa i brzuch boli :-/ Mam nadzieję, że Tobie się uda za pierwszym razem. Czekam z niecierpliwością na dobre wieści od Ciebie :* izzka2015gwiazda12 daj znać po czwartkowej wizycie. Groszek31 czemu dzisiaj masz wziąć zastrzyk Ovitrele, a transfer dopiero w poniedziałek? Ja przy inseminacji Ovitrele miałam podany na ok 36 h przed zabiegiem na pęknięcie pęcherzyków. Przy in vitro też miałam wstrzyknąć o 20.00 we wtorek, a w środę o 8.30 miałam transfer. Ale może co Klinika, to inne zasady. W każdym bądź razie trzymam mocno kciuki za Ciebie. Trzymajcie się dziewczyny :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiaczek32 hahahahahah tak zrobie :) bede ladowac po piczki :) Wiem ze po transferze trzeba duzo pic mowil mi to ostatnio biolog. A oprocz wody na co kazal uwarzac u was? bo mi tylko pic wode i relaks :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mania 02 ja jestem po pierwszej nieudanej probie invitro i teraz podchodze drugi raz na naturalnym cyklu Dr kazala mi wstrzyknac ovitrele zeby byla na 100 % pewna ze jajka penkly i ze jest czysto w srodku. A transfer w poniedzialek. :) Boje sie jak cholera tzn ciesze sie ale boje sie znow rozczarowania :( Jestem dobrej mysli ale strach jest zawsze gdzies z tylu glowy :( Tymbardziej ze juz raz sie nie udalo a mialam podane dwa piekne embriony :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiaczek32
Groszek31 Ty tez badz dobrej mysli :-)po transferze ogranicz picie kawy I czarnej herbaty no I pij duzo wody I po transferze każą prowadzic normalny tryb życia ale oczywiscie nie dzwigac.Jak ma sie udac to sie uda a my juz na to wplywu nie mamy...Ja w piatek biegne na bete wiec zobaczymy chociaz dobrych przeczuc nie mam I zadnych objawow, boje sie tylko rozczarowania po raz kolejny no ale zobaczymy...Groszek bedziemy myslami z Toba zeby sie udalo :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mania 02
Aaaaaa to już czaję :D Dziewczyny trzymam kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izzka2015gwiazda12
czesc dziewczyny. mialam dzisiaj wizyte. nastepna mam 17 lutego i wtedy sie umowimy na transfer.; tym razem bede miala podane dwa zarodki. moje dwa ostatnie mrozaczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mania 02
Izzka2015gwiazda12 oby tym razem się udało. A może szczęście będzie podwójne? :-) Buziaki :-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×