Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Czarna2608

Starania o dziecko in vitro 2015

Polecane posty

Witam Was serdecznie:) Jestem nowa na forum, potrzebuje zasięgnąć informacji odnośnie czasu oczekiwania w kolejce na in vitro we Wrocławiu(program rządowy). Czy w każdej z wrocławskich klinik czeka się po pół roku ? Byliśmy się dziś zapisać i pierwszy wolny termin to sierpień:/ Czy macie informacje czy może gdzieś można szybciej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety nie pomogę, my nie chcieliśmy programu rządowego właśnie dlatego aby nie czekać. gość kasia jak się czujesz? Kiedy testowanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość kasia
dziś byłam robić badania. Jest 6 dpt, i beta 23,7, obudziła się we mnie jakaś iskierka nadziei... teraz czekam do wtorku... najgorsze jest te czekanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czesc dziewczyny. Trzymam za Was mocno kciuki. Kolo mnie w lozeczku spi moja 6ciomiesieczna coreczka urodzona dzieki in vitro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość kasia
Dzięki Kochana, dzięki takim osobom jak Ty wraca wiara ze marzenia mogą się spelnilc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość kasia jestem pewna ,ze jesteś w ciąży :) trzymam kciukaski :) oby beta pięknie rosła!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny Tez jestem tu nowa. Nie wiem ile sie czeka na program rzadowy ale slyszalam o 3-4 mc. My sie obrazilismy na NFZ bo nie lapiemy sie na refundacje in vitro. Wg państwa mój mąż jest płodny bo mamy plemników dużo ponad normę. Niestety nie mamy szans na naturalną ciążę ze względu na zła morfologie- 0% plemników o prawidłowej budowie. Po wnikliwych dodatkowych badaniach armii męża lekarz stwierdzil ze mamy szanse na ciaze metada IMCI, gdzie pod olbrzymim powiekszeniem sa w stanie z tych milionow wybrac kilka nadajacych sie plemnikow. Jutro rozpoczynamy stymulacje. Pozdrowienia dla wszystkich przed po i w trakcie. A.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mama Ola-czyli nie mozesz zajsc naturalnie w ciaze,bo lekarze "spieprzyli" cesarke przez co porobiły Ci sie zrosty i niedrożność?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość kasia
Dziękuję Kochana ;) mam nadzieje ze tak będzie. Tak bardzo się boje. Dopiero chyba uwierzę jak będę trzymać dwoje Maleństwo w ramionach. Trzymam za Ciebie kciuki żeby u Ciebie tez od poczatku do końca było wszystko dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość kasia
Mialo byc swoje hehe a nie dwoje, ale jak bedzie dwoje to tez super. Avisia tak to jest z naszym NFZ. Teraz trzeba przebrnac przez te zastrzyki i to wszystko. Ale czego się nie robi dla cudu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas jest ten sam problem 0% plemników o prawidłowej budowie (zniekształcona główka) Czy komuś udało się zajść w ciąże z takimi parametrami????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gościu dokładnie tak jak piszesz, nie mogę zajść w "normalną" ciążę właśnie przez cesarkę przez którą mam zrosty w jajowodach. Jak na złość spóźnia mi się @ a chciałabym już lecieć na badania i zacząć przyjmować tabl. anty Gość Kasia robiłaś dziś betę? Avisia witamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość kasia
Mama Ola zrosty tez to poniekąd mój problem... endometrioza, o ktorej dowiedziałam się dopiero przy drugim podejściu do ivf. Ja betę robie jutro, przez weekend to myślałam że zwariuje. A z ta @ to zawsze taj jest, że jak się czeka to ona jak na złość nie przychodzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość kasia
Beta 156 :D nadal nie mogę w to uwierzyć. W nastepny wtorek kolejne badanie i usg juz. To będzie bardzo długi tydzień. A u Ciebie jak @ przyszła wkoncu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mówiłam!!! :) Gratulacje :) <3 A ja wciąż czekam, nawet test zrobiłam by wykluczyć ciążę ( bo pozamaciczna wciąż mi grozi), test negatywny, jak nigdy się cieszyłam z takiego wyniku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu, tylko mnie tu samej teraz nie zostaw :( Pisz tu do mnie jak się czujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość kasia
Podobno moczenie stop w ciepłej wodzie nieco przyspiesza @. U Ciebie tez się na pewno wszystko ulozy. Wkoncu kiedyś te szczęście musi przyjść. Ja mam tylko taka nadzieje ze mnie już nie opuści. .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość kasia
Nie zostawię na pewno. Nie martw się. Kibicuje Ci z całego serca i doskonale wiem co czujesz. U mnie zreszta wiesz póki dzidzia nie będzie w ramionach to ja niczego nie będę pewna..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu ja również jestem z Tobą i mocno trzymam kciukaski :) Cieszę się Twoim szczęściem razem z Tobą. Teraz odpoczywaj, relaksuj sie , dbaj o siebie a resztę miej w dupce :), teraz jest Twój czas Kochana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość kasia
Właśnie się zastanawiam czy nie wyjechać gdzieś na weekend, zawsze szybciej czas zleci, człowiek nie będzie tyle myśleć i chociaż świeżego powietrza się zaczerpnie :) oby nam się wszystko poukładalo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczynki, każdej z Was życzę tego, abyście zostały mamusiami tak jak na to zasługujecie :-) ja jestem mama 8 mcznego chłopca z in vitro..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cookies 2015
cześć dziewczyny! Mogę dołączyć? Jestem po 6 zabiegach in vitro, po 3 zaszłam w ciąże, ale niestety w 7 tyg poroniłam. Był to ogromny cios, ale cóż, trzeba iść dalej. W kwietniu moja ostatnia próba. Mogę wam tylko z doświadczenia powiedzieć, żebyście nie doszukiwały sie objawów, bo one są bardzo podobne zarówno na ciążę, jak i jej brak. Jak zaszłam w ciążę, byłam przekonana, że sie nie udało, bo miałam wszystkie objawy nadchodzącego okresu i kiedy zobaczyłam pozytywną betę, to z wrażenia mało nie zemdlałam. Wiec pozostaje nam cierpliwie czekać. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu, powiedz mi Kochana ile czasu minęło od pierwszej wizyty do transferu. cookies 2015 witamy! :) Łączę się z Tobą w bólu i wierze ,że się uda, kiedyś nadejdzie taki czas dla każdej z nas :) dlaczego ostatnia próba? Uważam ,że jeśli się zdecydowałaś to trzeba dotrzeć już do celu! <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość kasia
Witaj cookies. Widze ze bardzo dużo przeszlas. Wiem jak to podcina skrzydła. Ale nie poddawaj się. Nie wolno nam się poddawać. Wkoncu się uda!! Ola a będziesz szła długim czy krótkim protokolem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zizabella 180315
Czy ktoś robi in vitro we Wrocławiu w klinice Polmedis ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak naprawdę to nie wiem nawet czym się różni protokół krótki od długiego. Na razie tylko raz byliśmy w klinice i nie pamiętam by doktor wspominał o którymś z nich... Jak dostanę @ to na drugi dzień mamy iść na badania (mnóstwo tego) i zacząć jeść tabl.anty i między 10 -16 dc mamy przyjechać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość kasia
To pewnie jak się stawicie na te badania to zadecyduje. Ja juz nie pamiętam dokładnie jak to wyglądało, ale za pierwszym razem szłam długim protokolem i trwało to dość długo. Od początku brania tabletek to coś ponad 2 miesiące. A teraz szłam krótkim to dosłownie skończyłam brać tabletki i chyba minęło z 10 dni i jużywane miałam pobranie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×