Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Czarna2608

Starania o dziecko in vitro 2015

Polecane posty

Gość gosiaczek32
Witam Was dziewczyny.Mialam dzisiaj bete no I niestety mi sie nie udalo , wynik negatywny :-( Straszne uczucie no co zrobic , odczekam I bede probowac dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mania02
Ojej Gosiaczek32 :( Strasznie mi przykro :( Ja dziś od rana co jakiś czas zerkałam na forum i czekałam na wiadomości od Ciebie. Ehh... Wiem co czujesz :( Trzymaj się Kochana :* Do trzech razy sztuka. Nie poddamy się tak łatwo :) A masz jakieś mrozaczki? Ja w kolejnym cyklu wybieram się do swojego lekarza. Może wcześniej uda się ruszyć ze stymulacją, bo u mnie niestety nic nie udało się zamrozić :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! razem z narzeczonym chcemy podejść do próby in-vitro tylko nie wiemy czy można podjąć próbę przed ślubem czy trzeba być po zawarciu związku małżeńskiego. Chcielibyśmy skorzystać z programu. Chciałabym się dowiedzieć kilku rzeczy: ile trzeba czekać na wizytę, jak długo bierze się tabletki oraz zastrzyki, kiedy i jak przebiegają badania. Pozdrawiam, czekam na odpowiedź :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiaczek32
Mania02 Słońce:-) ja mam jeszcze 3 Mrożaczki w zapasie .Jeszcze bede 2 razy probowac , moze sie uda .Kurcze musi sie nam udac Mańka jestem dobrej mysli I trzeba probowac dalej...Teraz musze pozbyc sie moich 2 torbieli z jajnika..Wydaje mi sie tez nie korekt ze strony kliniki ze zaplodnili mnie wiedzac ze mam 2 torbiele I nie powiedzieli mi o tym, poprostu to zataili , nie wiem czy ma to jakis wplyw na cala terapie jak I transfer ? Ciekawe ktorej z nas sie uda ? Izza z Groszkiem też dajcie znac:-) Buziolki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izzka2015gwiazda12
Mariola 91. nie trzeba byc po slubie wizyta jest praktycznie odrazu. pozniej ustalaja ci przyczyne nieplodnosci. ja mialam robiona droznosc, to moj powod. jesli juz jest decyzja o in vitro, podchodzicie do stymulacji ja 2 tygodnie mialam zastrzyki gonal i gonapeptyl. pozniej umawiacie sie na punkcje. pozniej podadza ci w dobie od nich zalezna. ja mialam mrozone i dopiero w kolejnym cyklu transfer poniewaz mialam hiperstymulacje- nie moze przy tym byc transferu. pozdrawiam i zycze duzejn ilosci malenstw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izzka2015gwiazda12
gosiaczek 32. u mnie torbiele pojawialy sie prawie co cykl. ginekolog podawal leki anty i nic to nie dalo. przy transferze nie mozna miec nic na jajnikach wiec moja pani doktor kazala mi brac siofor 500 wlasnie zeby nie bylo torbieli. i jest caly czas czysto. zapytaj o ten lek swojego lekarza. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izzka2015gwiazda12
mania 02 mam wielka nadzieje, ze tak bedzie mysle ze gdzies ok. 24 lutego bedzie transfer. mam nadzieje. ze ty bedziesz teraz miala mrozaczki w zapasie. bardzo ci tego z calego serca zycze. dzisiaj dostalam rade, zrob wszystko zeby czuc sie z soba dobrze(fryzjer paznokcie solarium) moze głupota ale warto sprobowac. ja zmieniam nastawienie. moze to jest droga do sukcesu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izzka2015gwiazda12 dziękuje Ci bardzo. tzn się mój partner ma stwierdzoną mała *****iwość plemników, ponieważ robił badania wcześniej. Bardzo się denerwuje tego, czy dam rade psychicznie. Ale chcę bardzo spróbować. A czy ktoś slyszał może o klinice w bydgoszczy "genesis"? Buziaki dziewczynki i dziękuję za odpowiedź. A parą które się starają życzę powodzenia !! :* i dużej wytrwałości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izzka2015gwiazda12
mariola 91. czyli juz masz stwierdzona przyczyne. słuchaj czy dasz rade nie mam co do tego watpliwosci, jestes przeciez kobieta.. tym nie masz co sie marwic ja po 1 transferze bylam zalamana 2 dni pozniej pomyslalam co ja robie jeszce tyle prob. 2 nieudany transfer jeszcze gorzej. ale zaraz mysl ze jeszce czekaja na mnie moje sloneczka. a jesli sie nie uda to przeciez jeszcze 2 stymulacje. kochana niczego w zyciu innego nie pragne jak dziecka. i dlatego trzeba myslec ze bedzie dobrze ja wiem ze to trudne ale nic innego nam nie zostalo. bedzie dobrze. i wspieraj partnera ja przed in vitro mialam straszne mysli. przeciez to przezemnie moj maz moze miec przeciez dzieci niech on chociaz bedzie szczesliwy. ale on mi tlumaczyl ze szczescie moze miec tylko ze mna. dacie rade poprostu sie wspierajcie. p**drawiam io trzymam kciuki. a o klinice nie slyszalam ja lecze sie w rzeszowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiaczek 32 bardzo Ci wspolczuje :( znam ten bol :( ale trzeba wierzyc ze nastepnym razem sie uda chociaz to trudne ale trzeba byc dobrej mysli przeciez w koncu sie uda :) Ja mam transfer w poniedzialek o 16.00 mam nadzieje ze moje mrozaczki przetrwaja rozmrazanie mam 3 a maja podac mi dwa tak jak ostatnio :) Trzymajcie sie kochane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izzka2015gwiazda12
groszek 31 daj znac jak poszlo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka :) miałam wczoraj transfer miałam 3mrozaczki i 3 mi podali jeden bardzo dobry drugi sredni trzeci słaby. Leze teraz w domu nic nie robie tylko do kibelka coś zjeść i Odpoczywam. Nie mam żadnych objawów nic mnie nie boli. Nie wiem czy się udało :( krew robię we wtorek i w środę będę wiedzieć. Nie moge się doczekać bardzo się boje ze znow się nie udało :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izzka2015gwiazda12
najwazniejsze nie mysl o tym. mysl pozytywnie to polowa sukcesu. objawow narazie nie mozesz miec zadnych. teraz to sie wszystko dzieje w tobie. o tym mysl. i dawaj znac o wszystkim. trzymam mocno kciuki zeby teraz Ci sie udało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witajcie kobietki.Napiszcie mi troche jak to wyglada! Podpisalam juz dokumenty odnosnie kwalifikacji do in vitro, u mnie stwierdzono endometrioze 4 st. Teraz dostalam leki antykoncepcyjne ,tabl dopochwowe i plukanie pochwy. W 15 dniu cyklu mam sie zglosic do lekarza swojego i powiedzial ,ze bedziemy wtedy sie przygotowywac do in vitro.Nie wiem zabardzo co to znaczy...Powiedzcie jak to teraz bedzie wyladalo po kolei co mnie czeka , jak to cenowo wyglada? Lekarz mi nie powiedzial,a ja nie pytam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izzka2015gwiazda12
witaj. jezeli bedziesz przygotowywana do in vitro, to bedziesz miala stymulacje hormonalna. ja mialam przez ok 2 tygodni zastrzyki w brzuch gonal i gonapeptyl oraz tabl zalezy od lekarza jakie. pozniej punkcja pod narkoza nic strasznego. i jak nie bedziesz miala hiperstyymulacji to po kilku dniach transfer ja musialam czekac miesiac bo niestety mialam. pozdrawiam jak masz jeszcze jakies pytania to pisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gościu nic się nie boj to nie jest takie straszne wszystko jest do przejścia. Ja normalnie brałam zastrzyki i chodziłam do pracy. Dziewczyny mïalyscie jakieś plamienia po transferze? Tzn ja miałam transfer wczoraj a teraz jak się podcieralam to taki ciemny glut miałam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzieki, to mnie wlasnie inetersowalo :) A jeszcze hmm mniej wiecej dlugi okres trwania jest do tego finiszu? Ja planuje ze tak plus minus w polowie marca sie do niego wybiore,tak mi akurat wypadnie ten 15dc. Aha no i finansowo jak to wyglada?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gościu to zależy jakim protokołem będziesz szła dlugim czy krotkim ja szlam długim i szybko mi to zleciało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izzka2015gwiazda12
finansowo to zalezy od twojej rezerwy. jak masz niska to dostajesz wieksza dawke. ja mam wysoka rezerwe zaczynalam od najmniejszej dawki, mowa o gonalu. ok 2 tys musicie miec. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izzka2015gwiazda12
groszek 31. jak tam maasz dalej plamienia? i jak sie czuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izzka2015. Nie nie mam plamien to byl tylko jednorazowy glucik. Nie mogę doczekać się wtorku chce to już sprawdzić, nie wiem co zrobię jak znów się nie uda :( dziś mam coś piersi nabzmiale ale tylko trochę i coś mnie zaczynają czasami jajniki pikac i dziurkę też coś teraz czuje. Oby to nie na okres.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzieki dziewczyny - troche mam jasniejszy obraz tego co mnie czeka- nie jestem przerazona, moze bardziej niecierpliwa,ale wiem ze wszystko w swoim czasie. Trzymam za Was kciuki ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izzka2015gwiazda12
groszek 31 trzymam mocno kciuki za Ciebie, napewno wam sie uda. pozdrawiam i dawaj znac co i jak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj dziewczyny cos czuje ze nic z tego ze znow sie nie udalo :( Cos mnie dzis co jakis czas jajniki pobolewaja i nie wiem jak to nazwac ..... tam w dziurce hehe tak jak by wejscie do macicy hehe tez mnie pobolewa pewnie na okres :( to czekanie jest straszne tak bardzo bym chciala w koncu zobaczyc dwie krechy albo uslyszec jest pani w ciazy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
groszek a kiedy ten dzien w ktorym mozesz sprawdzic ? czekanie jest njgorsze czlowiek tak sie nakreca i tyle rzeczy sobie wmawia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izzka2015gwiazda12
groszek 31 nie wiem jak to jest w ciazy ale z Tego co czytalam to jajniki moga pobolewac i mozesz odczuwac klucie. sygnalem ciazy jest plamienie. a ty mialas ilo dobowego zarodka? a piersi cos czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Transfer miałam w poniedziałek. I na bete mam we wtorek i w środę będę mieć wynik. Ja miałam podane mozaiki które w piątek były rozmrozone. Piersi??? Coś może minimalnie nabzmiale a taki ciemny glucik jak się podcieralam miałam we wtorek i dziś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izzka2015gwiazda12
piersi to z tego co wiem to dobry sygnał a plamienie powinno byc 6-10 dzien. a ten glucik to nie wiem moze to to kazdy organizm jest inny. nie denerwuj sie bo nie pomagasz tym malenstwom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie dzis przedchwila tez bylam w lazience i tez maly ciemny glut. Nie wiem ja mysle ze dostane okres bo tak czuje w podbrzuszu jak na okres :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie zalamuj sie na zapas... ten bol w podbrzuszu moze byc tez dobrym sygnalem ! kiedys bylam w ciazy, jak nie wiedzialam jeszcze tez odczuwalam takie pobolewanie myslalam ze to juz aby aby a okazalo sie inaczej. Moja znajoma tez zaczym sie dowiedziala o ciazy ciagle myslala ze zaraz dostanie okres bo takie miala glupie uczucie,a tu ciaza ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×