Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Czarna2608

Starania o dziecko in vitro 2015

Polecane posty

Gość Karolik , nie wytrzymałabym na Twoim miejscu aż do piątku i w poniedziałek pobiegłabym na betę :) Mi w 7dpt (blastusia) wyszła słabiutka druga kreseczka na teście siusianym a w 8 dpt beta 89:) trzymamy kciuki i to potrójnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia0323
Karolik u mnie lekarz nawet nic nie mówił zeby robic progesteron. Co klinika to inne badania. Wydaje mi sie że Progesteron masz dobry. Ja robiłam tylko z wlasnej ciekawosci i mam za niski. W czwartek bylam wcszpitalu na IP bo zaczelam krwawic. Doktorka mnie zbadala i niby jest ok, tylko serduszko bilo cos wolno. Mówiła że moze dopiero zaczyna bic bo z usg wychodzilo ze 6 tc i 1 dzien. Teraz leze w domu i tylko do toalety . w poniedziałek mam wizyte u mojego doktorka to dowiem sie coś więcej. Oby serduszko biło prawidłowo. Anulka gratulacje , piękna beta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za tydzień mam powtórzyć betę i progesteron, a usg jeszcze nie wiem. Lekarz nie pisał. Ja jestem teraz 16dpt Wy ile dni po transferze miałyscie usg? Kiedy jest coś widać na usg bicie serduszka ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki mamaola za odpowiedź. Martwi mnie jeszcze ten progesteron czy nie jest za wysoki 80 ? Ty jakie miałaś wyniki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pierwszy progesteron robiłam w 16dpt i było 270.60ng/ml a w 31dpt było 290.45ng/ml

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość kasia
Ja 10 dpt mialam progesteron 355, ale u mnie był jakiś strasznie wysoki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nic poczekam do poniedziałku co lekarz powie jak zobaczy wynik. Ogólnie czuje się dobrze tylko brzuch mam opuchnięte i obolały ale to lekarz mówił że normalne po stymulacji i od tych leków. Pozdrawiam i wszystkiego dobrego życzę na weekend

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka ;) u mnie dzisiaj piekna pogoda az chce sie zyc ;) jak sie dziewczyny czujecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość andzia
Czytając wasze wypowiedzi tak się zastanawiam czy mi się uda, jest już 7 dzień po transferze a tylko na początku miałam bóle podbrzusza a teraz tam od czasu do czasu i nie miałam żadnego plamienia:/ A biorę 3 razy dziennie Luteine i raz Clexane podskórnie i raz Ekstrafan ( czy jakoś tak ) . Nie mogę się doczekać już piątku żeby było wiadomo ach ten czas...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość kasia
Andzia no te czekanie to jest najgorsze. Ja tez nie miałam żadnych plamien w tym okresie. I brzuch mnie zakuwal od czasu do czasu. Tak jakby w okolicy jajnikow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laski. Jaka tutaj cisza. Zaraz jade na badania krwi a potem wizyta no i 1 dzien stymulacji. ;) trzymajcie sie buziole ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Karolik
Hej dziewczyny. Jesteśmy nad morzem :) odpoczywam choć pogoda nas nie rozpieszcza, w nocy lekko brzuch mnie bolał , chyba dzisiaj test kupie. Trzymajcie kciuki dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jak nie wyjdzie druga kreska to będziesz się stresować, idź lepiej na betę :) Trzymamy kciuki:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość andzia
kasia a i co wyszło ci że miałaś pozytywny ? No też myślę żeby kupić test ale jeszcze poczekam przynajmniej do środy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andzia ja pierwszy test siusiany robiłam w 5dpt ale była kreseczka ledwo widoczna, w 7dpt już była wyraźniejsza choć bardzo blada a w 8dpt beta 89:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość kasia
Andzia no jestem w 21 tygodniu ciąży :) plamienie implantacyjne nie występuje u wszystkich kobiet, każda z nas jest inna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość M
Wkoncu cos juz wiem :) Dzisiaj bylam na usg dalej biore te zastrzyki o ktorych pisalam wczesniej , w srode wieczorem ovitrelle a w pt punkcja :) dyktowal lekarz swojej asystentce chyba odnosnie moich pecherzykow ,ale zaczym sie zorientowalam o co chodzi to juz bylo po wszystkim :( Bylam cala podekscytowana do czasu poki nie zadzwonilam jeszcze do przychodni sie dowiedziec o co dokladnie chodzi z tymi komorkami... bo jest to platne dodatkowo 1200 zl a nikt mi dokladnie nie objasnia o co chodzi. Dowiedzialam sie m.in to ze gdyby teraz mi sie nie udalo za 1 podejsciem to juz w tym roku chyba nie byloby powtorki?? :( myslalam ze to szybciej toche idzie a nie tak powoli :( i wlasnie moze Wy dziewczyny mi dokladniej wyjasnicie o co chodzi z tym zamrazaniem? bo ta kobitka mi tylko cos wspomniala ze pozniej nie musialabym przechodzic punkcji i stymulacji? czyli co opalcalo by sie w sumie je zamrozic na to wychodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, opłaca się mrozić zarodki, bo gdy nie uda się za pierwszym razem to przy kolejnym cyklu i próbie nie musisz przechodzić stymulacji i punkcji tylko rozmrażają zarodeczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość M
MammaOla dzieki :) nie jest to wielki koszt ,ale wiadomo chce wiedziec za co place. Klinika moja moze jest i dobra ale malo tlumacza :( i nie sa zbyt chetni nawet do tego..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Karolik
maadzia27 jesteśmy w Międzyzdrojach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość M
Madzia powodzenia,już mamy bliżej niż dalej :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość M
Ja juz na szczescie powoli zaczynam widac mete... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość andzia
Dzięki dziewczyny za informacje , u mnie jutro już 8 dzień wiec może zrobię ten test:) Ja za zamrożenie zarodków zapłaciłam 500zł w Klinice Bocian w Białystoku. A za sama stymulacje nie zapłaciłam ani grosza bo udało mi się wejść do programu testowania jednego leku który już sprawdzali wcześniej.Wiec tylko ten jedyny koszt jaki miałam do zapłaty . Wiec mam nadzieje że wyjdzie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość kasia
Andzia trzymamy kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×